Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Захисний код
Надіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Захисний код
Надіслати
Рус укр eng
Клініка Оксфорд Медікал
(044) 204 40 40
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Захисний код
  Надіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Захисний код
  Надіслати

УЗД суглобів

УЗД суглобів Оксфорд Медікал КиївДоступність, висока інформативність і відсутність променевого навантаження при ультразвуковій діагностиці - три основні причини, за якими УЗД суглобів все частіше застосовується замість традиційного рентгена або МРТ. При УЗД суглобів можлива візуалізація структури суглобів, яка недоступна при проведенні рентгенівської діагностики.

Коли потрібно робити УЗД суглобів?

УЗД суглобів не тільки більш інформативне, ніж рентген, але (в деяких випадках) здатне замінити навіть МРТ. Одна з переваг ультразвукового обстеження суглобів - можливість ретельного вивчення зон, що особливо турбують пацієнта, які визначаються прямо під час УЗД (шляхом легкого натискання датчиком УЗД на суглоб).
УЗД суглобів зазвичай призначають, якщо в анамнезі (історії хвороби пацієнта) є вказівки на:

 • болі в суглобах або обмеження їх рухливості;
 • припухлості, набряки, збільшення розмірів суглоба;
 • хрускіт в суглобах;
 • травми (як свіжі, так і давні);
 • болі в м'язах;
 • наявність системних або аутоімунних хвороб;
 • запалення суглобів;
 • ожиріння;
 • порушення обміну речовин.

При наявності цих скарг обстеження суглобів необхідно, тому що чим раніше хвороба виявлена ​​- тим простіше і дешевше її вилікувати.

УЗД суглобів в «Оксфорд Медікал»

У клініці проводиться УЗД наступних суглобів:

 • гомілковостопного;
 • колінного;
 • тазостегнового;
 • кистьового;
 • лучезапястного;
 • ліктьового;
 • плечового.

Особливою підготовки до УЗД суглобів не потрібно, головне, щоб за 4-5 днів до обстеження не проводилися внутрісуглобні ін'єкції.
УЗД колінного суглоба проводиться при підозрі на ревматоїдний артрит, травми або розвиток дегенеративних процесів в суглобі. УЗД кульшового суглоба проводиться при підозрі на скупчення рідини в суглобі, синовіт, артроз або некроз головки стегнової кістки. Також методом УЗД можуть досліджувати проблеми в тканинах близько суглоба: розриви м'язів, зв'язок і сухожиль, гематоми стегна і сідничної області.
Ліктьовий суглоб, в силу його розмірів і розташування, найкраще обстежується за допомогою УЗД. Обстеження проводиться при підозрі на епікондиліт, «лікоть тенісиста», при скаргах на слабкість в руках. УЗД гомілковостопного суглоба необхідно, щоб виключити розрив зв'язок гомілковостопного суглоба, характерного, а першу чергу, для спортсменів.


УЗД лучезапястного суглоба і суглобів кисті роблять, при теносиновіїті (хронічному запаленні суглоба руки, що викликається на ревматоїдний артрит) і розривах сухожиль. УЗД плечового суглоба допомагає діагностувати епікондиліт, травми сухожиль і зв'язок, запальні процеси в суглобі (теносіновіт, тендиніт, бурсит).
При необхідності лікар призначає додаткове обстеження - МРТ суглоба, яке більш інформативно, ніж УЗД, проте дорожче.
Обстеження проводитимуться тільки досвідченими і кваліфікованими лікарями, на УЗД-апараті експерт-класу Philips ClearVue, що дозволяє отримувати максимально точні і достовірні результати.
Записатися на УЗД суглобів в клініці «Оксфорд Медікал Київ» ви можете за телефоном (044) 204 40 40 або через форму «Записатися на прийом» на нашому сайті.

Рейтинг сторінки:
9.61 з 10 , на підставі 23 голосів
Введіть Ваше ім'я Ім`я повинно містити тільки літери Введіть свій номер телефону Телефон надто короткий Введыть захистний код Введіть вірно захисний код Ви не заполнили поле "Повідомлення" Введіть свій e-mail Ви некоректно ввели свій e-mail Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время