Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Лікування ішемічної хвороби серця

Ішемічна хвороба серця - одне з найпоширеніших захворювань у світі, що викликається порушенням кровопостачання серцевого м'яза внаслідок відкладення холестерину на стінках судин. У розвинених країнах ішемічна хвороба серця стає причиною приблизно половини смертей від серцево-судинних захворювань. В Україні ж не менше 15% населення страждає від нападів стенокардії (хронічної форми хвороби), а від інфаркту (гострої форми захворювання) помирає близько 15 тисяч українців щорічно.

Симптоми ішемічної хвороби серця

У 40% пацієнтів, що раніше вважали себе абсолютно здоровими, хвороба проявляється раптово, тому що первинні симптоми слабко виражені і часто ігноруються. Насправді, поява навіть одного з нижчеперелічених симптомів - серйозний привід відвідати кардіолога.

Найбільш поширені такі симптоми ішемічної хвороби серця:

 • біль за грудиною або дискомфорт в області серця при фізичній активності або стресах (стенокардія)
 • перебої в роботі серця, аритмія
 • задуха
 • набряк ніг (який є ознакою серцевої недостатності)

Ішемічній хворобі серця особливо піддаються літні люди, чоловіки і люди, які страждають від ожиріння, цукрового діабету і підвищеного тиску. Вірогідність захворювання також підвищується при нездоровому харчуванні, зловживанні алкоголем і нікотином, малорухливому способі життя і перевантаженнях, що перевищують можливості організму.

Лікування ішемічної хвороби серця

Кардіологи «Оксфорд Медікал» стверджують: тривалість і якість життя пацієнта з ішемічною хворобою серця залежить від своєчасного звернення до лікаря і точності діагностики форми і стадії хвороби.

Сучасний рівень розвитку медицини дозволяє зупинити розвиток захворювання, щоб подарувати пацієнтові довгі роки повноцінного життя. Проте можливо це лише при своєчасному зверненні до лікаря і точній діагностиці хвороби.

Для ефективного лікування необхідна комплексна діагностика, що дозволяє визначити форму захворювання і причини, що викликали його. У клініці «Оксфорд Медікал» для цього проводиться всебічне обстеження пацієнта: аналізи, ЕКГ і кольорове УЗД серця (ЕхоКГ).

У клініці «Оксфорд Медікал - Київ» застосовується комплексне лікування, що включає усунення факторів, провокуючих захворювання, і медикаментозну терапію. Призначити вірне лікування, з урахуванням форми і стадії захворювання може тільки кваліфікований кардіолог.

3 ПЕРЕВАГИ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

 • кваліфіковані лікарі-кардіологи
 • комплексна діагностика в одній клініці і без черг (аналізи, ЕКГ, кольорове УЗД серця (ЕхоКГ), при необхідності консультація суміжного спеціаліста)
 • лояльні ціни

Подбайте про своє серце - записуйтеся на прийом в кардіологію «Оксфорд Медікал - Київ» за телефоном (044) 204-40-40 або заповнивши форму на сайті.

Рейтинг сторінки:
9.67 з 10 , на підставі 26 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время