записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
МЕДІА-ЦЕНТР

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Що важливо знати при імплантації зубів?

20.03.2014
image

До встановлення імплантату необхідно ставитися серйозно, адже він стане частиною вашого організму і проведе з вами не один і не два роки. Встановлення імплантів - важливе і дороге рішення, тому якщо виникла необхідність імплантації, то цілком очевидно, що вибір повинен бути таким, який влаштує і якістю, і ціною.

Найчастіше, при порівнянні пацієнтами декількох стоматологічних клінік, все зводиться до визначення більш вигідної ціни. В кращому випадку пацієнти знають, що їм обіцяли поставити «ізраїльський» або «швейцарський» імплант. На цьому все. Однак, щоб бути впевненим в якості лікування, крім вартості, необхідно звернути увагу і на інші моменти:

  • країну-виробника імплантату
  • марку імплантату
  • наявність паспорту на імплантат
  • кваліфікацію лікаря
  • технічне оснащення і репутацію клініки.

Важливо, які саме імплантати збирається встановлювати лікар, адже в одній клініці можуть запропонувати установку імплантатів категорії premium, а в іншій за незначно меншу ціну - установку імплантів бюджетної категорії. Яка різниця між більш дорогими і бюджетними варіантами, ви можете прочитати в цій статті. Також необхідно запам'ятати: у кожного імпланта повинен бути свій паспорт - унікальний код, за яким можна дізнатися всі характеристики вживленного вам імпланта.

Важлива також наявність попередньої консультації в клініці, на якій лікарі визначають яке лікування необхідно пацієнту і яка буде його вартість. У більшості випадків така консультація платна, незалежно від того, буде пацієнт лікуватися в клініці чи ні.

Одна маленька хитрість дозволить вам отримати додаткову інформацію про рівень клініки, яка вас цікавить. На попередній консультації уточніть, чи працюють в даній клініці з імплантами Nobel Biocare. Навіть якщо ви не збираєтеся встановлювати цю систему, сам факт її наявності говорить про високу кваліфікацію хірурга, належний рівень клініки і націленість на якісний результат, а не на відбір грошей у пацієнта.

Якщо вам необхідно відновити на імплантах весь зубний ряд, зверніть увагу на те, як саме пропонують це зробити: це буде установка імпланта під кожен зуб або установка чотирьох опорних імплантів, на які встановлюватимуться мостовидні протези. Так, установка меншої кількості імплантів дешевше, але необхідно враховувати, чи витримає кістка в місці імплантації навантаження, якому буде піддаватися вся щелепа.
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки