Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Капсульна ендоскопія

Капсульна ендоскопія в клініці "Оксфорд Медікал"

Капсульна ендоскопія - новітній високотехнологічний метод обстеження та діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту за допомогою мініатюрної капсули з камерою. Відеокапсула, проковтнута пацієнтом, дає можливість отримати детальне зображення слизової оболонки тонкого кишечника, який до появи капсульної ендоскопії був малодоступний для обстеження.

На даний момент капсульна ендоскопія є найнадійнішим методом діагностики захворювань тонкого кишечника, знаходячи проблеми, які були пропущені навіть при дослідженнях на КТ і МРТ.

Переваги капсульної ендоскопії

 • Безболісність - процедура не викликає у пацієнта ніяких незвичних відчуттів, дискомфорту або болю

 • Безпечність - обстеження не завдає шкоди організму, капсула просто проходить через шлунково-кишковий тракт під впливом перистальтики. Відеокапсула стерильна і використовується тільки один раз, що дозволяє повністю виключити інфікування пацієнта.

 • Комфорт - в процесі обстеження пацієнт не обмежений у пересуванні (в межах клініки) і може займатися звичними справами (читання, перегляд фільмів, спілкування з друзями та родичами).

 • Інформативність - дозволяє діагностувати до 90% захворювань, які виявляють за допомогою гастроскопії - найнадійнішого, але дещо дискомфортного методу діагностики захворювань стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки. Капсульна ендоскопія в 3-4 рази ефективніше рентгенографії при пошуці причин прихованих кровотеч шлунково-кишкового тракту. Відеокапсула ефективніша, ніж МРТ при діагностиці поліпів кишечника; причому поліпи розміром менше 5 мм можна виявити тільки за допомогою капсульної ендоскопії. Капсульна ендоскопія - золотий стандарт діагностики целіакії (небезпечне захворювання тонкого кишечника, без специфічного лікування призводить до інвалідизації і смерті).

Показання до капсульної ендоскопії

 • анеміяКапсульна ендоскопія в клініці "Оксфорд Медікал"
 • шлунково-кишкові кровотечі
 • підозра на хворобу Крона, неспецифічний виразковий коліт, ентерит, синдром подразненого кишечника і целіакію
 • підозра на поліпи і пухлини в тонкому кишечнику
 • болі в животі, причину яких не вдалося виявити іншими методами дослідження
 • тривала діарея
 • втрата ваги
 • профілактичне обстеження травної системи

Капсульна ендоскопія не проводиться при гострій кишковій непрохідності, перитоніті, порушеннях ковтання, активній дизентерії, вагітності. Також обстеження не проводиться дітям до 16 років і людям старше 70 років.

Як проводиться капсульна ендоскопія?

Пацієнту необхідно всього лише проковтнути одноразову стерильну відеокапсулу і одягнути спеціальний жилет, в якому знаходиться пристрій, що зчитує інформацію з капсули. Відеокапсула природнім шляхом проходить через весь шлунково-кишковий тракт (стравохід, шлунок, дванадцятипалу кишку, тонкий і товстий кишечник), автоматично ведучи зйомку з частотою 2 кадру в 1 с.

Обстеження триває близько 8-9 годин, але при цьому пацієнту не потрібно лежати або перебувати весь час в певному положенні. Перебуваючи в палаті, він може просто розслабитися і відпочити.

В цей час капсула проходить шлунково-кишковий тракт, роблячи близько 60 000 знімків високої якості, які безпровідним способом передаються на пристрій в жилеті пацієнта.

Після закінчення дослідження капсула виходить з організму пацієнта природнім шляхом, не завдаючи йому ніякого дискомфорту, а відеоінформація з записуючого пристрою переноситься на комп'ютер лікаря, де за допомогою спеціальної програми проглядаються зображення. Доктор оцінює отриману інформацію і ставить діагноз.

Записатися на капсульну ендоскопію в клініці «Оксфорд Медікал» ви можете за телефоном (044) 204-40-40 або через форму на сайті

Рейтинг сторінки:
9.25 з 10 , на підставі 37 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время