Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Реабілітація після інфаркту міокарда

Інфаркт міокарда - одне з найнебезпечніших для життя людини захворювань. Деякі, переживши інфаркт, готові поставити хрест на своєму подальшому житті. Інші ж навпаки: намагаються жити так, немов інфаркту і не було, ігноруючи приписи лікарів і не відмовляючись від згубних звичок.

Помилку роблять і перші, і другі. При грамотному лікарському догляді, після інфаркту можна провести довге, щасливе і плідне життя. Але ігнорування лікарських приписів веде до ускладнень, аж до повторного інфаркту міокарда у 20-40% пацієнтів, протягом року. Часто повторний інфаркт викликає летальний результат.

Внаслідок інфаркту може виникнути безліч ускладнень у роботі серця:

 • прогресуючі порушення серцевого ритму
 • серцева недостатність.
 • аневризма серця - вкрай небезпечне ускладнення, яке вимагає термінового оперативного втручання.

Програма реабілітації після інфаркту міокарда

У кардіології клініки «Оксфорд Медікал - Київ» проводять реабілітацію хворих, які перенесли інфаркт міокарда і бажають повернутися до повноцінного життя.

Реабілітація включає в себе:

 • призначення медикаментозного лікування
 • корекцію способу життя і режиму харчування
 • регулярний контроль стану пацієнта

Медикаментозне лікування, зміна способу життя і режиму харчування проводяться паралельно, з метою нормалізації роботи серця, запобігання можливих ускладнень і повернення пацієнтові можливості вести активне життя.

Медикаментозна терапія проводиться для зниження рівня холестерину в крові, нормалізації рівня цукру, стабілізації артеріального тиску і запобігання тромбоутворенню.

Зміни способу життя полягають у відмові від алкоголю і нікотину, які є серйозними факторами ризику при інфаркті міокарда. Хворому призначається розмірений режим дня з мінімальними фізичними навантаженнями і повноцінним відпочинком. З поліпшенням стану, фізичні навантаження поступово підвищуються.

Серйозні зміни вносить лікар і в дієту, забороняючи жири тваринного походження, смажену їжу, продукти з високим вмістом солі і цукру. Дієта, як і медикаментозне лікування, підбирається індивідуально виходячи зі стану пацієнта і супутніх захворювань.

Лікування проходить під пильним динамічним наглядом кардіолога. Це необхідно для того, щоб лікар міг оцінити стан пацієнта і ефективність призначеного лікування. З цією метою необхідно регулярно проходити огляд у кардіолога і ретельну діагностику: лабораторні аналізи, ЕКГ, УЗД серця (ЕхоКГ). На основі отриманих результатів лікар коригує тактику лікування, якщо в цьому є необхідність.

ПЕРЕВАГИ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

 • кваліфіковані кардіологи
 • вся діагностика в одній клініці і без черг (аналізи, ЕКГ, УЗД серця (ЕхоКГ), при необхідності консультація суміжного спеціаліста)
 • лояльні ціни

Для запису на прийом до лікаря-кардіолога клініки «Оксфорд Медікал - Київ» заповнюйте форму на сайті або телефонуйте за номером (044) 204-40-40

Рейтинг сторінки:
9.32 з 10 , на підставі 35 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время