(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Хірургічний стаціонар

Ліпофілінг

Жирову тканину організму, видалену з місць її надмірного скупчення модно використовувати для усунення косметичних дефектів в ділянках тіла, які потребують корекції. Така процедура називається ліпомоделювання або ліпофілінг.

Покази до ліпофілінгу

Ліпофілінг успішно використовується для корекції рельєфу:

  • підборіддя;
  • сідниць;
  • стегон;
  • гомілок.

Також ліпофілінг успішно застосовується при збільшенні об'єму грудей.

Ліпомоделювання допоможе виправити неестетичні контури перерахованих частин тіла, крім того, з його допомогою можна скорегувати ділянки між колінами (застосовується при викривленні ніг).

Як проводиться ліпофілінг

Під час процедури пластичний хірург відбирає жирову тканину пацієнта з місць її небажаного скупчення за допомогою тонких металевих трубочок або шприца (ліпосакція). Після цього жирова тканина проходить процедуру очищення від домішок крові і тонкими шарами вводиться в області, що вимагають зміни. Якщо переміщаються значні обсяги жирової тканини, то на час операції пацієнта занурюють в наркоз, якщо мова йде про невеликі обсяги - досить місцевого знеболювання або седації (медикаментозного сну). Операція займає близько години.

Після цього до пересадженої жирової тканини проростають судини, які її живлять надалі. Більше 90% жирових клітин, введених пацієнтам ін'єкційно, успішно приживаються. Відразу після операції пацієнтові одягають компресійну білизну, щоб стягнути шкіру і запобігти мимовільному переміщенню жирової тканини. Перша доба проходить під контролем фахівця, подальша реабілітація - вдома.

Реабілітація після ліпофілінга

Ліпомоделювання рекомендують робити в холодну пору року - тоді відновлення проходить простіше для організму. Протягом перших трьох тижнів після операції пацієнти носять компресійну білизну постійно, після чого його дозволяється знімати на ніч. Через 2 місяці зовнішній вигляд коректованих ділянок поліпшується, хоча періодична поява набряклості не виключена. Оцінити результати ліпофілінга можна через 3 місяці, а кінцевий ефект проявиться через рік. Ефект від втручання зберігається протягом 7-10 років.

Якщо пацієнт після операції різко скине вагу - це позначиться на формі ділянок тіла, які зазнали ліпомоделювання. При наборі ваги, накопичення підшкірно-жирової клітковини буде проходити рівномірно по всьому тілу.

Ліпофілінг в клініці «Оксфорд Медікал» проводиться Петах Андрієм Васильовичем - пластичним хірургом міжнародного рівня, дійсним членом ISAPS (Міжнародного товариства естетичної пластичної хірургії), асоційованим членом IPRAS (Всесвітньої конфедерації пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії), дійсним членом ВАПРЕХ (Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних, естетичних хірургів).

Дізнатися більше про ліпосакцію або записатися на безкоштовну консультацію пластичного хірурга ви можете, звернувшись до оператора чату на сайті або зателефонувавши за телефоном (044) 204 40 40.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЖулай Володимир Вікторович Керівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б
Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Жулай Володимир ВікторовичКерівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б
Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1983р. - Київський медичний інститут ім.Богомольця за спеціальністю лікувальна справа.

1983-1988 рр - лікар-хірург в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії (Шалімова)

1988-1996 рр - науковий співробітник Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії (Шалімова)

1996-2003 рр - головний лікар ТОВ Хірургічна клініка БІОФАРМТЕХ на базі інституту Шалімова

2003-2011 рр - директор-головний лікар ТОВ Хірургічна клініка БІОФАРМТЕХ

2011-2014 рр - старший науковий співробітник Національного інституту хірургії і трансплантології ім.А.А.Шалімова

2014-2014 рр - заступник головного лікаря НІХТ ім.А.А.Шалімова

2014-2017 рр - головний лікар НІХТ ім.А.А.Шалімова

2017-2019 рр - завідувач консультативною поліклінікою НІХТ ім.А.А.Шалімова

Вчений ступінь: кандидат медичних наук

Сертифікат фахівця: - організація і управління охороною здоров'я, вища категорія

Хірургія, вища категорія

показати повний текст
Алібаєва Зарема ЕнверівнаЛікар хірург

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

У 1993 році - закінчила з відзнакою Кримський Ордена трудового червоного прапора медичний інститут

З 1993 р - РКБ ім. Н.А. Семашко (III рівень акредитації), хірургічне відділення (Сімферополь, АР Крим)

показати повний текст
Агабабов Ростислав Матвійович Лікар гінеколог вищої категорії.
Кандидат медичних наук
Агабабов Ростислав МатвійовичЛікар гінеколог вищої категорії.
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». Інтернатуру по акушерству та гінекології на базі Донецького обласного клінічного медичного територіального об'єднання.

З 1998 протягом трьох років працював за фахом в пологовому будинку міської лікарні №3 м. Донецьк.

У 2001 році пройшов первинну спеціалізацію по оперативної лапароскопії (м.Санкт-Петербург) і протягом 13 років працював на базі Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання (ДОКТМО).

2003 -2014 працював ассістеном кафедри акушерства і гінекології №1 Донецького Національного Медичного Університету.

2011р - навчання в міжнародному центрі ендоскопічної гінекології (CICE), у Франції (м Клермон-Ферран).

З 2019 лікар гінеколог клініки Оксфорд Медікал Київ

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Зменшення грудей, редукційна мамопластика з ліпосакцією або ліпофілінгом, 1 категорії 66000.00 грн
Зменшення грудей, редукційна мамопластика з ліпосакцією або ліпофілінгом, 2 категорії 90000.00 грн
Ліпофілінг груді (одна грудь), 1 категорії 30000.00 грн
Ліпофілінг груді (одна грудь), 2 категорії 39000.00 грн
Ліпофілінг тіла, 1 зона 12000.00 грн
Ліпофілінг сідниць (1 категорії) 36000.00 грн
Ліпофілінг сідниць (2 категорії) 45000.00 грн
Ліпофілінг кистей рук 22500.00 грн
Ліпофілінг (губа, носогубні складки, 1 зона) 12000.00 грн
Підтяжка брів (скроневі зони з ліпофілінгом), 1 категорії 60000.00 грн
Підтяжка брів (скроневі зони з ліпофілінгом), 2 категорії 72000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
15-07-2019 Висловлюю подяку лікарю Пухлікову Олексію Олександровичу. Я не в захваті від будь-яких лікарів, як і всі звичайні люди. Але такі лікарі, як Олексій Олександрович, трапляються не часто. Це не просто лікар мамолог, онкохірург, це чудова людина і психолог, і навіть просто друг. Чому друг? Тому що він підтримує і робить все для того, щоб слова "все буде добре", були не просто заспокійливими словами, а реальным результатом. Моя операція пройшла успішно, як запевняв лікар. І дійсно, як Олексій Олександрович переконував мене, про мене дбали: і він, і вся команда клініки на Березняках. Дякую!!!
15-07-2019 Искренне благодарю Агабабова Ростислава Матвеевича за оказанную помощь, профессиональный подход и мастерство! Вы улучшили качество моей жизни! Вы замечательный врач со всеми присущими качествами!
13-07-2019 Благодарю Сергея Александровича за лёгкое настроение и профессиональный подход при решении серьезных задачах. Удаление вросшего ногтя большого пальца на ноге, который так меня мучал, прошло без лишних волнений и даже со смехом. Удаляется только кусочек, который Вас мучает. Применяется местная анастезия. Доктор все объяснил и дал необходимые рекомендации. Большое спасибо!
09-07-2019 Доброго дня! Хочу обвислости свою щиру подяку лікарям клініки дерматологу Пархоменко Олександру Сергійовичу ,та хірургу-онкологу Пухлик Олексію Олександровичу за їх професійність та людяність.Потрапила на консультацію до лікаря дерматолога Пархоменко О.С. з приводу видалення судиного новоутворення на плечі. Оглянувши пухлину Олександр Сергійович завдяки своїй лікарській інтуіції порадив звернутися до хірурга,щоб уникнути можливих небажанних наслідків від видалення пухлини. І як в подальшому виявилося був правий на 100 %. А також безмежна подяка неймовірному хірургу- онкологу Пухлик Олексію Олександровичу, який провів хірургічне втручання з видалення пухлини ,завдяки своєму гумору та позитивному ставленню зміг перебороти мої страхи та напругу перед операцією. Видалення пройшло успішно та безболісно. Маленький косметичний шов залишився на місці потворної пухлини,та я впевнена що і його не буде видно після зняття ниток. Я щаслива що позбулася того непривабливого наросту, та дуже вдячна що зустріла саме таких надійних та професійних лікарів! Олексій Олександрович- ви найкращий!!!
10-06-2019 Спасибо сети клиник Оксфорд Медикал, за излечённого пациента!в частности, огромное спасибо хирургу Аммару Мохаммаду за его золотые руки, внимательные глаза, отзывчивость и ответственность! Доктор прооперировал нашего "больного" так, что через неделю, после снятия швов, он снова бегал и прыгал, радовался жизни!!!в том числе спасибо медперсоналу стационара на Березняковской, которые денно и нощно бдили за нашим "самым несчастным в мире больным", чтобы все хорошо заживало и он ни в чем не нуждался. По итогу - пациент почти отказывался от выписки (с его слов лично мне), так как ему там ооочень понравилось!Спасибо всем! Доктор потрясающий!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом