(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Клініка Оксфорд Медікал Київ. Лікарі

Яковлєв Павло Георгійович
Лікар уролог, онколог, онкохірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б

інформація про лікаря

1997 р. - Випускник Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця.

Пройшов інтернатуру по урології (1999 р.), спеціалізацію з онкохірургії (2006 р.), лапароскопічної хірургії (2011 р), ультразвукової діагностики (2011 р).

Проходив навчання з лапароскопічної та ендоскопічної урології в клініці Providence (м. Вако, Техас, США 2009 року), Університетській католицької клініці м Leuven (Бельгія 2010 року), Онкологічній клініці США Memorial Sloan Kettering Cancer Center (м.Нью-Йорк, США, в 2016 р).

У 2012 році в Інституті урології Національної академії медичних наук України захистив кандидатську дисертацію за темою «Особливості діагностики та хірургічного лікування злоякісних уротеліальних пухлин верхніх сечовивідних шляхів» і отримав наукове звання кандидата медичних наук.

До 2016 року працював на посаді лікаря-онкохірурга урологічного відділення Київського міського клінічного онкологічного центру. Автор і співавтор 102 наукових робіт, 5 патентів на корисну модель, h-індекс цитування 2. Діючий член Української, Європейської та Американської асоціацій урології та Українського союзу онкоурологов, Російської асоціації ендоскопічних хірургів.

показати повний текст

Спеціалізація

   

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  Спасибо!

  Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом