(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн

Хірургічний стаціонар

Пластика грудей (мамопластика)

Пластика грудей (мамопластика)

Мамопластика - ефективний і безпечний спосіб допомогти жінкам, яких не влаштовує естетичний вигляд своїх грудей. У клініці «Оксфорд Медікал» проводяться наступні втручання:

 • збільшення грудей;
 • зменшення грудей;
 • підтяжка грудей;
 • пластика ареол і соска;
 • корекція симетрії;
 • корекція тубулярних грудей.

Вартість пластики грудей в Оксфорд Медікал

01.
ЗБІЛЬШЕННЯ ГРУДЕЙ - ВІД 3500 €

У вартість включено: імпланти, медикаменти, операція, наркоз, компресійна білизна, перебування в клініці.

02.
МАМОПЛАСТИКА БЕЗ ІМПЛАНТІВ - ВІД 1500 €

У вартість включено: медикаменти, операція, наркоз, компресійна білизна, перебування в клініці

03.
КОНСУЛЬТАЦІЯ ХІРУРГА - 590 ГРН

Прийом веде професор, доктор медичних наук, хірург вищої кваліфікації зі стажем більше 20 років - Бука Геннадій Юрійович.

Бука Геннадій Юрійович - пластичний хірург

Пластична хірургія - це, в першу чергу, хірургія, комплексне рішення будь-якої, на перший погляд найпростішої проблеми, і звичайно велика відповідальність. Саме в цьому напрямку потрібні мої знання і досвід, накопичені за десятиліття хірургічної практики. Мені приносить задоволення допомагати жінкам міняти свою зовнішність - я займаюся самою тонкою і делікатною роботою в усіх сенсах цього слова, але це робить мене і моїх пацієнток щасливими.

З повагою, Г. Бука.

Постійний учасник міжнародних семінарів і майстер-класів з пластичної хірургії. Автор понад 60 наукових робіт. Має 9 авторських патентів. Чинний член Українського товариства естетичної пластичної хірургії (USAPS)

Пластика грудей в «Оксфорд Медікал»

Корекція естетичних недоліків грудей в клініці починається з попередньої консультації пластичного хірурга, яка полягає в огляді пацієнтки, аналізі скарг, вимірі грудної клітини. За результатами огляду хірург пропонує найбільш доречний метод, з урахуванням побажань пацієнтки і її індивідуальних особливостей.

Після попередньої консультації необхідно здати пакет аналізів і обстежень, необхідних для того, щоб виключити наявність будь-якого роду протипоказань у пацієнтки. Вартість попереднього обстеження не входить в ціну операції і оплачується окремо.

Збільшення грудей в клініці «Оксфорд Медікал» проводиться із застосуванням силіконових імплантів німецького (Politech), ізраїльського (B-lite) і американського (Allergan) виробництва. Всі імпланти відрізняються найвищою якістю, відрізняючись лише геометрією, що необхідно для підбору оптимального імпланта в кожному конкретному випадку. При бажанні, можливе проведення маммопластики за допомогою імплантів будь-яких виробників, продукція яких сертифікована в Україні.

Покази до мамопластики

На стан грудей може впливати безліч факторів, що виникають в різні періоди життя. Основним показанням до проведення пластичної операції на молочних залозах, є бажання пацієнтки скорегувати форму власних грудей. Виходячи з цього бажання і фізіологічних особливостей жінки, пластичним хірургом підбирається оптимальний метод маммопластики, який найкращим чином вирішить проблему пацієнтки. Найбільш поширеними видами корекції є збільшення грудей і відновлення її форми після операцій, травм, грудного вигодовування дітей тощо.

Пластика грудей ефективна в наступних випадках:

 • гіпомастія (слабкий розвиток молочних залоз);
 • гіпертрофія (збільшення) молочних залоз;
 • асиметрія;
 • птоз (опущення грудей);
 • постлактаційна інволюція;
 • відновлення після травм і операцій;
 • збільшений або втягнутий сосок, мегаареола і інші зміни сосково-альвеолярного комплексу.

Протипокази до мамопластики

Операція протипоказана неповнолітнім пацієнткам, а також жінкам з новоутвореннями молочних залоз, системними захворюваннями або хронічними хворобами в стадії загострення. Упевнитися в тому, що стан здоров'я пацієнтки задовільний, дозволяють попередні обстеження перед операцією. У більшості випадків, протипоказання не є абсолютними, і після їх усунення пацієнтці може проводитися успішна операція.

Записатися на прийом до пластичного хірурга клініки «Оксфорд Медікал» ви можете за телефоном (044) 204 40 40 або звернувшись до наших консультантів в чаті.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЖулай Володимир Вікторович Керівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б
Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук
Жулай Володимир ВікторовичКерівник медичного центру по вул. Березняківська 30Б
Лікар хірург вищої категорії
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

1983р. - Київський медичний інститут ім.Богомольця за спеціальністю лікувальна справа.

