записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
МЕДІА-ЦЕНТР

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Вакцинація від ВПЛ-інфекцій

20.05.2013
image

4 березня у Києві відбулася конференція, присвячена одному з найсерйозніших і досить поширених сьогодні вірусів - вірусу папіломи людини (ВПЛ). Серед учасників заходу, яких нараховувалося понад 70 чоловік, були і лікарі-гінекологи клініки «Оксфорд Медікал». Клінічні наслідки ВПЛ-інфекції, сучасні підходи в діагностиці та лікування, зокрема, нові можливості вакцинопрофілактики ВПЛ-асоційованих захворювань вірусу стали головною темою конференції. Доповідачами виступили професор, керівник відділення онкогінекології Національного інституту раку Воробйова Л.І., доцент кафедри акушерства, гінекології та репродуктології УГІР НМАПО ім. Шупика, головний репродуктолог м. Києва Борис Є.М. і доктор медичних наук, головний лікар ЛІСОД Вінницька А.Б.

До групи вірусу папіломи людини входить близько 130 типів. Цей вірус проявляється на шкірі і слизових оболонках і передається контактно чи статевим шляхом. Що цікаво, вірус папіломи людини може жити в організмі досить тривалий період, а проявитися вперше через довгі роки.

Різні типи ВПЛ проявляють себе по-різному. Головна їхня властивість - здатність викликати появу папілом, бородавок. У той час, як чоловіки можуть бути безсимптомними носіями абсолютної більшості типів ВПЛ, для жінки інфікування цим вірусом може мати більш серйозні наслідки. Існують типи ВПЛ, тривалий розвиток яких в зоні статевих органів призводить до подальшого переродження папілом у цервікальную дисплазію, яка є передракових станом. Так, у 95% всіх випадків раку шийки матки вдається визначити ВПЛ. Статистика смертності від раку шийки матки далеко не втішна. У світі ця недуга займає за частотою друге місце серед онкологічної патології у жінок. А найстрашніше те, що число захворюють з кожним роком прогресивно зростає і охоплює все більш молоду аудиторію.
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки