ask a question
enter your name and our staff will contact you shortly
Записатись на прийом
select a clinic, enter your phone number and our staff will contact you shortly.
Передзвоніть мені
Введіть Ваше ім\'я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв\'яжуться в самий найближчий час.
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім\'я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв\'яжуться в самий найближчий час.
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом select a clinic, enter your phone number and our staff will contact you shortly.

Вірус папіломи людини - одна з найбільш поширених хвороб, які передаються статевим шляхом. ВПЛ проявляється на шкірі і слизових оболонках і може жити в організмі достатньо тривалий період, а проявитися вперше через довгі роки. Різні типи ВПЛ проявляють себе по-різному. Головна їхня властивість - здатність викликати появу папілом, бородавок. У той час, як чоловіки можуть бути безсимптомними носіями абсолютної більшості типів ВПЛ, для жінки інфікування цим вірусом може мати більш серйозні наслідки. Існують типи ВПЛ, тривалий розвиток яких в області статевих органів призводить до подальшого переродження папілом в цервікальну дисплазію, яка є передраковим станом.

Проблема захворювань, які викликають вірус папіломи людини (ВПЛ), в останні роки стає все більш актуальною не лише для лікарів і вчених, але і для пацієнтів, особливо жіночої статі. У більшості жінок і дівчат, вірус зникає спонтанно, але якщо вірус не зникає, то він може послужити причиною розвитку раку шийки матки, передракових порушень або генітального конділоматозу, залежно від типу інфікованого вірусу.

Люди бояться всього нового, особливо того, чого вони не розуміють. Спростуванням чуток зараз доводиться займатися фахівцям не тільки нашої країни, але й вченим в усьому світі. Найпоширеніший вірус, що передається статевим шляхом, викликає рак - це не може не турбувати. Так, створення та впровадження в практику вакцин проти ВПЛ ще більше підвищило інтерес до цієї проблеми.

Фактори ризику інфікування ВПЛ:

 • Раннє статеве життя, велика кількість партнерів;
 • Ослаблення імунітету;
 • Ерозія шийки матки;
 • Зараження іншими інфекціями, що передаються статевим шляхом.

Що таке ВПЛ-тест?

ВПЛ-тест використовується для того, щоб виявити вірус папіломи людини в організмі. Незважаючи на те, що лікування вірусу немає, виявлення небезпечних типів вірусу допомагає визначити, чи входите ви в групу ризику розвитку раку шийки матки. Варто раз на рік спостерігатися у лікаря-гінеколога, щоб вчасно виявити появу атипових клітин і почати курс лікування.

Як захистити себе від ВПЛ?

ВПЛ-вакцини застосовують більш ніж в 130 країнах світу, в тому числі в США, Канаді, Франції, Німеччини, Фінляндії та інших розвинених країнах. На сьогоднішній день для будь-якої жінки, яка бажає захистити себе від двох найбільш поширених типів ВПЛ, 16 і 18 типу, доступна вакцинація. Ця вакцина найбільш ефективна, якщо вводяться перед початком статевого життя до контакту з вірусом 16 і 18 типів. Квадрівалентна рекомбінантна вакцина, здатна захистити людину від чотирьох найбільш небезпечних різновидів вірусу папіломи людини, що викликають генітальні бородавки та злоякісні пухлини шийки матки - 6, 11, 16 і 18 типів. Дія вакцини полягає в тому, що вона забезпечує вироблення імунної пам'яті, іншими словами створює захисні антитіла ще до ймовірної появи вірусу.

Переваги вакцинації:

 • Запобігає інфікуванню тими типами ВПЛ, що входять у вакцину, у жінок, які мали раніше зараження цим типом вірусу.
 • Забезпечує вироблення імунної пам'яті, створює захисні антитіла ще до ймовірної появи вірусу.
 • Знижує ризик необхідності лікування аномальних цервікальних процесів і ризик розвитку раку шийки матки у носіїв ВПЛ.

Вакцинація безпечна. Клінічні дослідження показали лише мінімальні реакції, типові для будь-яких вакцин. Вакцинація практично не має протипоказань і рекомендована пацієнтам у віці від 9 до 26 років для профілактики раку шийки, піхви і вульви, передракових або диспластичних уражень, генітальних бородавок та інфекцій.

 

Відгуки пацієнтів
Написати свій відгук
Гинекология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

Гинекология: Отзыв. Гинекология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве. Лечение заболеваний шейки матки. Ведение беременности. Наблюдение возрастных изменений женщин

-г. Киев

Огромное спасибо гинекологу Нестеренко Ярославе Анатольевне. Я рекомендую её всем, кому важно найти не только опытного и грамотного специалиста, но и отзывчивого и внимательного врача. Всегда можно выйти на связь, всегда объяснит, всегда поможет и подскажет, что и как на что влияет. До этого гинекологи просто выписывали мне кучу лекарств и уколов, а какие последствия,...

-Екатерина М. Киев

Спасибо большое гинекологу Нестеренко Я.А, за его профессионализм и доброе отношение к людям. Очень приятный и грамотный человек, всем рекомендую.

-Лещенко А.С. Киев
Рейтинг сторінки:
9.47 з 10 , на підставі 26 голосів
Онлайн Чат X
Конс. Здравствуйте, чем могу Вам помочь? 16:05
Вы Как мне записаться к вам на прием через сайт? 16:08