Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Відкриття нового відділення у клініці «Оксфорд Медікал Київ»

30 .03. 2012

Відкриття нового відділення у клініці «Оксфорд Медікал Київ»

Отримати комплексну професійну консультацію лікаря-дерматовенеролога, якісно діагностувати і проводити лікування шкірних захворювань тепер стало можливо і в «Оксфорд Медікал Київ»! Відділення Дерматології оснащено всім необхідним обладнанням, де застосовують сучасні та унікальні методики діагностики та лікування дерматологічних захворювань.

У відділенні Дерматології працюють досвідчені та уважні лікарі-дерматовенерологи, які за допомогою спеціального обладнання проводять всі необхідні обстеження і застосовують комплексний підхід до лікування. Лікарі допоможуть боротися і з такими серйозними захворюваннями шкіри як псоріаз, дерматит, екзема, запальні та грибкові захворювання, видалення бородавок, видалення папілом, видалення родимок, рання діагностика злоякісних новоутворень шкіри.

Також в медичному центрі «Оксфорд Медікал Київ» ведуть прийом суміжні фахівці, де, якщо необхідно, є можливість отримати консультацію косметолога, терапевта, гінеколога і уролога.

Відкладаючи консультацію дерматолога на далеке майбутнє, подумайте про те, що шкіра є найважливішим чинником, який формує зовнішній вигляд. Після ретельного огляду пацієнта наш фахівець визначить характер, причину, стадію захворювання і призначить найбільш ефективний курс лікування, а також проведе кваліфіковану консультацію і дасть рекомендації по догляду за шкірою.

Прийом ведеться анонімно, за попереднім записом, у зручний для Вас час, без черги. Вартість первинного прийому дерматолога, включаючи огляд шкірного покриву з придатками, шкірні проби, фізикальний огляд, постановку попереднього діагнозу, становить 175 грн.

Більш докладно про вартість і особливості ведення прийому у відділенні Дерматології можна дізнатися за телефоном: (044) 204-40-40.

Рейтинг сторінки:
9.82 з 10 , на підставі 32 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время