Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Мезороллер - що це?

04 09 2014

Самойленко Ольга Борисівна

 

Самойленко Ольга Борисівна


Асистент дерматолога

 

Професійний і грамотний догляд за шкірою обличчя і тіла поєднує комплекс маніпуляцій і процедур для здоров'я і молодості шкіри. Вирішуючи різні проблеми шкіри, доцільно поєднувати методи лікувального впливу. Так, поєднання інвазивних і неінвазивних методик, показує очевидний і тривалий результат.

Відділення естетичної медицини клініки Oxford Medical представляє унікальне поєднання методик, що здійснюються за допомогою мезороллеру. Мезороллер являє собою вал з голками певної довжини для перфорації поверхні шкіри з метою поліпшення проникнення активних речовин космецевтичних препаратів. Така методика є оптимальною для впливу на шари епідермісу. Нагадаємо, що мануальне нанесення засобів на поверхню шкіри не забезпечує проникнення їх у більш глибокі шари, в першу чергу, завдяки бар'єрній функції епідермісу.

Підшкірне або внутрішньошкірне введення активних речовин за допомогою ін'єкцій забезпечує більш глибоке їх проникнення, тому їх дія не помітна на поверхні відразу після проведення процедури. Таким чином, розгладження поверхні шкіри, вирівнювання дрібних зморшок, ефективна боротьба з акне і освітлення пігментації досягаються за допомогою мезороллеру і очевидні в день проведення процедури.

Протокол проведення процедури включає в себе ретельне очищення та відлущування епідермальної поверхні, вплив мезороллера по масажних лініях, нанесення активного препарату і закриваючу маску. Препарати, використовувані з мезороллером можуть бути найрізноманітніші: від власної плазми пацієнта до різних сироваток і хімічних пілінгів, в залежності від стану шкіри пацієнта і бажаного результату. Курс з 4 процедур проводиться протягом місяця, раз на тиждень. Для правильної діагностики стану шкіри і призначення ефективного протоколу лікування, необхідна консультація дерматолога.

Будемо раді бачити вас в нашій клініці!

Рейтинг сторінки:
9.04 з 10 , на підставі 35 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время