записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
 

Лікування інфекційних захворювань

Інфекційні захворювання сечостатевої системи передаються переважно під час статевого акту. Збудники - це хвороботворні мікроорганізми. Поширення інфекцій збільшується з кожним роком, що пов'язано з раннім початком статевого життя, безладної зміною статевих партнерів.
Заразитися інфекційними захворюваннями, дуже легко - для цього достатньо всього одного незахищеного статевого контакту. Тоді як діагностика і лікування цих захворювань ускладнені тим, що на ранніх стадіях вони проявляються схожим набором симптомів.

Регулярне проходження тестів на інфекції дозволить навіть людям з "груп ризику" відчувати себе впевнено. Сверблячка, виділення (в тому числі і кров'янисті), болі при сечовипусканні, дискомфорт внизу живота - це основні симптоми інфікування. Але бувають випадки, коли захворювання проходить абсолютно безсимптомно (у прихованій формі). Більшість відомих інфекційних захворювань піддаються успішному лікуванню. Головне - вчасно проходити діагностику і не відкладати візит до лікаря. Якщо запустити хворобу, вона може викликати ускладнення (гормональні розлади і функціональні порушення різних органів і систем).
Найефективніший метод попередити виникнення хвороби - профілактика інфекцій. Відповідальне ставлення до здоров'я, як свого, так і партнера, захищений статевий акт істотно знижують ризик зараження. Для попередження ускладнень важливо виявлення хвороб на ранній стадії.

АНАЛІЗ НА ІНФЕКЦІЇ

Тести на інфекційні захворювання рекомендується здавати регулярно. Проходити діагностику важливо не тільки в період появи симптомів, а й тоді, коли у людини відсутні будь-які ознаки захворювання. У клініці «Оксфорд Медікал» використовують діагностичні методи, які дозволяють визначити наявність вірусів навіть при мінімальному їх зміст в біоматеріалу.
Перед здачею аналізу крові необхідно кілька днів не жити статевим життям і утриматися від прийому антибіотиків. Проблема інфекційних захворювань значно серйозніше, ніж просто біль і дискомфорт, викликані інфекцією. У клініці «Оксфорд Медікал» ви можете оперативно пройти високоточну діагностику інфекційних захворювань, після чого почати ефективне лікування у наших вузькопрофільних фахівців.


ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ

Основне правило лікування - своєчасний початок боротьби з хворобою. Дуже важливо вилікувати інфекцію до початку вагітності, оскільки вона може перешкодити виношуванню плоду і привести до передчасних пологів. При лікуванні інфекційних захворювань лікарі усувають чинники, що сприяють їх розвитку і повторення. При наявності показань використовуються препарати-еубіотики, біогенні стимулятори, вітаміни та інші засоби для нормалізації мікробіоценозу піхви і кишечника.
Вартість лікування залежить від стадії хвороби, можливих ускладнень та індивідуальних особливостей організму пацієнта. З докладним прайсом на послуги ви завжди можете ознайомитися в розділі "Ціни", а також по телефону. Пам'ятайте: самолікування інфекцій неприпустимо! Тільки якісне, професійне лікування інфекційних хвороб, проведене фахівцем на основі ретельної діагностики та постановки точного діагнозу, дозволить звести до мінімуму можливі негативні наслідки.
Переваги клініки:

  • фахівці клініки «Оксфорд Медікал» працюють на передовій апаратурі, завдяки чому ефективно усувають більшість проблем зі здоров'ям сечостатевих органів.
  • в клініці встановлено найсучасніше обладнання, яке регулярно перевіряється.
  • ми використовуємо методики лікування, які відповідають стандартам. Вони широко застосовуються в найрозвиненіших країнах світу: Японії, США і країнах Європи. Ефективність та безпечність цих методів науково доведена.
  • фахівці клініки не помиляються з діагнозами, що не залякують пацієнтів вигаданими небезпеками, з розумінням ставляться до проблем клієнтів.
  • ви можете звернутися в клініку «Оксфорд Медікал» анонімно.

Записуйтеся на консультацію за телефоном: (044) 204 40 40

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

12.12.2016

Хочется поблагодарить Мановицкую Оксану Викторовну за профессионализм и просто хорошее человеческое отношение. По стечению обстоятельств пришлось искать нового гинеколога, теперь буду постоянно наблюдаться у Оксаны Викторовны.
відділення: Гінекологія

27.05.2016

Спасибо, я встретила в вашей клинике прекрасного доктора и очень позитивного, и просто хорошего человека - Мановицкую Оксану Викторовну. Я уже взрослая женщина - мать двоих деток. Гинеколога своего посещаю регулярно, а тут решила перепроверить моего врача у ваших специалистов...Очень рада, что меня направили именно к Мановицкой, побольше бы таких врачей...

відділення: Гінекологія

06.05.2016

Хочу высказать Огромнейшую благодарность за профессионализм, чуткость и внимание гинекологу клиники Саенко Ирине Александровне! У меня даже личная жизнь наладилась! Побольше бы таких докторов!!! Всем рекомендую лечиться у этого доктора не пожалеете, говорю с полной ответственностью и полученным результатом!!! Еще раз спасибо, доктор!!!

відділення: Гінекологія

24.04.2016

Прошла курс лечения у гинеколога Нестеренко Ярославы Анатольевны. Очень рада, что попала именно к такому доктору! Вникла в мои проблемы,отнеслась с душой и профессионализмом. Всем рекомендую! Отзывчивый и приятный доктор! Также хочу отдельно поблагодарить медсестру гинекологии Вику, внимательная и нежная. Большое спасибо!

відділення: Гінекологія

22.04.2016

Хочу поблагодарить врача гинеколога Нестеренко Ярославу Анатольевну за её работу, профессионализм и человечность. Ярослава Анатьльевна всегда выслушает, поддержит и успокоит. Буду советовать этого врача всем своим знакомым. Я с дочкой обслуживаюсь у неё не первый год и очень довольны, а у дочки даже пропал страх перед "женскими" врачами. Спасибо Оксфорд за таких врачей.

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки