Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Лазерне лікування зубів

12 .04. 2011

Лазерне лікування зубів
Не секрет, що одним з найбільш ефективних сучасних методів лікування зубів є лазерне лікування. Саме лазер завдяки своїм стерилізує і бактерицидним властивостям дозволяє виконувати ряд процедур швидко, якісно і максимально безболісно для пацієнтів.

На сьогоднішній день в випадках ендодонтичного лікування зубів (лікування кореневих каналів) лікарі-стоматологи клініки «Оксфорд Медікал» використовують інноваційний інструмент в світі стоматології - діодний лазер. Він призначений для роботи на м'яких тканинах і виконує широкий спектр завдань: чистка кореневих каналів, видалення вогнищ різних інфекцій, лікування пародонтиту, гінгівіту, пульпіту, періодонтиту та ін. Раніше всі ці процедури характеризувалися складним хірургічним втручанням, рясною кровотечею, необхідністю накладення швів. Доданий лазер дозволяє проводити операції швидко і найбільш якісно. А при цьому процес загоєння досить швидкий і без ускладнень.

Для пацієнта це означає, що, по-перше, гарантовано практично повна відсутність інфекції в каналі зуба, і в подальшому не розвинеться запальний процес. А, по-друге, за допомогою діодного лазера він може зберегти зуб, який раніше, за вироком інших лікарів, підлягав видаленню.

Рейтинг сторінки:
9.33 з 10 , на підставі 31 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время