Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Галерея фотографій

31 .08. 2016

Показані результати роботи апарату, який поєднує в собі александритовий і неодимовий лазери, що дозволяє успішно проводити:

04 .12. 2015

В альбомі зібрано фотографії результатів щоденної праці наших лікарів стоматологів. На фото - пацієнти, які отримали свою ідеальну посмішку завдки старанням стоматологів "Оксфорд Медікал"

Детальніше
06 .01. 2015

Корпоративне святкування 2015 Нового року

Детальніше
20 .11. 2014

У денному стаціонарі клініки "Оксфорд Медікал" пацієнти отримують медичну допомогу, для надання якої немає необхідності в госпіталізації. Саме тут, під наглядом кваліфікованого та турботливого персоналу, пацієнти проходять постопераційне спостереження, готуються до проходження ендоскопічних обстежень, отримують весь спектр необхідного медикаментозного лікування, що включає крапельниці, внутрішньовенні і внутрішньом'язові ін'єкції. Денний стаціонар клініки "Оксфорд Медікал" - це комплексна медична допомога в комфортних умовах.

Детальніше
23 .06. 2014

Відділення клініки Оксфорд Медікал в Києві:
Стоматологія, Естетична медицина, Дерматологія, Урологія, Гінекологія, Проктологія, Гастроентерологія, Неврологія, Сімейна медицина, Хірургія, Ендоскопія, УЗД, Лабораторна діагностика.
Запис на консультацію за телефоном (044) 204 40 40

Детальніше
22 .05. 2014

На фотографіях показано ефект від фракційного омолодження, за допомогою якого лікарі-косметологи клініки "Оксфорд Медікал - Київ" швидко і безболісно допомагають позбутися від зморшок, пігментації, рубців, розтяжок, дозволяє боротися зі старінням шкіри і тьмяним кольором обличчя

Детальніше
22 .05. 2014

На фотографіях показаний ефект від лікування целюліту з апаратом VelaShape, за допомогою якого лікарі-косметологи клініки "Оксфорд Медікал - Київ" швидко, безболісно й ефективно допомагають позбутися від ненависної "апельсинової кірки", обвислого живота і розтяжок шкіри

Детальніше
21 .05. 2014

На фотографіях показаний ефект від проведення 3-х процедур ультразвукової ліпосакції UltraShape - операції, що дозволяє швидко і безболісно позбутися жирових відкладень, яку проводять лікарі-косметологи клініки "Оксфорд Медікал - Київ"

Детальніше
21 .05. 2014

На фотографіях показаний ефект від лазерної Elos-епіляції, яку проводять лікарі-косметологи клініки "Оксфорд Медікал - Київ"

Детальніше
20 .05. 2014

Прямі вініри - безболісна і безпечна альтернатива протезуванню, відбілюванню і установці брекет-систем. Тут наочно показано процес установки прямих вінірів та його результати.

Детальніше
06 .05. 2014

На фотографіях видно ефект від дії препаратів для контурної пластики, які використовують у своїй роботі лікарі-косметологи клініки "Оксфорд Медікал - Київ"

Детальніше
02 .05. 2014

Відділення клініки "Оксфорд Медікал - Київ" на вул. Глибочицькій, 40х. Тут знаходяться відділення естетичної медицини, урології, гінекології, дерматології, проктології, ендоскопії, неврології, флебологии, УЗ діагностики, гастроентерології, хірургії та сімейний доктор.

Детальніше
02 .04. 2014

Обстеження у гінеколога займає всього одну годину і рятує від безлічі страхів, сумнівів і підозр. На консультації ви отримаєте точний попередній висновок спеціаліста про стан жіночого здоров'я, а також професійні рекомендації по додатковій діагностиці та методикам лікування.

Детальніше
09 .01. 2014

Консультація уролога займає близько години і включає бесіду, огляд і апаратне обстеження (біотензіометрія, доплерографія і вазоактивний тест)

Детальніше
09 .01. 2014

Проктологи клініки "Оксфорд Медікал" досягають позитивних результатів у лікуванні захворювань прямої кишки, при цьому використовуючи виключно малоінвазивні методики.

Детальніше
09 .01. 2014

Стоматологія є одним з провідних напрямків київської філії і має у своєму розпорядженні найбільш широкий спектр діагностичного та лікувального обладнання, зібраного в стінах одного відділення.

Детальніше
09 .01. 2014

Відділення естетичної медицини пропонує широкий спектр процедур, які допоможуть вам виглядати саме так, як ви мрієте.

Детальніше
08 .01. 2014

Колектив клініки "Оксфорд Медікал" на відпочинку, поза стінами клініки

Детальніше

Рейтинг сторінки:
9.58 з 10 , на підставі 34 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время