Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Вчені з'ясували чому ефективність ліків залежить від часу доби

04 .11. 2014

Команда американських учених з Університету Пенсільванії дійшли висновку, що протягом дня в роботі організму виникає два ключових моменти, під час яких кардинально змінюється стан тканин. Вчені погодилися, що цей фактор необхідно враховувати при призначенні ліків, щоб лікування було максимально ефективним.

Фахівці досліджували тваринні клітини 12 тканин організму і роботу ДНК кожні 2 години. Значні зміни в активності тканин спостерігалися двічі на добу: вранці в досвітні години та ввечері перед заходом сонця.

З'ясувалося, що «внутрішній годинник» організму впливає на безліч аспектів: від уважності і настрою до фізичної сили і навіть ризику серцевого нападу.

Вчені з'ясували, що близько 43% генів, задіяних у виробництві білків, змінюють свою активність протягом усього дня. Враховуючи ці зміни, лікарі можуть коригувати прийом ліків, щоб вони приймалися в найбільш вдалий час.

Уже й раніше було відомо, що деякі лікарські препарати ефективніші в конкретний час доби. Приміром, якщо є ризик холестеринової блокади (зазвичай відбувається вночі), то статини, спеціальні препарати, які знижують рівень холестерину, приймають ввечері. Дане дослідження дозволило вченим знайти причини такої залежності ефективності лікування від часу доби.

Рейтинг сторінки:
9.34 з 10 , на підставі 22 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время