Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Вакцинація від ВПЛ-інфекцій

22 .03. 2012

Вакцинація від ВПЛ-інфекцій

4 березня у Києві відбулася конференція, присвячена одному з найсерйозніших і досить поширених сьогодні вірусів - вірусу папіломи людини (ВПЛ). Серед учасників заходу, яких нараховувалося понад 70 чоловік, були і лікарі-гінекологи клініки «Оксфорд Медікал». Клінічні наслідки ВПЛ-інфекції, сучасні підходи в діагностиці та лікування, зокрема, нові можливості вакцинопрофілактики ВПЛ-асоційованих захворювань вірусу стали головною темою конференції. Доповідачами виступили професор, керівник відділення онкогінекології Національного інституту раку Воробйова Л.І., доцент кафедри акушерства, гінекології та репродуктології УГІР НМАПО ім. Шупика, головний репродуктолог м. Києва Борис Є.М. і доктор медичних наук, головний лікар ЛІСОД Вінницька А.Б..

До групи вірусу папіломи людини входить близько 130 типів. Цей вірус проявляється на шкірі і слизових оболонках і передається контактно чи статевим шляхом. Що цікаво, вірус папіломи людини може жити в організмі досить тривалий період, а проявитися вперше через довгі роки.

Різні типи ВПЛ проявляють себе по-різному. Головна їхня властивість - здатність викликати появу папілом, бородавок. У той час, як чоловіки можуть бути безсимптомними носіями абсолютної більшості типів ВПЛ, для жінки інфікування цим вірусом може мати більш серйозні наслідки. Існують типи ВПЛ, тривалий розвиток яких в зоні статевих органів призводить до подальшого переродження папілом у цервікальную дисплазію, яка є передракових станом. Так, у 95% всіх випадків раку шийки матки вдається визначити ВПЛ. Статистика смертності від раку шийки матки далеко не втішна. У світі ця недуга займає за частотою друге місце серед онкологічної патології у жінок. А найстрашніше те, що число захворюють з кожним роком прогресивно зростає і охоплює все більш молоду аудиторію.

Рейтинг сторінки:
9.71 з 10 , на підставі 24 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время