Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Психотерапія

Психотерапія в клініці "Оксфорд Медікал Київ"Всупереч поширеним стереотипам, до психотерапевта звертаються зовсім не з причини браку розуму або сили волі, необхідних для подолання труднощів та вирішення проблем.

Звернення до психотерапевта - це зріле рішення людини, що усвідомлює проблему, але не має можливості її вирішити, тому що витоки проблеми лежать поза полем свідомості, в глибинних шарах психіки - в несвідомому.

Що таке психотерапія?

Перш за все, необхідно зауважити, що психотерапія відрізняється як від психології, так і від психіатрії. Психологія вивчає психіку людини в цілому, а психіатрія займається лікуванням і профілактикою психічних розладів у людей, які можуть бути небезпечні для себе або для суспільства, або ж своєю поведінкою порушують суспільні та моральні норми.

Суть психотерапії полягає в лікувальному впливі на психіку і через психіку людини, щоб позбавити її від особистісних, емоційних, соціальних та інших проблем.

Завданням психотерапевта є зняття симптомів, прискорення одужання пацієнта і розширення вибору можливих шляхів подолання складних життєвих ситуацій. Результати психотерапії зазвичай чинять позитивний вплив на пацієнта протягом тривалого часу.

Коли звертаються до психотерапевта

Найбільш популярним приводами звернень до психотерапевта є:

 • сімейні кризи
 • посттравматичний стресовий синдром (внаслідок участі у бойових діях, після втрати близьких або пережитої катастрофи та ін.)
 • невротична депресія
 • панічні атаки
 • неврози
 • неврастенія
 • проблеми у спілкуванні
 • проблеми з адаптацією
 • фобії (страхи)
 • іпохондричний розлад та ін.

Як видно зі списку, коло можливих проблем, при яких може допомогти психотерапевт, настільки широкий, що простіше сказати якими проблемами психотерапевти не займаються.

Прийом в клініці веде лікар психотерапевт вищої кваліфікації, дійсний член Професійної психотерапевтичної ліги, доктор філософії з медичної психології з більш, ніж 20-річним досвідом роботи.

Записатися на прийом до психотерапевта клініки «Оксфорд Медікал Київ» ви можете за телефоном (044) 204-40-40 або використовуючи форму на сайті.

Рейтинг сторінки:
9.23 з 10 , на підставі 26 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время