Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Краса та молодість назавжди

25 .10. 2011

Зберегти свою природну красу якомога довше, призупинити невблаганний час, залишатися молодою та привабливою. Чи не про це мріяли жінки в усі віки, і марять цим сьогодні? Зовнішність для жінки — це її впевненість у собі, її душевна гармонія, якщо хочете, її зброя. Заради бездоганного обличчя та стрункої фігури жінки йдуть навіть на складні операції, ризикуючи при цьому власним здоров'ям. Ті ж, хто все-таки побоюються радикальних втручань, ще до недавна, залишалися наодинці зі зморшками, пігментними плямами, целюлітом та іншими проблемами шкіри.

Але ці часи в минулому. Клініка «Оксфорд Медікал» пропонує унікальну технологію «Елос». «Елос» - це прорив в сучасній професійній косметології, методика, яка дає можливість вирішувати велику кількість проблем за допомогою безопераційного лікування. Підтяжка та омолодження шкіри, видалення пігментних плям, виведення веснянок, лікування купероза (сосудистих зірочок), позбавлення рубців та наслідків вугрової хвороби . І це не повний список проблем, які швидко та ефективно вирішуються за допомогою технології «Елос» - сенсаційного поєднання енергії світла та току високої частоти.

З часом наша шкіра втрачає пружність та еластичність. Процедури Елос- омолодженняпробуджують літню шкіру, нагадують їй про вироблення колагену. І вона починає роботу сама, так, як це було в молодості. Цей метод не має побічних ефектів та не є шкідливим для організму людини. До того ж, на це не потрібно багато часу. Процедуру можно зробити під час обідньої перерви, і колеги по роботі не помітять нічого, крім свіжого кольору обличчя та сяючої шкіри. А основний ефект просто вражає: повністю зникають дрібні зморшки, згладжуються глибокі, шкіра підтягується, формується ідеальний овал обличчя, зникають пігментні плями та купероз. Курс Елос-омолодження проводиться один раз на рік. І протягом всього року шкіра працює, омолоджується, виробляючи власний колаген. Варто лише спробувати, щоб зрозуміти, що час для тебе вже не має значення.

Рейтинг сторінки:
9.02 з 10 , на підставі 25 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время