записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Тільки 1-9 травня! Первинний прийом лікаря для дорослих всього 170 грн! Деталі за телефоном (044) 204 40 40.

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
 

Лікування ішемічної хвороби серця

Ішемічна хвороба серця - одне з найпоширеніших захворювань у світі, що викликається порушенням кровопостачання серцевого м'яза внаслідок відкладення холестерину на стінках судин. У розвинених країнах ішемічна хвороба серця стає причиною приблизно половини смертей від серцево-судинних захворювань. В Україні ж не менше 15% населення страждає від нападів стенокардії (хронічної форми хвороби), а від інфаркту (гострої форми захворювання) помирає близько 15 тисяч українців щорічно.

Симптоми ішемічної хвороби серця

У 40% пацієнтів, що раніше вважали себе абсолютно здоровими, хвороба проявляється раптово, тому що первинні симптоми слабко виражені і часто ігноруються. Насправді, поява навіть одного з нижчеперелічених симптомів - серйозний привід відвідати кардіолога.

Найбільш поширені такі симптоми ішемічної хвороби серця:

  • біль за грудиною або дискомфорт в області серця при фізичній активності або стресах (стенокардія)
  • перебої в роботі серця, аритмія
  • задуха
  • набряк ніг (який є ознакою серцевої недостатності)

Ішемічній хворобі серця особливо піддаються літні люди, чоловіки і люди, які страждають від ожиріння, цукрового діабету і підвищеного тиску. Вірогідність захворювання також підвищується при нездоровому харчуванні, зловживанні алкоголем і нікотином, малорухливому способі життя і перевантаженнях, що перевищують можливості організму.

Лікування ішемічної хвороби серця

Кардіологи «Оксфорд Медікал» стверджують: тривалість і якість життя пацієнта з ішемічною хворобою серця залежить від своєчасного звернення до лікаря і точності діагностики форми і стадії хвороби.

Сучасний рівень розвитку медицини дозволяє зупинити розвиток захворювання, щоб подарувати пацієнтові довгі роки повноцінного життя. Проте можливо це лише при своєчасному зверненні до лікаря і точній діагностиці хвороби.

Для ефективного лікування необхідна комплексна діагностика, що дозволяє визначити форму захворювання і причини, що викликали його. У клініці «Оксфорд Медікал» для цього проводиться всебічне обстеження пацієнта: аналізи, ЕКГ і кольорове УЗД серця (ЕхоКГ).

У клініці «Оксфорд Медікал - Київ» застосовується комплексне лікування, що включає усунення факторів, провокуючих захворювання, і медикаментозну терапію. Призначити вірне лікування, з урахуванням форми і стадії захворювання може тільки кваліфікований кардіолог.

3 ПЕРЕВАГИ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

  • кваліфіковані лікарі-кардіологи
  • комплексна діагностика в одній клініці і без черг (аналізи, ЕКГ, кольорове УЗД серця (ЕхоКГ), при необхідності консультація суміжного спеціаліста)
  • лояльні ціни

Подбайте про своє серце - записуйтеся на прийом в кардіологію «Оксфорд Медікал - Київ» за телефоном (044) 204-40-40 або заповнивши форму на сайті.

 

Текстові відгуки
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки