ask a question
enter your name and our staff will contact you shortly
Записатись на прийом
select a clinic, enter your phone number and our staff will contact you shortly.
Передзвоніть мені
Введіть Ваше ім\'я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв\'яжуться в самий найближчий час.
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
  • Передзвоніть мені
    Передзвоніть мені Введіть Ваше ім\'я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв\'яжуться в самий найближчий час.
  • Записатись на прийом
    Записатись на прийом select a clinic, enter your phone number and our staff will contact you shortly.

Протезування знімними конструкціями зубних протезів.

КТ в клініці Оксфорд Медікал

Іноді у пацієнтів, які звернулися за стоматологічною допомогою, ми спостерігаємо втрату багатьох або всіх зубів як на верхній, так і на нижній щелепах.

У нашій клініці ми пропонуємо найсучасніші методики знімного протезування зубів.

Ми раді запропонувати Вам знімні протези бюгельні, які дозволяють відновити зубні ряди, у разі втрати багатьох зубів. Поряд з цим - це зручні і естетичні (із застосуванням замкових систем фіксації) конструкції. Що сприяє хорошій адаптації до зубного протезу і зручності в користуванні протягом усього періоду експлуатації конструкції.

Крім цього до Ваших послуг «м'які» знімні протези, виготовлені з поліпропілену або нейлону. Вони дозволяють досягти відмінного естетичного результату, що особливо важливо у фронтальній ділянці зубного ряду і при цьому ідеально підходять пацієнтам, які не можуть користуватися традиційними «жорсткими» протезами.

Незйомне протезування зубів.

Якщо відбулася повна втрата зубів, то для їх відновлення застосовуються повні знімні протези. Це дуже складний вид протезування зубів, який вимагає грамотного індивідуального конструювання штучних зубних рядів та адаптації протеза для кожного пацієнта.

До переваг знімного протезування можна віднести відсутність необхідності проводити будь-які маніпуляції з рештою зубів, застосування хірургічних методик підготовки протезного ложа, легку і ефективну гігієну як протеза, так і порожнини рота.

Сьогодні ми готові запропонувати Вам протезування із застосуванням зубних імплантатів. Вони подарують Вам зручність користування незнімною конструкцією (одиночної коронкою, мостовидним протезом) і дозволять відмовитися від знімних протезів.

У разі повної відсутності зубів і неможливості застосувати достатню кількість імплантатів для виготовлення незнімного зубного протеза, а користування традиційною конструкцією не задовольняє, ми пропонуємо постановку 2-4 імплантатів з подальшим виготовленням протеза з замковою фіксацією, який при зовнішній схожості з традиційною конструкцією, зручний як мостовидний протез.

Протезування зубів незнімними металокерамічними і безметалевими конструкціями зубних протезів.

Майже кожен з нас зіштовхувався у своєму житті з проблемою, коли, в зв’язку з тією чи іншою причиною, коронкова частина зуба втрачала свої естетичні і функціональні якості. Крім цього, на жаль, іноді доводилося видаляти один або кілька зубів. Відразу ж після цього ми задавали собі питання: "Як повернути втрачене?".

У нашій клініці, якщо руйнування коронкової частини зуба неможливо відновити художньою фотополімерною реставрацією, ми пропонуємо найсучасніші методики зубного протезування, які дозволяють відновити як дефект коронкової частини одиночного зуба - це керамічні вініри або металокерамічні коронки, а також найестетичніший вид протезування зубів - безметалева кераміка. Якщо втрата зубів призвела до утворення включеного дефекту зубного ряду, то відновити втрачене допоможуть мостовидні протези, виготовлені за найсучаснішими технологіями. Для відтворення естетики незнімних конструкцій (одиночних коронок і мостовидних протезів) у нашій клініці застосовуються лише найкращі матеріали для всіх етапів їх виготовлення, які визнані фахівцями всього світу. Якщо, з яких-небудь причин, цей вид протезування Вам не підходить, то в нашому арсеналі є традиційна металокераміка, для виготовлення якої ми використовуємо найкращі керамічні маси преміум класу (CARMEN, ZEO, IPS DESIGN), здатні задовольнити ваші вимоги.

Відгуки пацієнтів
Написати свій відгук
Протезирование зубов в стоматологи клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

Стоматология: Отзыв. Протезирование зубов в клинике "Оксфорд Медикал" в Киеве. Консультация стоматолога - бесплатно.

-Вера Владимировна, г. Киев

После посещения клиники остались только позитивнее впечатления .В клинике все современное оборудование как в европейских заграничных больницах .Врачи спецы своего дала.

-Сапон Михаил

Отбеливал зубы в Оксфорд Медикал - Киев, ценой качеством очень доволен. Спасибо

-Затворницкий Денис
Рейтинг сторінки:
9.64 з 10 , на підставі 42 голосів
Онлайн Чат X
Конс. Здравствуйте, чем могу Вам помочь? 16:05
Вы Как мне записаться к вам на прием через сайт? 16:08