Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Дитяча ортодонтія

Ортодонтичне лікування дітей

Для дітей дуже важливе перше враження від відвідування зубного лікаря. Адже ні для кого не секрет, що ставши вже дорослими людьми, ми часто чуємо фразу «з дитинства боюся стоматологів». Клініка «Оксфорд Медікал» створить для вашої дитини ту атмосферу, при якій хвилювання, переживання і страх перед відвідуванням зубного кабінету зведуться до нуля.

Виправлення прикусу у дітей

Дитяча ортодонтія в клініці «Оксфорд Медікал» - це не тільки красива і здорова усмішка ваших діток, а й яскраві і різнокольорові спогади здорового дитинства. Сьогоднішні матеріали та технічні можливості, новітні розробки щелепно-лицьових хірургів і стоматологів-ортодонтів не тільки творять чудеса в такій складній галузі стоматології, як ортодонтія, але і радують око різнобарвними палітрами пластинок, брекетів і різних «тренажерів» для дитячих зубів.

Важливо приділяти належну увагу зубам саме в юному віці, коли красивий і правильний прикус тільки формується і його легко коригувати. Рівні зубки, на жаль, не завжди гарантія правильного прикусу. Визначити, чи є у дитини проблеми з прикусом, зможе дитячий ортодонт на безкоштовній консультації.

Дитячі пластини в клініці Оксфорд Медікал

Ви можете не хвилюватися за свою дитину, так як ми завжди знаходимо підхід навіть до найбільш примхливих дітей і підбираємо тільки індивідуальну і максимально ефективну ортодонтичну систему з урахуванням всіх вікових чи психологічних особливостей.

Для більш дорослих діток і підлітків, які соромляться ортодонтичного лікування, існують такі системи, які не видно при спілкуванні з людьми. Також існує безліч брекет-систем, які виглядають так, що їх захочеться носити будь-якій дитині - зі стразами, різних кольорів, з різних матеріалів і т.д.

Брекет-системи для дітей

Сьогодні ортодонтія, як і вся стоматологія в цілому, зробила крок далеко вперед і ми з упевненістю може сказати, що звернувшись до нашого ортодонту ви залишитеся задоволені результатом лікування і комфортним перебуванням в клініці «Оксфорд Медікал».

Записуйтеся прямо зараз за телефоном (044) 204 40 40 і ми вам обов'язково допоможемо.

Рейтинг сторінки:
9.44 з 10 , на підставі 42 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время