Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Терапевт для вагітних

Терапевт для вагітних в клініці "Оксфорд Медікал Київ"Навіть зі звичайною застудою складно впоратися під час вагітності, адже більшість ліків протипоказані під час виношування. Як же лікуватися під час вагітності? Які ліки можна приймати, не зашкодивши дитині? Відповіді на ці питання знає лікар терапевт, який займається лікуванням вагітних.

Навіщо вагітним відвідувати терапевта?

Чим більше уваги приділяється майбутній мамі і її дитині - тим вище ймовірність успішних пологів і появи здорового малюка, без шкоди для його матері. Якщо завдання лікаря гінеколога - забезпечити успішне вирішення вагітності, то терапевт зосереджений на збереженні здоров'я вагітної жінки.

Навіть при відсутності скарг, вагітним наполегливо рекомендується консультуватися з терапевтом при оформленні на облік у зв'язку з вагітністю та на терміні в 30 тижнів. Пов'язано це з тим, що навантаження на організм жінки під час вагітності зростає в кілька разів, провокуючи розвиток всіх прихованих недуг і появі нових проблем.

Як проходить прийом терапевта?

Лікар оглядає вагітну жінку, детально розпитує про перенесені хвороби, призначає аналізи крові, сечі і кардіограму (ЕКГ). Це необхідно для виявлення хронічних хвороб, які пов'язані з вагітністю, але здатних вплинути на її хід.

Крім лікування, терапевт допомагає розробити правильний режим відпочинку, розрахувати оптимальну кількість фізичних навантажень і підібрати відповідну дієту. Якщо протягом вагітності жінка змушена приймати лікарські препарати, то терапевт буде бачитися з пацієнткою не менше, а то й частіше гінеколога, що слідкує за вагітністю.

При лікуванні вагітних, терапевт найчастіше стикається з такими проблемами:

 • підвищений тиск;
 • анемії;
 • хвороби нирок і сечового міхура.

Пік загострення цих хвороб припадає на другий триместр вагітності, ось чому потрібна обов'язкова повторна консультація терапевта на 30-му тижні вагітності.

Записатися на прийом до терапевта ви можете за телефоном (044) 204-40-40.

Рейтинг сторінки:
9.81 з 10 , на підставі 29 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время