записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Тільки в жовтні!Консультація педіатра + консультація терапевта - 340 грн!

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
МЕДІА-ЦЕНТР

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Дентальна імплантологія у сучасній стоматології

08.12.2011

Сучасні технології не стоять на місці. І стоматологія, як величезна галузь медицини, не є винятком. До середини XX століття всі спроби імплантації зубів терпіли невдачу. Сьогодні, через багато років з моменту перших успішних дентальних імплантацій зубів, ця процедура доведена до досконалості і має цілу низку незаперечних переваг.

Імплантологія – направлення стоматології, метою якого є не тільки позбавити людину від фізіологічних недоліків (відновити втрачені зуби і колишній овал обличчя), пов'язаних з втратою зубів, але й повернути йому привабливість і впевненість у собі. З імплантатами посмішка завжди буде красивою і бездоганною, мова - виразної і без дефектів, та й при вживанні їжі не доведеться вкотре замислюватися про наявність у роті чужорідного тіла.

Що ж таке імплантат і з чого він складається? Зубний імплантат - штучна опора (корінь), укорінюється в кістку верхньої або нижньої щелепи, на якій згодом фіксується коронка. Імплантати надають щелепнії кістці можливість функціонувати, а значить, не піддаватися руйнуванню, таким чином, зберігаючи пропорції обличчя. За допомогою сучасних імплантатів навіть повністю беззубу і з елементами руйнування кістки щелепу можна перетворити на білосніжну усмішку. Імплантати дозволяють заміщати дефекти зубного ряду будь-якої протяжності і локалізації, без обточування сусідніх зубів, так як імплантати не спираються на сусідні зуби, вони постійні, нерухомі і дарують неповторне відчуття «рідних» зубів.

Показаннями до дентальної імплантації зубів є найрізноманітніші дефекти зубного ряду: одиночні дефекти зубного ряду; кінцеві дефекти зубного ряду; повна відсутність зубів (у цьому випадку можливе як повне заміщення відсутніх зубів імплантатами, так і часткова імплантація з наступним протезуванням).

Переваги дентальної імплантації:

  • дентальна імплантація дозволяє виконувати різні дефекти зубного ряду - від одного зуба до повної заміни природних зубів імплантатами;
  • повноцінне відновлення зубних рядів одиночними коронками з опорою на імплантатах;
  • надійне і якісне відновлення окремих зубів на основі штучних коренів;
  • при повній відсутності зубів імплантація дає можливість застосування протезів, як знімних, так і незнімних;
  • не обточуються сусідні зуби;
  • оскільки після втрати зуба щелепа починає атрофуватися, імплантація зубів запобігає розсмоктування кістки;
  • позбавлення від незручності, як фізичної, так і моральної, від зубних протезів;
  • пацієнт не відчуває дискомфорту і може споживати будь-яку їжу;
  • чудовий естетичний результат - імплантований зуб абсолютно не відрізняється від справжнього.

Напередодні процедури імплантації зубів лікар ретельно оцінює показання та протипоказання для стоматологічної імплантації. Навіть у ситуації, коли ви позбулися значної частини зубів, за допомогою сучасної імплантології Ви зможете зберігати впевненість у собі і у своїй посмішці.

Як виконується імплантація зубів в сучасних умовах?

Процедура установки імплантанта зовсім не приносить людині неприємних відчуттів, вона виконується з застосуванням місцевої анестезії. Сучасні технології дозволяють значно полегшити післяопераційний період. Дентальна імплантація зубів може бути одноетапної і двоетапної. Вибір методики визначається станом кісткової тканини. При одноетапній методиці імплантат розміщується у сформованому кістковому ложі, і протезування починається в перший тиждень після операції.

Якщо кісткова тканина значно зруйнована, і потрібно багато часу для інтеграції імплантату з кісткою, вдаються до двоетапної методикою. При двоетапній методиці в кісткове ложе поміщається коренева частина імплантату без коронки, і слизова оболонка над ним ушивається. Протезування починається при повній інтеграції кістки і імплантату - через 2-3 місяці на нижній щелепі, а на верхній - через 4-6 місяців. Коли є великий дефект зубного ряду, можна або імплантувати кожен втрачений зуб, або вдатися до протезування на імплантатах. Все це дозволяє повернути людині красиву посмішку і здорові зуби навіть у вкрай запущених, складних ситуаціях.

Проведена операція із встановлення імплантантів зубів дозволяє добиватися відмінних результатів відновлення цілісності зубного ряду у пацієнта. Імплантати можуть служити більше 20 років, даруючи при цьому неповторне відчуття «рідних» зубів.
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки