записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Лікування ішемічної хвороби серця

Ішемічна хвороба серця - одне з найпоширеніших захворювань у світі, що викликається порушенням кровопостачання серцевого м'яза внаслідок відкладення холестерину на стінках судин. У розвинених країнах ішемічна хвороба серця стає причиною приблизно половини смертей від серцево-судинних захворювань. В Україні ж не менше 15% населення страждає від нападів стенокардії (хронічної форми хвороби), а від інфаркту (гострої форми захворювання) помирає близько 15 тисяч українців щорічно.

Симптоми ішемічної хвороби серця

У 40% пацієнтів, що раніше вважали себе абсолютно здоровими, хвороба проявляється раптово, тому що первинні симптоми слабко виражені і часто ігноруються. Насправді, поява навіть одного з нижчеперелічених симптомів - серйозний привід відвідати кардіолога.

Найбільш поширені такі симптоми ішемічної хвороби серця:

  • біль за грудиною або дискомфорт в області серця при фізичній активності або стресах (стенокардія)
  • перебої в роботі серця, аритмія
  • задуха
  • набряк ніг (який є ознакою серцевої недостатності)

Ішемічній хворобі серця особливо піддаються літні люди, чоловіки і люди, які страждають від ожиріння, цукрового діабету і підвищеного тиску. Вірогідність захворювання також підвищується при нездоровому харчуванні, зловживанні алкоголем і нікотином, малорухливому способі життя і перевантаженнях, що перевищують можливості організму.

Лікування ішемічної хвороби серця

Кардіологи «Оксфорд Медікал» стверджують: тривалість і якість життя пацієнта з ішемічною хворобою серця залежить від своєчасного звернення до лікаря і точності діагностики форми і стадії хвороби.

Сучасний рівень розвитку медицини дозволяє зупинити розвиток захворювання, щоб подарувати пацієнтові довгі роки повноцінного життя. Проте можливо це лише при своєчасному зверненні до лікаря і точній діагностиці хвороби.

Для ефективного лікування необхідна комплексна діагностика, що дозволяє визначити форму захворювання і причини, що викликали його. У клініці «Оксфорд Медікал» для цього проводиться всебічне обстеження пацієнта: аналізи, ЕКГ і кольорове УЗД серця (ЕхоКГ).

У клініці «Оксфорд Медікал - Київ» застосовується комплексне лікування, що включає усунення факторів, провокуючих захворювання, і медикаментозну терапію. Призначити вірне лікування, з урахуванням форми і стадії захворювання може тільки кваліфікований кардіолог.

3 ПЕРЕВАГИ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

  • кваліфіковані лікарі-кардіологи
  • комплексна діагностика в одній клініці і без черг (аналізи, ЕКГ, кольорове УЗД серця (ЕхоКГ), при необхідності консультація суміжного спеціаліста)
  • лояльні ціни

Подбайте про своє серце - записуйтеся на прийом в кардіологію «Оксфорд Медікал - Київ» за телефоном (044) 204-40-40 або заповнивши форму на сайті.

Текстові відгуки

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки