записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Тільки до кінця квітня! Первинний прийом гінеколога всього 170 грн! Деталі за телефоном (044) 204 40 40.

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Ін'єкційні методики при корекції форми губ

01.04.2014
image

Аль Шадат Руля

 

Аль-Шадат Руля Ахмад

Лікар -дерматолог
клініки " Оксфорд Медікал - Київ"
 

 

Красиво окреслені, чуттєві жіночі губи - це предмет особливого захоплення чоловіків. Недаремно, саме формою і кольором губ приділяється величезна увага в сучасному світі моди і краси. Але, на жаль, не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися природною красою губ. Сучасні розробки в області косметології і пластичної хірургії пропонують безліч рішень для корекції та покращення естетичних недоліків зовнішності.

Зрозуміло, не слід прагнути до певної форми губ. Тільки природність може бути красива і приваблива, тому при бажанні зробити процедуру корекції, необхідно враховувати натуральні зовнішні дані.

Незважаючи на індивідуальні особливості жіночих вуст, основними ознаками їх привабливості є колір , чітко окреслені контури і відсутність дрібних поперечних зморшок. Залежно від ступеня серйозності вікової або вродженої деформації губ, пропонуються наступні методи:

  • хірургічна пластика
  • липофилинг (ін'єкції власного жиру )
  • контурна пластика ( ін'єкційні методики)

Хірургічна методика являє собою впровадження імплантів або перешіваніем власної тканини. Недоліків у цієї методики досить багато, від досить високу вартість і необхідність загального наркозу, до реакції відторгнення і складної процедури корекції в разі невдачі.

Ліпофілінг - це введення власного жиру з метою наповнення тканин. Перевагами липофилинга є натуральність відчуття заповненої тканини і відсутність загрози відторгнення. Серед недоліків - складність вилучення жиру і процедура фільтрації, загроза гострого запального процесу, недовговічність результату, а також досить висока вартість.

Контурна пластика завоювала досить велику популярність останнім часом, завдяки мінімальним побічним ефектам і можливістю контролю результату. Ця процедура являє собою ін'єкції гелю на основі натуральних компонентів (ГК). ГК синтезується в організмі природним шляхом, тому ймовірність виникнення алергічної реакції на синтетичний аналог ГК повністю виключена. Процедура практично безболісна, але для додаткового комфорту, пацієнтам, у яких відсутня чутливість до лідокаїну, можна нанести крем- анестетик.

Завдяки процедурі можна негайно спостерігати наступний результат:

  • збільшення обсягу,
  • чіткість контуру,
  • виправлену форму у випадку асиметрії
  • усунення кісетних зморшок.

Результат можна підкоригувати через 2 тижні після проведення первинної процедури. Слід зазначити, що ін'єкції ГК не тільки поліпшать зовнішній вигляд губ, а й нормалізують живлення тканин за рахунок інтенсивного зволоження, а також, стимулюють синтез колагенових волокон.

Для надання процедури ін'єкції в розпорядженні лікаря - косметолога індивідуально упакований шприц із стерильним вмістом, готовий для негайного індивідуального використання.

Найкращі нерішучі пані вважають за краще вдаватися до допомоги декоративної косметики, але якщо враховувати необхідність постійно перевіряти і поправляти макіяж, витрачати час на ретельне і симетричне нанесення олівця і помади, купувати дорогу якісну косметику, то, порівнявши моральні та матеріальні витрати, рішення звернутися до допомоги естетичної медицини стає єдино правильним.
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки