Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Різновиди способів чистки обличчя

12 09 2014

Самойленко Ольга Борисівна

 

Самойленко Ольга Борисівна


Асистент дерматолога

 

Професійний і грамотний догляд за шкірою обличчя і тіла поєднує комплекс маніпуляцій і процедур для здоров'я і молодості шкіри. Вирішуючи різні проблеми шкіри, доцільно поєднувати методи лікувального впливу. Так, поєднання інвазивних і неінвазивних методик, показує очевидний і тривалий результат.

Будь-який тип шкіри час від часу потребує професійного очищення. Це необхідно для поліпшення кольору обличчя, додання шкірі свіжості і еластичності, а також, для профілактики виникнення вугрової висипки. Сучасна апаратна косметологія пропонує безліч варіантів для максимального результату з мінімальним відчуттям дискомфорту.
В клініці Oxford Medical для процедури очищення обличчя застосовується ультразвук і газорідинний пілінг (Jet Peel). Ультразвукова чистка обличчя - це ефективний і безболісний метод очищення поверхні шкіри обличчя від забруднень, шкірного сала і ороговілих клітин. Очищення проводиться по зволоженого перекисом водню поверхні, за допомогою випромінювача, що має вигляд лопатки. Крім очищувальних властивостей, ультразвук має ліфодренажное дію і покращує кровообіг в тканинах. Ультразвукова чистка може бути застосована при будь-якому типі шкіри, і ефективна для чистки шкіри обличчя, шиї, декольте і спини. Для сухого і зневодненого типу шкіри рекомендується газорідинний пілінг (Jet Peel). Очищення шкіри здійснюється за допомогою кисневого струменя, зволоженого фізіологічним розчином. Струмінь кисню, спрямований на поверхню шкіри під кутом 45градусов, "змиває" поверхневі забруднення, зволожує і насичує киснем клітини шкіри. Процедура, також, має лімфодренажну дію, що допоможе усунути набряклість очей та обличчя.
Єдиним недоліком вищевказаних методів, є нездатність видалити глибокі і закриті комедони. Тому процедури поверхневого очищення можна поєднувати з мануальною чисткою. Проведена професіоналом з дотриманням санітарно-гігієнічних норм, мануальна чистка безпечна і ефективна.
Фахівці клініки Oxford Medical допоможуть з вибором процедури і порадять подальший догляд для краси і молодості вашої шкіри.

 

Рейтинг сторінки:
9.82 з 10 , на підставі 33 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время