записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Лікування гострого панкреатиту

Панкреатит є запаленням підшлункової залози - органу, що виконує в організмі дві найважливіші функції: вироблення харчових ферментів і інсуліну. Панкреатит буває гострий, хронічний, гострий рецидивний і загострений хронічний.

ГОСТРИЙ ТА ХРОНІЧНИЙ ПАНКРЕАТИТ: ОЗНАКИ

Гострий панкреатит - це раптове виникнення асептичного запалення в підшлунковій залозі. Починається цей процес при ураженні органу власними ферментами і розвивається дуже швидко. Подібний характер протікання захворювання може загрожувати життю. Головна відмінність гострої форми від хронічної полягає в наступному: в першому випадку відновлення нормального функціонування підшлункової залози можливо, а в другому - орган неухильно втрачає працездатність.
Клінічна картина у цих двох видів захворювання також відрізняється. При гострому панкреатиті виникає різкий біль у верхній частині живота, що віддає іноді в спину. Починається постійна блювота, що не приносить полегшення. Також можливе порушення відтоку жовчі, що викликається збільшенням головки підшлункової залози. У той же час сеча набуває більш темний відтінок, а кал - світлий. Для хронічного типу характерні тупі болі, зниження маси тіла, виникнення болю через прийом їжі, чергування запорів з проносами, нудота.
Лікування гострого або хронічного панкреатиту складається з двох загальних етапів: усунення хворобливих відчуттів, призначення медикаментозної терапії і дієти, мета якої - нормалізувати роботу підшлункової залози. Для діагностики гострого типу може знадобитися проходження наступних процедур:

  • УЗД органів черевної порожнини;
  • гастроскопия.

При обстеженні на хронічний панкреатит не менш важливою є лабораторна діагностика крові і калу.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ПАНКРЕАТИТУ В КЛІНІЦІ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Постановка діагнозу «гострий панкреатит» відбувається на основі інформації з анамнезу, аналізів крові, ультразвукової діагностики. У клініці Оксфорд Медікал ви також можете отримати рекомендації щодо профілактики гострого панкреатиту.
Після проходження обстеження, пацієнт отримує рекомендації щодо обов'язкової дієті, режиму харчування і призначення медикаментозного лікування.
Переваги проходження лікування в клініці Оксфорд Медікал:

  • використання новітніх технологій в діагностиці, що надають найбільш точні результати;
  • індивідуальний підбір курсу лікування, що враховує особливості роботи вашого організму.

Записатися на прийом в гастроентерологічне відділення клініки «Оксфорд Медікал» ви можете за телефоном (044) 204-40-40 або через форму на сайті.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

12.12.2018

Впервые была на приеме у врача Кузьменко Дениса Сергеевича. Прекрасный специалист, очень внимательный и главное с позитивным настроем! Рекомендую

05.12.2018 Огромное Спасибо, Борису Михайловичу!Очень проффисионально подходит к своей работе и отлично провёл операцию!! Мне 27 и у меня виднелась вена, я очень переживала, но все прошло отлично, несмотря на мои панические атаки перед операцией. Оставляю отзыв для таких как я, кто боится и переживает. П.с: это надежный врач и лучше не затягивать с верикозом.
29.10.2018

Делала гастроскопию у врача эндоскописта Лужанского Р. Осталась довольна, врач вежливый и уравновешенный. Ответил на все мои вопросы компетентно и убедительно. Спасибо большое.

16.10.2018 Чудовий відповідальний лікар, який мене вилікував, а головне - продіагностував як слід, виключивши всі 4 погані діагнози, які мені поставили під ?, а головне - довівши, що всі вони мене не стосуються. Дуже відповідальний лікар! Записуйтесь одразу до нього!
21.06.2018 Роман Владимирович, хочу выразить вам благодарность за ваш труд, профессионализм.В 2015 году вы спасли мою маму.Она была в таком состоянии, что мало что помнит про время, проведенное в больнице.Мне очень повезло, что она попала к вам.Несмотря на то, что в больнице отключили воду на несколько дней, вы не стали переносить процедуры (бром, кажется). Вы анализировали проблему тщательно, многосторонне, внимательно, напряжённо; выяснили диагноз и сделали операцию.В той суматохе и тревоге я не успела вам сказать спасибо и что я вас люблю.Часто вспоминаю вас с благодарностью и восхищением. Приходила в Медкомплекс один раз, но вы были в отпуске.Дай Бог вам здоровья и богатства.Таня, Харьков. (095) 901-86-76

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки