записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
МЕДІА-ЦЕНТР

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Мезороллер - що це?

04.09.2014
image

Самойленко Ольга Борисівна

 

Самойленко Ольга Борисівна


Асистент дерматолога

 

Професійний і грамотний догляд за шкірою обличчя і тіла поєднує комплекс маніпуляцій і процедур для здоров'я і молодості шкіри. Вирішуючи різні проблеми шкіри, доцільно поєднувати методи лікувального впливу. Так, поєднання інвазивних і неінвазивних методик, показує очевидний і тривалий результат.

Відділення естетичної медицини клініки Oxford Medical представляє унікальне поєднання методик, що здійснюються за допомогою мезороллеру. Мезороллер являє собою вал з голками певної довжини для перфорації поверхні шкіри з метою поліпшення проникнення активних речовин космецевтичних препаратів. Така методика є оптимальною для впливу на шари епідермісу. Нагадаємо, що мануальне нанесення засобів на поверхню шкіри не забезпечує проникнення їх у більш глибокі шари, в першу чергу, завдяки бар'єрній функції епідермісу.

Підшкірне або внутрішньошкірне введення активних речовин за допомогою ін'єкцій забезпечує більш глибоке їх проникнення, тому їх дія не помітна на поверхні відразу після проведення процедури. Таким чином, розгладження поверхні шкіри, вирівнювання дрібних зморшок, ефективна боротьба з акне і освітлення пігментації досягаються за допомогою мезороллеру і очевидні в день проведення процедури.

Протокол проведення процедури включає в себе ретельне очищення та відлущування епідермальної поверхні, вплив мезороллера по масажних лініях, нанесення активного препарату і закриваючу маску. Препарати, використовувані з мезороллером можуть бути найрізноманітніші: від власної плазми пацієнта до різних сироваток і хімічних пілінгів, в залежності від стану шкіри пацієнта і бажаного результату. Курс з 4 процедур проводиться протягом місяця, раз на тиждень. Для правильної діагностики стану шкіри і призначення ефективного протоколу лікування, необхідна консультація дерматолога.

Будемо раді бачити вас в нашій клініці!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки