Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Публікації клініки Оксфорд Медікал у Києві

15 09 2016

Антибіотики - кращий засіб від усіх хвороб або ж небезпечні речовини, здатні погубити здоров'я дитини? Батьки всього світу вже давно сперечаються на цю тему.

Детальніше
14 09 2016

Піклуючись про здоров'я і красу своїх пацієнтів, фахівці відділення естетичної медицини клініки «Оксфорд Медікал» постійно застосовують кращі технології, з існуючих на світовому ринку косметології.

Детальніше
22 .06. 2016

Цукровий діабет - це хвороба, за якої рівень цукру в крові постійно підвищено, що не проходить бесслідно для усього організму, позначаючись на життєвоважливих органах: серці, нирках, зору, шкіри, нервів, кісток та ін.

Детальніше
11 .01. 2016

Вузли щитовидної залози з'являються майже у половини людей старше 50 років. У 95-97% випадків вони доброякісні і вимагають лише спостереження та лікування, але 3-5% вузлів виявляються злоякісними пухлинами

Детальніше
03 .07. 2015

Гіперпролактинемія виникає при підвищенні рівня пролактину в сироватці крові. Пролактин - гормон, який синтезується спеціальними клітинами гіпофізу; він регулює процеси лактації, впливає на репродуктивну функцію жінки.

Детальніше
15 .04. 2015

Рекомендації та правила, яких необхідно дотримуватись пацієнтам з глаукомою, від офтальмолога клініки "Оксфорд Медікал Київ", Лихошви Олександра Юрійовича

Детальніше
25 .03. 2015

Часто чую серед знайомих одну і ту ж фразу: «До лікаря? Ні, не піду. Боюся ». А ви не замислювалися, чому ми боїмося йти до лікарів? Давайте поговоримо про так звані лікарняні стреси.

Детальніше
16 .03. 2015

Дієтотерапія при панкреатитах залежить від стадії процесу і клінічних особливостей захворювання, стану зовнішнього і внутрішнього секреторної функції підшлункової залози, стану інших органів травлення.

Детальніше
16 .03. 2015

Якби ми змогли зняти себе на WEB камеру і подивитися з боку на себе, ми б побачили, що невідкладних, важливих для себе справ у нас не так багато. Набагато частіше надаємо незначним речам величезну значимість. А ще частіше виконуємо прохання різних людей, причому частенько за власною ініціативою.

Детальніше
13 .03. 2015

Суворої і специфічної дієти для хворих на псоріаз не існує. Так як захворювання протікає по-різному і проявляється різними формами. Але існує ряд загальноприйнятих і всесвітньо розпізнаних факторів в харчуванні, що негативно впливають на захворювання.

Детальніше
10 .03. 2015

Як проходить процедура оцінки стану маточних труб розповідає лікар гінеколог клініки "Оксфорд Медікал", Нестеренко Ярослава Анатоліївна

Детальніше
10 .02. 2015

Всі ми прекрасно пам'ятаємо, як легко і приємно дихається після грози, коли повітря свіже і здається, що можна вдихнути його в два рази більше ніж зазвичай. Це відбувається за рахунок більшого вмісту в повітрі озону, що має ряд унікальних цілющих властивостей. Ці властивості озону відомі давно, а протягом останніх ста років вони успішно використовуються в медицині, в тому числі і в гінекології

Детальніше
27 .01. 2015

Варикозна хвороба вен ніг - захворювання системи вен, яке характеризується порушенням венозного відтоку і проявляється набряками, дискомфортом і важкістю в області м'язів гомілок. Для підтвердження діагнозу призначають УЗД вен.

Детальніше
23 .01. 2015

Якщо говорити простими словами: Гінеколог - це «жіночий лікар», спеціально для прекрасної половини людства. Потрібен він всім жінкам. Від малого до великого. У кожного віку є свої нюанси, стану і проблеми, про які «жіночий лікар» знає так само добре, як і ви самі, і в яких він обов'язково допоможе вам розібратися

Детальніше
23 .01. 2015

При всьому бажанні, не завжди вдається вберегтися від сумнівного статевого контакту. Що ж робити, якщо такий відбувався без презерватива або презерватив порвався?

Детальніше
18 .12. 2014

Кіста - це осередкове утворення у вигляді патологічної порожнини з рідинним вмістом. У жінок кісти зустрічаються частіше, ніж у чоловіків. Завдяки сучасним методам дослідження, виявляти кісти печінки стало набагато простіше. Кісти печінки діляться на вроджені (істинні) та набуті (несправжні).

Детальніше
15 .12. 2014

На сьогоднішній день озонотерапія активно застосовується в гастроентерології, неврології, онкології, хірургії, дерматології, косметології, реабілітології та ін. спеціальностях. Визнана офіційною галуззю медицини в Австрії, Германії, Швейцарії, Іспанії, Італії та ін. країнах.

Детальніше
12 .12. 2014

У клініці Оксфорд Медікал застосування рентгенодіагностики має особливе значення при лікуванні, плануванні протезування, імплантації та ортодонтії.

Детальніше
11 .12. 2014

Один з поширених питань - шкідливо УЗД? Найчастіше це питання хвилює вагітних жінок. Можу відповісти з повною переконаністю, що УЗД не шкідливо, і ось чому ...

Детальніше

Рейтинг сторінки:
9.75 з 10 , на підставі 45 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время