записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Консультація гастроентеролога

Гастроентерологія - один з розділів медицини, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням за все, що пов'язано з роботою шлунково-кишкового тракту (ШКТ). У число типових захворювань, що відносяться до цієї області, можна віднести гастрит, виразку шлунка, холецистит і панкреатит.
Проблеми, які рано чи пізно призводять пацієнта до лікаря-гастроентеролога, найтіснішим чином пов'язані з тими несприятливими факторами, які оточують нас день у день протягом багатьох років. В тому числі:

 • неправильне харчування і спосіб життя;
 • нервові і фізичні перевантаження;
 • шкідливі звички (алкоголізм, тютюнопаління);
 • тяжкий стан екології та ін.

Головна кінцева мета гастроентеролога при роботі з пацієнтами, незалежно від захворювання і його стадії, - нормалізація процесів травлення. Їжа, послідовно проходить по відділах травної системи, зазнає на своєму шляху безліч змін, складність і взаємозалежність яких побічно відбивається на виборі методу і схеми лікування.

ПРО КОРИСТЬ РАННЬОГО ЗВЕРНЕННЯ ДО ПЕРСОНАЛУ І шкідливість самолікування

Багато серйозні проблеми з шлунково-кишкового тракту найчастіше пов'язані з переходом захворювання в хронічну стадію. І завдання фахівця-гастроентеролога не допустити розвитку хронічного процесу, що цілком можна досягти лише при виконанні трьох основних умов:

 1. Своєчасній профілактиці.
 2. Кваліфікованої діагностики.
 3. Раннього зверненню пацієнта до фахівця.

Саме в зв'язку з цим, при перших ознаках збою в роботі шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються незвичайною і повторюваною симптоматикою протягом деякого часу, слід негайно звертатися до фахівців. Попередній діагноз можна буде зробити вже на підставі даних лабораторних обстежень та первинного огляду. Комплексне обстеження, з застосуванням новітніх апаратних комплексів, на базі нашого медичного центру дозволить поставити точний діагноз.
Весь комплекс несприятливих факторів, день у день давили на сучасну людину, відображаються на стані і функції нашої травної системи самим негативним чином. Побічно масштаб процесів можна оцінити по значному «омолодження» захворювань шлунково-кишкового тракту і зростання числа пацієнтів із захворюваннями у важкій хронічній формі.
Однією з додаткових проблем, з якими практично щодня доводиться стикатися фахівцям клініки "Оксфорд Медікал Київ" - пацієнти, активно практикують самолікування. Крім низької ефективності такого безсистемного підходу, в переважній більшості випадків це призводить до тяжких наслідків, що супроводжується переходом захворювання в хронічну фазу з безліччю всіляких ускладнень. Вивести хворого з цього стану значно складніше.

КОНСУЛЬТАЦІЯ І ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД У лікаря-гастроентеролога

Консультація у спеціаліста-гастроентеролога в клініці "Оксфорд Медікал" включає:

 • збір анамнезу;
 • ретельний всебічний огляд пацієнта;
 • докладні рекомендації по вибору схеми лікувального харчування;
 • попередня постановка діагнозу.

Чому обирають "Оксфорд Медікал"?

Звертаючись до фахівців клініки "Оксфорд Медікал Київ", ви отримуєте переваги, які визначать успіх вашого лікування. В тому числі:

 • строго індивідуальний підхід, використання схем лікування, підібраних з урахуванням особливостей організму і стану пацієнта;
 • кваліфікована комплексна діагностика з використанням сучасного обладнання, що дозволяє точно визначити причину захворювання (УЗД, колоноскопія, гастроскопія, капсульна ендоскопія);
 • можливість отримання консультацій «фахівців-суміжників» - урологів і проктологів;
 • лікування причини захворювання, а не його симптомів;
 • використання ультрасучасного діагностичного та лікувального обладнання;
 • послуги досвідчених фахівців вищої кваліфікації;
 • висока ймовірність відновлення організму і повного лікування захворювань за умови виконання рекомендацій фахівців.

Таким чином, звертаючись до фахівців нашого медичного центру, ви отримуєте можливість за доступними цінами пройти комплексне високопрофесійне обстеження і отримати точний діагноз максимально комфортно, швидко і централізовано. І для цього вам не доведеться вирушати здавати аналізи або проходити УЗД в найближчу поліклініку Києва!
Записатися на консультацію лікаря-гастроентеролога ви можете через форму на сайті або за телефоном (044) 204-40-40.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

12.12.2018

Впервые была на приеме у врача Кузьменко Дениса Сергеевича. Прекрасный специалист, очень внимательный и главное с позитивным настроем! Рекомендую

05.12.2018 Огромное Спасибо, Борису Михайловичу!Очень проффисионально подходит к своей работе и отлично провёл операцию!! Мне 27 и у меня виднелась вена, я очень переживала, но все прошло отлично, несмотря на мои панические атаки перед операцией. Оставляю отзыв для таких как я, кто боится и переживает. П.с: это надежный врач и лучше не затягивать с верикозом.
29.10.2018

Делала гастроскопию у врача эндоскописта Лужанского Р. Осталась довольна, врач вежливый и уравновешенный. Ответил на все мои вопросы компетентно и убедительно. Спасибо большое.

16.10.2018 Чудовий відповідальний лікар, який мене вилікував, а головне - продіагностував як слід, виключивши всі 4 погані діагнози, які мені поставили під ?, а головне - довівши, що всі вони мене не стосуються. Дуже відповідальний лікар! Записуйтесь одразу до нього!
21.06.2018 Роман Владимирович, хочу выразить вам благодарность за ваш труд, профессионализм.В 2015 году вы спасли мою маму.Она была в таком состоянии, что мало что помнит про время, проведенное в больнице.Мне очень повезло, что она попала к вам.Несмотря на то, что в больнице отключили воду на несколько дней, вы не стали переносить процедуры (бром, кажется). Вы анализировали проблему тщательно, многосторонне, внимательно, напряжённо; выяснили диагноз и сделали операцию.В той суматохе и тревоге я не успела вам сказать спасибо и что я вас люблю.Часто вспоминаю вас с благодарностью и восхищением. Приходила в Медкомплекс один раз, но вы были в отпуске.Дай Бог вам здоровья и богатства.Таня, Харьков. (095) 901-86-76

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки