Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Лікування варикозу у вагітних

Народження малюка - одна з найщасливіших і очікуваних подій для безлічі жінок. Однак необхідно пам'ятати, що виношування дитини серйозно впливає на організм жінки, тому особливу увагу слід приділяти не лише здоров'ю майбутнього малюка, але і здоров'ю самої мами.

Чому у вагітних з'являється варикоз

Крім регулярних візитів до гінеколога, іноді необхідно звернення до інших профільних фахівців. Загострення варикозу у вагітних жінок робить флеболога одним з фахівців, обов'язкових для відвідування. Адже ні для кого не секрет, що вагітність і наступні пологи є одними з основних причин прогресування варикозної хвороби вен. Більше 50% жінок з варикозом, «заробили» перші варикозні вузли саме під час вагітності. 

Швидкий розвиток варикозу у вагітних відбувається внаслідок цілого комплексу чинників:

 1. Фактори ризику хронічної венозної недостатності Матка у міру зростання починає поступово тиснути на судини, погіршуючи відтік крові від ніг. 
 2. В організмі вагітної збільшується об'єм крові, створюючи серйозні перевантаження для вен. До того ж, збільшення відтоку крові від матки не сприяє нормальному відтоку крові по венах ніг. 
 3. Небезпечний сам процес пологів унаслідок значного збільшення внутрішньочеревного тиску. 
 4. Розвиток варикозу провокують гормональні зміни, які відбуваються в ході виношування. 

Крім цих основних факторів погіршувати ситуацію може генетична спадковість, зайва вага (або стрімкий набір ваги при виношуванні), нестача рухової активності. Особливо уважними необхідно бути жінкам, у яких явні ознаки варикозу були присутні до початку вагітності.

Профілактика і лікування варикозу при вагітності

Для запобігання варикозу вагітним насамперед необхідно регулярно займатися фізкультурою, щоб поліпшити циркуляцію крові. Перевантажень допускати не можна, але дозовані, легкі фізичні навантаження не зашкодять організму мами і майбутнього малюка.
Також слід уникати тривалого перебування в сидячому або стоячому положенні. Бажано частіше відпочивати, лежачи на боці, щоб знизити тиск з вен малого тазу та нижніх кінцівок. Також корисно влаштовувати піднятими ноги при сидячому або лежачому положенні - земне тяжіння сприятиме відтоку крові від них.

Лікування варикозу у вагітних Найчастіше лікарі-флебологи призначають вагітним пацієнткам консервативне медикаментозне лікування та прописують компресійний трикотаж. Компресійний трикотаж розроблений спеціально для поліпшення венозного кровообігу і запобігання утворення тромбів. Носять його під час вагітності і не менше 6-8 тижнів після пологів. У складних випадках доводиться вдаватися до склерозування вен або лікування варикозу за допомогою лазера. 

При появі перших ознак варикозної хвороби вен, необхідно відразу ж звертатися до флеболога, щоб призначити своєчасне лікування. Самолікування при вагітності категорично заборонено, адже мало того, що обраний самостійно метод лікування може виявитися неефективним, він може завдати шкоди дитині.
У клініці «Оксфорд Медікал - Київ» працюють кращі лікарі-флебологи, які за допомогою сучасного обладнання успішно лікують варикозну хворобу вен. Крім того, в клініці працюють досвідчені гінекологи, у яких можна спостерігатися протягом усього періоду вагітності. Також на базі клініці можна здати всі необхідні аналізи. 
Щоб дізнатися більше або записатися на прийом, використовуйте форму на сайті або телефонуйте за номером (044) 204-40-40

Рейтинг сторінки:
9.86 з 10 , на підставі 22 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время