Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

Лазерна імплантація зубів

Як проходить лазерна імплантація зубів

Перед процедурою імплантації в клініці "Оксфорд Медікал - Київ"

Вживлення імпланта - швидка і практично безболісна процедура. Лазерна імплантація, в порівнянні з хірургічною операцією, має низку незаперечних переваг.

Переваги лазерної імплантації:

 • Швидкість процедури - процедура лазерної імплантації триває не більше 20-30 хвилин.

 • Швидке загоєння - після лазерної імплантації загоєння проходить швидко, без ускладнень і запальних процесів.

 • Стерильність - місце розрізу лазером залишається стерильним, тоді як при хірургічній операції, після контакту скальпеля зі слизовою, безліч шкідливих мікроорганізмів залишаються на поверхні рани і уповільнюють загоєння.

 • Зниження дози анестезії - завдяки безконтактній лазерній обробці, зменшується зона знеболювання і знижується шкідливе навантаження на організм в цілому.

Таким чином, шляхом короткої, безболісної і безпечної процедури, досвідчені хірурги імплантують зуби, які служитимуть довго і безвідмовно.

Встановлений імплант в клініці "Оксфорд Медікал - Київ"
Встановлена коронка в клініці "Оксфорд Медікал - Київ"

Вартість імплантації зуба

Плануючи лікування і вибираючи оптимальний ціновий варіант, необхідно враховувати те, що разові витрати на установку імпланта дозволяють забути про проблеми з зубами на довгі роки. До того ж, крім безпосередньої функції - заміщення втраченого зуба, встановлення імпланта дозволяє уникнути потоншення кістки, зміцнюючи становище сусідніх зубів.

Стоматологія «Оксфорд Медікал» гарантує високий рівень якості виконаних робіт. Ми підберемо варіант лікування з урахуванням високих стандартів якості на надавані послуги і ваших фінансових можливостей.

Види імплантів в клініці «Оксфорд Медікал - Київ»:

Імпланти Нобель в клініці Оксфорд Медікал Імпланти Анкілос в клініці Оксфорд Медікал Імпланти Альфа Дент в клініці Оксфорд Медікал

 

Імпланти Біогоризонт в клініці Оксфорд Медікал Імпланти АльфаБіо в клініці Оксфорд Медікал Імпланти Бікон в клініці Оксфорд Медікал

 

Імпланти Ай Сі Ікс в клініці Оксфорд Медікал

 

Як вибрати зубні імпланти 

5 переваг клініки Оксфорд Медікал

Якщо вам необхідна імплантація зубів або будь-яка інша стоматологічна послуга, зв'яжіться з нами для запису на безкоштовну первинну консультацію, де вас оглянуть всі необхідні профільні фахівці. Вони визначать причини проблем з зубами і допоможуть їх усунути швидко і ефективно.

Записуйтеся на безкоштовну первинну консультацію за телефоном (044) 204-40-40

 

 

-Отзыв пациента отделения стоматологии

05.09.16года была на приеме у врача-стоматолога,Кеян Давида Николаевича,по поводу удаления 8 зуба во сне.Я получила огромное удовольствие (как ни странно это писать) от оказанной услуги -удаления .БЕЗБОЛЕЗНЕННО.«Выражаю огромную благодарность стоматологу-хирургу Кеян Д.Н. и анестезиологу Полушведкину Сергею Сергеевичу за аккуратность, внимательность, терпение проявленные во время моего удаления. В следующий раз мой визит только к ним. Вашу клинику буду рекомендовать своим знакомым.Спасибо Вам за "золотые руки".» Чмырь Алина Игоревна 05 сентября 2016

-Чмырь Алина Игоревна

Хочу поблагодарить прекрасного врача, душевного человека, Куницыну Кристину Викторивну, за её профессионализм,корректность, внимание.

-Масовец Майя
Рейтинг сторінки:
9.51 з 10 , на підставі 37 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время