Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Лікування геморою в клініці Оксфорд Медікал

21 09 2011

Геморой – найбільш розповсюджена хвороба прямої кишки. З тисячі дорослого населення кожні 118-120 страждають від геморою. А сучасний спосіб життя та хронічний брак часу на себе та своє здоров’я підливають масла в вогонь, стрімко збільшуючи кількість захворювань. Ця хвороба не дивиться на те, чоловік ви чи жінка, живете у місті чи в селі, тяжко працюєте фізично або маєте «сидячу» роботу. Важливо розуміти, що проблема далеко недріб’язкова і потребує уваги та невідкладного вирішення.

Зіткнутись з гемороєм ви можете у разі:

 • ожиріння;
 • спадкової схильності;
 • зловживання гострою їжею, кавою, чаєм, алкоголем;
 • малорухливого, неактивного способу життя або «сидячої» роботи;
 • систематичного перенапруження м’язів та надмірних фізичних навантажень;
 • під час вагітності та після пологів у жінок;
 • стресу;
 • порушення відтоку крові у прямій кишці;
 • схильності до запорів;
 • запальних або пухлинних процесів в кишечнику та печінці.

Здебільшого, геморой розвивається поступово. Першими тривожними вісниками стають відчуття незручності, тяжкості та свербіж у районі заднього проходу, часто супроводжуючись болями та запорами. Неприємні відчуття посилюються вживанням гострої їжі та алкоголю, а також фізичними навантаженнями. Трохи згодом, з’являються ректальні кровотечі - виділення крові із заднього проходу після випорожнення. Цей період, тривалість якого може варіювати від декількох місяців, до декількох років, характеризується затяжними фазами ремісії, коли симптоми нібито зникають. Саме тому, на початковій стадії геморою хворі не поспішають іти до лікаря. І даремно! Адже хвороба поступово прогресує. Процес дефекації супроводжується болями, кровотечі стають постійними, причому їх інтенсивність може бути різною – від незначних виділень до значних втрат крові, які можуть привести до анемії. Поступове збільшення гемороїдальних вузлів спричиняє їх випадання із заднього проходу. І не звернутись при таких однозначних симптомах за медичною допомогою до досвідченого лікаря проктолога - це вже справжній злочин проти свого здоров’я.

На сьогодні, вилікуватись від хвороби, назва якої не даремно стала синонімом слова «неприємність», максимально безболісно та безкровно можна у клініці «Оксфорд Медікал».

Ми успішно використовуємо найефективніші методи діагностики та лікування, що основані на найновітніших досягненнях світової медичної думки. Ви отримуєте європейську якість обслуговування та лікування у своєму місті, не виїжджаючи за кордон. Дотримання найвищих світових стандартів, технічна та інформативна обізнаність, найсучасніше спеціалізоване обладнання дозволяють лікарям- професіоналам застосовувати на практиці ті ж самі методи лікування, що й у найкращих клініках світу.

Повірте, виявивши характерні симптоми геморою, немає причин відкладати візит до лікаря, адже вчасно попередженні ускладнення подарують вам чималий шматок повноцінного життя без болю та страждань.

Рейтинг сторінки:
9.94 з 10 , на підставі 23 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время