Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Лікування трахеїту

Лікування трахеїта Оксфорд МедікалТрахеїт - запалення слизової оболонки трахеї, спричиненої інфекціями або дією подразнюючих речовин, тому йому часто схильні курці і люди, тривалий час перебувають в умовах запиленого або загазованого повітря.
При неправильному або несвоєчасно лікуванні, запалення може поширитися на бронхи або легені, викликаючи бронхіт або пневмонію.

Симптоми трахеїту

Тривалі напади сухого кашлю без виділення мокротиння є відмінною рисою трахеїту.
Існує гострий і хронічний трахеїт. Гострий трахеїт можна визначити за наявністю таких ознак:

 • напади кашлю, які можуть виник при сміху, плаче, глибоких подиху і т.п.;
 • біль в горлі і грудині;
 • хрипкий голос, утруднене дихання;
 • підвищення температури тіла (особливо вечорами)
 • нежить;
 • першіння в горлі, захриплості;
 • загальна слабкість, нездужання.

Якщо гострий трахеїт несвоєчасно або неправильно лікувати, він розвивається в хронічний. Хронічна форма супроводжується розвитком атрофічних змін в трахеї пацієнта, тому при наявності таких симптомів потрібно відразу звертатися до лікаря.

Причини трахеїту

Зазвичай трахеїт - це наслідок інфекції, що вразила інші відділи дихальної системи, і розвивається він на тлі частих нежиті і болю в горлі. Однак, тривалий Перебування в закритих, запилених приміщеннях з сухим повітрям, сприяє розвитку трахеїту, адже такі умови ідеальні для поширення мікроорганізмів.
Крім того, виникнення трахеїту сприяють:

 • переохолодження;
 • ослаблені імунітет;
 • наявність инородно тіла в трахеї.

Діагностика і лікування трахеїту

Лікуванням трахеїту займається терапевт або сімейний лікар, який під час прийому, прослуховує пацієнта за допомогою стетоскопа, вислуховує скарги, вивчає історію хвороби і, при необхідності, призначає обстеження.
При підозрі на трахеїт, лікар може порекомендувати здати аналіз крові, мазки із зіву і носа, бакпосев мокротиння, і т.п. Після постановки остаточного діагнозу лікар призначає лікування.
Курс лікування залежить від причин, що викликали захворювання, і може включати антибіотики, противірусні препарати, протизапальні засоби і вітаміни. При сухому кашлі лікарем можуть бути прописані відхаркувальні препарати для виведення мокротиння. Щоб прискорити процес відновлення, лікар може призначити вітаміни, інгаляції, озонотерапію та інші відновлювальні процедури.
Прийом будь-яких медичних препаратів можливий лише за призначенням лікаря. Самолікування трахеїту часто не тільки малоефективне, а й небезпечно для здоров'я, особливо - в разі безконтрольного застосування антибіотиків. Адже якщо хвороба має вірусну природу, то антибактеріальні засоби будуть неефективними, а їх використання негативно позначиться на мікрофлорі кишечника і створить зайве навантаження на печінку.
Тому при перших же симптомах трахеїту краще не чекати ускладнень, відтягуючи візит до лікаря, а записатися на прийом до сімейного лікаря клініки «Оксфорд Медікал» за телефоном (044) 204 40 40.

Рейтинг сторінки:
9.27 з 10 , на підставі 21 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время