записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Тільки в неділю і понеділок первинний прийом лікаря * всього 170 грн! Запис за телефоном (044) 204 40 40

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Що важливо знати при імплантації зубів?

20.03.2014
image

До встановлення імплантату необхідно ставитися серйозно, адже він стане частиною вашого організму і проведе з вами не один і не два роки. Встановлення імплантів - важливе і дороге рішення, тому якщо виникла необхідність імплантації, то цілком очевидно, що вибір повинен бути таким, який влаштує і якістю, і ціною.

Найчастіше, при порівнянні пацієнтами декількох стоматологічних клінік, все зводиться до визначення більш вигідної ціни. В кращому випадку пацієнти знають, що їм обіцяли поставити «ізраїльський» або «швейцарський» імплант. На цьому все. Однак, щоб бути впевненим в якості лікування, крім вартості, необхідно звернути увагу і на інші моменти:

  • країну-виробника імплантату
  • марку імплантату
  • наявність паспорту на імплантат
  • кваліфікацію лікаря
  • технічне оснащення і репутацію клініки.

Важливо, які саме імплантати збирається встановлювати лікар, адже в одній клініці можуть запропонувати установку імплантатів категорії premium, а в іншій за незначно меншу ціну - установку імплантів бюджетної категорії. Яка різниця між більш дорогими і бюджетними варіантами, ви можете прочитати в цій статті. Також необхідно запам'ятати: у кожного імпланта повинен бути свій паспорт - унікальний код, за яким можна дізнатися всі характеристики вживленного вам імпланта.

Важлива також наявність попередньої консультації в клініці, на якій лікарі визначають яке лікування необхідно пацієнту і яка буде його вартість. У більшості випадків така консультація платна, незалежно від того, буде пацієнт лікуватися в клініці чи ні.

Одна маленька хитрість дозволить вам отримати додаткову інформацію про рівень клініки, яка вас цікавить. На попередній консультації уточніть, чи працюють в даній клініці з імплантами Nobel Biocare. Навіть якщо ви не збираєтеся встановлювати цю систему, сам факт її наявності говорить про високу кваліфікацію хірурга, належний рівень клініки і націленість на якісний результат, а не на відбір грошей у пацієнта.

Якщо вам необхідно відновити на імплантах весь зубний ряд, зверніть увагу на те, як саме пропонують це зробити: це буде установка імпланта під кожен зуб або установка чотирьох опорних імплантів, на які встановлюватимуться мостовидні протези. Так, установка меншої кількості імплантів дешевше, але необхідно враховувати, чи витримає кістка в місці імплантації навантаження, якому буде піддаватися вся щелепа.
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки