записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
 

Капсульна ендоскопія

Капсульна ендоскопія в клініці "Оксфорд Медікал"

Капсульна ендоскопія - новітній високотехнологічний метод обстеження та діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту за допомогою мініатюрної капсули з камерою. Відеокапсула, проковтнута пацієнтом, дає можливість отримати детальне зображення слизової оболонки тонкого кишечника, який до появи капсульної ендоскопії був малодоступний для обстеження.

На даний момент капсульна ендоскопія є найнадійнішим методом діагностики захворювань тонкого кишечника, знаходячи проблеми, які були пропущені навіть при дослідженнях на КТ і МРТ.

Переваги капсульної ендоскопії

 • Безболісність - процедура не викликає у пацієнта ніяких незвичних відчуттів, дискомфорту або болю

 • Безпечність - обстеження не завдає шкоди організму, капсула просто проходить через шлунково-кишковий тракт під впливом перистальтики. Відеокапсула стерильна і використовується тільки один раз, що дозволяє повністю виключити інфікування пацієнта.

 • Комфорт - в процесі обстеження пацієнт не обмежений у пересуванні (в межах клініки) і може займатися звичними справами (читання, перегляд фільмів, спілкування з друзями та родичами).

 • Інформативність - дозволяє діагностувати до 90% захворювань, які виявляють за допомогою гастроскопії - найнадійнішого, але дещо дискомфортного методу діагностики захворювань стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки. Капсульна ендоскопія в 3-4 рази ефективніше рентгенографії при пошуці причин прихованих кровотеч шлунково-кишкового тракту. Відеокапсула ефективніша, ніж МРТ при діагностиці поліпів кишечника; причому поліпи розміром менше 5 мм можна виявити тільки за допомогою капсульної ендоскопії. Капсульна ендоскопія - золотий стандарт діагностики целіакії (небезпечне захворювання тонкого кишечника, без специфічного лікування призводить до інвалідизації і смерті).

Показання до капсульної ендоскопії

 • анеміяКапсульна ендоскопія в клініці "Оксфорд Медікал"
 • шлунково-кишкові кровотечі
 • підозра на хворобу Крона, неспецифічний виразковий коліт, ентерит, синдром подразненого кишечника і целіакію
 • підозра на поліпи і пухлини в тонкому кишечнику
 • болі в животі, причину яких не вдалося виявити іншими методами дослідження
 • тривала діарея
 • втрата ваги
 • профілактичне обстеження травної системи

Капсульна ендоскопія не проводиться при гострій кишковій непрохідності, перитоніті, порушеннях ковтання, активній дизентерії, вагітності. Також обстеження не проводиться дітям до 16 років і людям старше 70 років.

Як проводиться капсульна ендоскопія?

Пацієнту необхідно всього лише проковтнути одноразову стерильну відеокапсулу і одягнути спеціальний жилет, в якому знаходиться пристрій, що зчитує інформацію з капсули. Відеокапсула природнім шляхом проходить через весь шлунково-кишковий тракт (стравохід, шлунок, дванадцятипалу кишку, тонкий і товстий кишечник), автоматично ведучи зйомку з частотою 2 кадру в 1 с.

Обстеження триває близько 8-9 годин, але при цьому пацієнту не потрібно лежати або перебувати весь час в певному положенні. Перебуваючи в палаті, він може просто розслабитися і відпочити.

В цей час капсула проходить шлунково-кишковий тракт, роблячи близько 60 000 знімків високої якості, які безпровідним способом передаються на пристрій в жилеті пацієнта.

Після закінчення дослідження капсула виходить з організму пацієнта природнім шляхом, не завдаючи йому ніякого дискомфорту, а відеоінформація з записуючого пристрою переноситься на комп'ютер лікаря, де за допомогою спеціальної програми проглядаються зображення. Доктор оцінює отриману інформацію і ставить діагноз.

Записатися на капсульну ендоскопію в клініці «Оксфорд Медікал» ви можете за телефоном (044) 204-40-40 або через форму на сайті

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

05.07.2016

Пришла на колоноскопию с ужасом, начитавшись отзывов о процедуре. В клинике сделали все идеально! Я ничего не почувствовала. Анастезиолог был всегда рядом. Врачи очень внимательные. Все объяснили, показали, помогли. Девочки на рецепшене угостили чаем и печеньем, видя,что я голодная( вообще убило) Тут же записалась на прием к проктологу и гинекологу. В восторге от обоих. Ни в одной из клиник так все не объясняют. Наконец то я поняла ,что со мной, и что с этим делать. Адекватные цены. Видно,что деньги не выкачивают из пациентов. Однозначно, теперь буду ходить только сюда и всем знакомым рекомендовать.

відділення: Ендоскопія

28.04.2016

Делала гастроскопию под анастезией, т.к. очень боялась глотать зонд. Все прошло хорошо, я быстро уснула, а через 20 минут уже проснулась, еще через 5 минут полностью пришла в себя. Никаких неприятных ощущений после процедуры не было. Рекомендую всем, кто боится этой процедуры.

відділення: Ендоскопія

01.07.2015

17.06.15 Я проходила процедуру гастроскопия . Как известно процедура не из приятных, шла на процедуру не совсем с охотой . А после процедуры хочу оставить отзыв. Доктор Болотских очень професионально выполял свою роботу, заметно что знает свое дело на отлично. У него хороший подход к пациентам, робота выполняется спокойно и уверенно. Человек позитивный. Во время прцедуры поясняет, отвлекает а так и процедура легче проходит. Спасибо Доктору Болотских , медсестре которая пормагала проводить процедуру.

відділення: Ендоскопія

04.09.2014

Обследовалась в Вашей клинике (колоноскопия).Очень довольна.Внимательный персонал,новейшая аппаратура.Отдельное спасибо доктору хирургу-ендоскописту Олегу Петровичу. Высококвалифицированный,внимательный и добрый человек.Терпения Вам и удачи в Вашей работе.

відділення: Ендоскопія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки