записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Тільки до кінця квітня! Первинний прийом гінеколога всього 170 грн! Деталі за телефоном (044) 204 40 40.

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
 

Лікування варикоцеле

Лікування варикоцеле в клініці "Оксфорд Медікал Київ"Варикоцеле - хвороба вен яєчка, через яку в ньому порушується кровообіг, що заважає нормальній роботі яєчок і веде до ускладнень. Варикоцеле - розповсюджене захворювання, від нього страждає близько 10% чоловіків у світі. Ризик розвитку варикоцеле зростає при генетичній схильності, тому чоловіки, родичі яких страждали від хвороб венозної системи, повинні бути особливо пильними. Найчастіше спостерігається варикоцеле лівого яєчка через особливості анатомії людини.

Симптоми і причини варикоцеле

На ранніх стадіях, варикоцеле проходить практично без симптомів, тому важливо регулярно проходити діагностичні обстеження, щоб вчасно виявити ознаки і почати лікування. Хворий може іноді відчувати біль в яєчках при русі або фізичних навантаженнях. Іноді, про розвиток варикоцеле можуть сигналізувати зміни в спермограммі - аналізі сперми.

Причиною розвитку варикоцеле може стати:

  • вроджена схильність;
  • малорухливий спосіб життя;
  • надмірне фізичне навантаження;
  • зайва вага;
  • хвороби серцево-судинної системи.

Наслідком варикоцеле може стати зменшення числа сперматозоїдів, зменшення їх активності або навіть порушення в їх структурі. У число можливих ускладнень після варикоцеле також входять фімоз, серцево-судинні та аутоімунні захворювання.

Діагностика та лікування варикоцеле

На прийомі лікар огляне пацієнта, вивчить його скарги і, при необхідності, призначить УЗД, щоб досліджувати судини яєчок і кровообіг в них.

Для лікування варикоцеле виполняеться невелика хірургічна операція з перев'язування вен, щоб відновити нормальну циркуляцію крові в яєчках. Лікування проходить амбулаторно і не обмежує повсякденне життя пацієнта.

Щоб зберегти своє здоров'я, вчасно виявити варикоцеле і уникнути ускладнень після нього, важливо перебувати під наглядом лікаря і проходити діагностичні обстеження.

Записатися на прийом до лікаря-уролога можна за тел. (044) 204-40-40.

 

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Борис

відділення: Урологія

Георгий Владимирович

відділення: Урологія

Борис

відділення: Урологія

Георгий Владимирович

відділення: Урологія

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

24.11.2013

Спасибо большое за правильное лечение, мне помогло, вылечил простатит, путь не сразу, но лечение принесло результат.

відділення: Урологія

24.05.2013

Чудовий медичний заклад, що може скласти конкуренцію будь-якій європейській клініці. Я сам не з Києва, проте потрапив випадково до Оксфорд Медікал, і про це жлдним чином не жалкую. Лікарі чемні і виховані люди, дуже професійні. Я в захваті взагалі! 

відділення: Урологія

24.05.2013

Мне 40 лет и я каждый год прохожу обследование по профилактике простатита у своего доктора. Но сейчас мой врач уехал за границу и мне пришлось искать другую клинику и другого доктора. Слышал много рекламы по радио про клинику Оксфорд медикал ,решил попробовать пойти (привлекла стоимость консультации 175грн. И что туда входит УЗИ и еще что-то там).Попал на прием к Зелинскому О.В. Кроме обследования он назначил еще необходимые анализы ( что вызвало доверие ,я эти же анализы сдавал каждый год у своего доктора),т.е. лишнего не назначают. По результатам анализов доктор консультировал бесплатно , у меня оказалось все в порядке. В общем потратил почти 700грн. на всю диагностику. Меня это вполне устраивает раз в год обследоваться. И доктор вроде компетентный . В следующем году пойду туда же. 

відділення: Урологія

24.05.2013

Я знал о клинике около 2-3 лет, но пришёл только этой весной и остался очень доволен урологом Зелинским Олегом Владимировичем. Проблема простатита остро стояла последние пол-года, но тянул и боялся, а оказалось зря. Спасибо за хорошее лечение врачу. Клинике "Оксфорд Медикал" только процветания! 

відділення: Урологія

24.05.2013

В клинику привела жена, она ходит в «Оксфорд» на косметические процедуры. Качеством обслуживания довольны оба. Спасибо вам! 

відділення: Урологія
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки