Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Лікування вірусу папіломи людини

Папіломовірусна інфекція - поширене захворювання, що передається при сексуальних контактах. Вірус може "жити" в організмі достатньо довго, а вперше проявитися на шкірі і слизових оболонках тільки через кілька років. Існує безліч типів ВПЛ, кожен з яких проявляється по-різному. Їх загальне головна властивість - провокування появи папілом і бородавок. Існують такі типи ВПЛ, тривалий і непомітний розвиток яких призводить до передракових станів - папіломи трансформуються в цервікальну дисплазію. У більшості жінок і дівчат ВПЛ зникає спонтанно, однак, якщо вірус не проходить, він може провокувати розвиток кондиломатозу, передракових порушень, раку шийки матки та інших захворювань.

Причини захворювання

Фактори ризику зараження вірусом папіломи людини:

 • сексуальні контакти в ранньому віці;
 • безладне статеве життя (велика кількість партнерів, випадкові сексуальні зв'язки);
 • слабкий імунітет;
 • ерозія шийки матки;
 • ІПСШ.

Основна причина зараження ВПЛ - статеві контакти (вагінальні, анальні і оральні) з носієм вірусу. Зараження вірусом також відбуватися побутовим шляхом або під час пологів. Поштовхом до розвитку ВПЛ нерідко служать зловживання алкоголем і тютюновою продукцією, сильні стреси, грип, проблеми з ШКТ.

Важливо розуміти: вірус папіломи людини - дуже поширена інфекція, в групі ризику - всі сексуально активні верстви населення. ВПЛ передається при будь-яких контактах зі шкірою і слизовою носія, тому навіть презервативи не завжди зможуть уберегти від зараження. ВПЛ не проникає в кров та інші тканини та органи, він розмножується в глибоких шарах шкіри. Коли вірус переміщається на заражений епітелій і виходить на поверхню, він стає заразним. Ще одна часта причина зараження ВПЛ - відвідування громадських місць з підвищеною вологістю: бань, саун, басейнів і т.д.

Симптоми

Симптоми ВПЛ залежать від типу вірусу, хоча у більшості заражених людей вірус ніяк не виявляється. Загальні симптоми ВПЛ:

 • болю і печіння в області геніталій;
 • біль при проникненні пеніса в піхву;
 • незвичайні виділення.

Також при зараженні на геніталіях і в області анального отвору з'являються гострокінцеві конділоми. З моменту зараження вірусом до їх появи можуть пройти тижні і навіть роки. Конділоми - це невеликі бородавчасті нарости злегка рожевого або тілесного кольору розміром від 1 мм до декількох см. Згодом кондиломи можуть розростатися і перетворюватися на багатошарові утворення. Залежно від стану імунної системи хворого, кондиломи можуть розростатися, довго не змінювати своєї форми і розміру або зникати самостійно. Конділоми не тільки викликають дискомфорт, заважаючи вести повноцінне статеве життя, але також можуть кровоточити і заважати пологам.

Діагностика інфекції

Діагностика ВПЛ починається з огляду шкірних покривів і слизових оболонок, а також з'ясування скарг пацієнта. Жінкам показаний огляд піхви і шийки матки, кольпоскопія, цитологічне дослідження і біопсія. Самий високоточний метод діагностики ВПЛ на даний момент - Digene-тест, який дозволяє виявити вірус, визначити його тип і ступінь злоякісності.

Види і вартість лікування

Сьогодні не існує чітких схем лікування ВПЛ. Вибір методики лікування залежить від виду захворювання, викликаного вірусом. Більшість сучасних методів спрямовані на позбавлення пацієнтам від ознак захворювання, а не видалення самого ВПЛ з організму людини. Найбільш часто лікування здійснюється за допомогою кріотерапії та електрокоагуляції. Злоякісні новоутворення видаляються хірургічно. Для зменшення ризику рецидиву захворювання пацієнту пропонуються противірусні препарати, що стимулюють імунну систему.

Вартість лікування вірусу папіломи людини в нашій клініці індивідуальна. З приблизними розцінками ви завжди можете ознайомитися в розділі "Ціни" або просто зателефонувавши по телефону нашим операторам-консультантам.

Про "Оксфорд Медікал"

Наша клініка вигідно виділяється на тлі всіх інших. В "Оксфорд Медікал" є все для успішного лікування:

 • висока кваліфікація фахівців: гінекологи клініки володіють всіма ефективними методиками діагностики, а також оперативного та консервативного лікування;
 • застосування унікальних методів лікування;
 • комплектація новітнім обладнанням для діагностики та лікування пацієнтів;
 • реабілітаційні програми;
 • індивідуальний підхід до кожної пацієнтці;
 • комфортні умови перебування в клініці.
Отзыв пациентки отделения гинекологии клиники "Оксфорд Медикал Киев"

-Светлана Киев

Спасибо, я встретила в вашей клинике прекрасного доктора и очень позитивного, и просто хорошего человека - Мановицкую Оксану Викторовну. Я уже взрослая женщина - мать двоих деток. Гинеколога своего посещаю регулярно, а тут решила перепроверить моего врача у ваших специалистов...Очень рада, что меня направили именно к Мановицкой, побольше бы таких врачей...

-Байталюк Елена

Хочу высказать Огромнейшую благодарность за профессионализм, чуткость и внимание гинекологу клиники Саенко Ирине Александровне! У меня даже личная жизнь наладилась! Побольше бы таких докторов!!! Всем рекомендую лечиться у этого доктора не пожалеете, говорю с полной ответственностью и полученным результатом!!! Еще раз спасибо, доктор!!!

-Екатерина
Рейтинг сторінки:
9.47 з 10 , на підставі 26 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время