Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Що важливо знати при імплантації зубів?

20 .03. 2014

Лікар щелепно-лицьовий хірург, імплантолог клініки Оксфорд Медиікал в Києві.

 

Подорожній Антон Володимирович

Лікар щелепно-лицьовий хірург, імплантолог

клініки "Оксфорд Медікал Київ"

 

До встановлення імплантату необхідно ставитися серйозно, адже він стане частиною вашого організму і проведе з вами не один і не два роки. Встановлення імплантів - важливе і дороге рішення, тому якщо виникла необхідність імплантації, то цілком очевидно, що вибір повинен бути таким, який влаштує і якістю, і ціною.

Найчастіше, при порівнянні пацієнтами декількох стоматологічних клінік, все зводиться до визначення більш вигідної ціни. В кращому випадку пацієнти знають, що їм обіцяли поставити «ізраїльський» або «швейцарський» імплант. На цьому все. Однак, щоб бути впевненим в якості лікування, крім вартості, необхідно звернути увагу і на інші моменти:

 • країну-виробника імплантату
 • марку імплантату
 • наявність паспорту на імплантат
 • кваліфікацію лікаря
 • технічне оснащення і репутацію клініки.

Важливо, які саме імплантати збирається встановлювати лікар, адже в одній клініці можуть запропонувати установку імплантатів категорії premium, а в іншій за незначно меншу ціну - установку імплантів бюджетної категорії. Яка різниця між більш дорогими і бюджетними варіантами, ви можете прочитати в цій статті. Також необхідно запам'ятати: у кожного імпланта повинен бути свій паспорт - унікальний код, за яким можна дізнатися всі характеристики вживленного вам імпланта.

Важлива також наявність попередньої консультації в клініці, на якій лікарі визначають яке лікування необхідно пацієнту і яка буде його вартість. У більшості випадків така консультація платна, незалежно від того, буде пацієнт лікуватися в клініці чи ні.

Одна маленька хитрість дозволить вам отримати додаткову інформацію про рівень клініки, яка вас цікавить. На попередній консультації уточніть, чи працюють в даній клініці з імплантами Nobel Biocare. Навіть якщо ви не збираєтеся встановлювати цю систему, сам факт її наявності говорить про високу кваліфікацію хірурга, належний рівень клініки і націленість на якісний результат, а не на відбір грошей у пацієнта.

Якщо вам необхідно відновити на імплантах весь зубний ряд, зверніть увагу на те, як саме пропонують це зробити: це буде установка імпланта під кожен зуб або установка чотирьох опорних імплантів, на які встановлюватимуться мостовидні протези. Так, установка меншої кількості імплантів дешевше, але необхідно враховувати, чи витримає кістка в місці імплантації навантаження, якому буде піддаватися вся щелепа.

Рейтинг сторінки:
9.16 з 10 , на підставі 44 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время