Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Ін'єкційні методики при корекції форми губ

01 .04. 2014

Аль Шадат Руля

 

Аль-Шадат Руля Ахмад

Лікар -дерматолог
клініки " Оксфорд Медікал - Київ"
 

 

Красиво окреслені, чуттєві жіночі губи - це предмет особливого захоплення чоловіків. Недаремно, саме формою і кольором губ приділяється величезна увага в сучасному світі моди і краси. Але, на жаль, не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися природною красою губ. Сучасні розробки в області косметології і пластичної хірургії пропонують безліч рішень для корекції та покращення естетичних недоліків зовнішності.

Зрозуміло, не слід прагнути до певної форми губ. Тільки природність може бути красива і приваблива, тому при бажанні зробити процедуру корекції, необхідно враховувати натуральні зовнішні дані.

Незважаючи на індивідуальні особливості жіночих вуст, основними ознаками їх привабливості є колір , чітко окреслені контури і відсутність дрібних поперечних зморшок. Залежно від ступеня серйозності вікової або вродженої деформації губ, пропонуються наступні методи:

 • хірургічна пластика
 • липофилинг (ін'єкції власного жиру )
 • контурна пластика ( ін'єкційні методики)

Хірургічна методика являє собою впровадження імплантів або перешіваніем власної тканини. Недоліків у цієї методики досить багато, від досить високу вартість і необхідність загального наркозу, до реакції відторгнення і складної процедури корекції в разі невдачі.

Ліпофілінг - це введення власного жиру з метою наповнення тканин. Перевагами липофилинга є натуральність відчуття заповненої тканини і відсутність загрози відторгнення. Серед недоліків - складність вилучення жиру і процедура фільтрації, загроза гострого запального процесу, недовговічність результату, а також досить висока вартість.

Контурна пластика завоювала досить велику популярність останнім часом, завдяки мінімальним побічним ефектам і можливістю контролю результату. Ця процедура являє собою ін'єкції гелю на основі натуральних компонентів (ГК). ГК синтезується в організмі природним шляхом, тому ймовірність виникнення алергічної реакції на синтетичний аналог ГК повністю виключена. Процедура практично безболісна, але для додаткового комфорту, пацієнтам, у яких відсутня чутливість до лідокаїну, можна нанести крем- анестетик.

Завдяки процедурі можна негайно спостерігати наступний результат:

 • збільшення обсягу,
 • чіткість контуру,
 • виправлену форму у випадку асиметрії
 • усунення кісетних зморшок.

Результат можна підкоригувати через 2 тижні після проведення первинної процедури. Слід зазначити, що ін'єкції ГК не тільки поліпшать зовнішній вигляд губ, а й нормалізують живлення тканин за рахунок інтенсивного зволоження, а також, стимулюють синтез колагенових волокон.

Для надання процедури ін'єкції в розпорядженні лікаря - косметолога індивідуально упакований шприц із стерильним вмістом, готовий для негайного індивідуального використання.

Найкращі нерішучі пані вважають за краще вдаватися до допомоги декоративної косметики, але якщо враховувати необхідність постійно перевіряти і поправляти макіяж, витрачати час на ретельне і симетричне нанесення олівця і помади, купувати дорогу якісну косметику, то, порівнявши моральні та матеріальні витрати, рішення звернутися до допомоги естетичної медицини стає єдино правильним.

Рейтинг сторінки:
9.9 з 10 , на підставі 23 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время