1983-1988 рр - лікар-хірург в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії (Шалімова)

1988-1996 рр - науковий співробітник Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії (Шалімова)

1996-2003 рр - головний лікар ТОВ Хірургічна клініка БІОФАРМТЕХ на базі інституту Шалімова

2003-2011 рр - директор-головний лікар ТОВ Хірургічна клініка БІОФАРМТЕХ

2011-2014 рр - старший науковий співробітник Національного інституту хірургії і трансплантології ім.А.А.Шалімова

2014-2014 рр - заступник головного лікаря НІХТ ім.А.А.Шалімова

2014-2017 рр - головний лікар НІХТ ім.А.А.Шалімова

2017-2019 рр - завідувач консультативною поліклінікою НІХТ ім.А.А.Шалімова

Вчений ступінь: кандидат медичних наук

Сертифікат фахівця: - організація і управління охороною здоров'я, вища категорія

Хірургія, вища категорія

показати повний текст
Алібаєва Зарема ЕнверівнаЛікар хірург

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

У 1993 році - закінчила з відзнакою Кримський Ордена трудового червоного прапора медичний інститут

З 1993 р - РКБ ім. Н.А. Семашко (III рівень акредитації), хірургічне відділення (Сімферополь, АР Крим)

показати повний текст
Агабабов Ростислав Матвійович Лікар гінеколог вищої категорії.
Кандидат медичних наук
Агабабов Ростислав МатвійовичЛікар гінеколог вищої категорії.
Кандидат медичних наук

вул. Березняківська, 30Б;

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

Донецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». Інтернатуру по акушерству та гінекології на базі Донецького обласного клінічного медичного територіального об'єднання.

З 1998 протягом трьох років працював за фахом в пологовому будинку міської лікарні №3 м. Донецьк.

У 2001 році пройшов первинну спеціалізацію по оперативної лапароскопії (м.Санкт-Петербург) і протягом 13 років працював на базі Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання (ДОКТМО).

2003 -2014 працював ассістеном кафедри акушерства і гінекології №1 Донецького Національного Медичного Університету.

2011р - навчання в міжнародному центрі ендоскопічної гінекології (CICE), у Франції (м Клермон-Ферран).

З 2019 лікар гінеколог клініки Оксфорд Медікал Київ

показати повний текст
послуги Відділення Хірургічний стаціонарЦіна
Мамопластика
Зменшення грудей, редукційна мамопластика з ліпосакцією або ліпофілінгом, 1 категорії 66000.00 грн
Зменшення грудей, редукційна мамопластика з ліпосакцією або ліпофілінгом, 2 категорії 90000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
15-07-2019 Висловлюю подяку лікарю Пухлікову Олексію Олександровичу. Я не в захваті від будь-яких лікарів, як і всі звичайні люди. Але такі лікарі, як Олексій Олександрович, трапляються не часто. Це не просто лікар мамолог, онкохірург, це чудова людина і психолог, і навіть просто друг. Чому друг? Тому що він підтримує і робить все для того, щоб слова "все буде добре", були не просто заспокійливими словами, а реальным результатом. Моя операція пройшла успішно, як запевняв лікар. І дійсно, як Олексій Олександрович переконував мене, про мене дбали: і він, і вся команда клініки на Березняках. Дякую!!!
15-07-2019 Искренне благодарю Агабабова Ростислава Матвеевича за оказанную помощь, профессиональный подход и мастерство! Вы улучшили качество моей жизни! Вы замечательный врач со всеми присущими качествами!
13-07-2019 Благодарю Сергея Александровича за лёгкое настроение и профессиональный подход при решении серьезных задачах. Удаление вросшего ногтя большого пальца на ноге, который так меня мучал, прошло без лишних волнений и даже со смехом. Удаляется только кусочек, который Вас мучает. Применяется местная анастезия. Доктор все объяснил и дал необходимые рекомендации. Большое спасибо!
09-07-2019 Доброго дня! Хочу обвислости свою щиру подяку лікарям клініки дерматологу Пархоменко Олександру Сергійовичу ,та хірургу-онкологу Пухлик Олексію Олександровичу за їх професійність та людяність.Потрапила на консультацію до лікаря дерматолога Пархоменко О.С. з приводу видалення судиного новоутворення на плечі. Оглянувши пухлину Олександр Сергійович завдяки своїй лікарській інтуіції порадив звернутися до хірурга,щоб уникнути можливих небажанних наслідків від видалення пухлини. І як в подальшому виявилося був правий на 100 %. А також безмежна подяка неймовірному хірургу- онкологу Пухлик Олексію Олександровичу, який провів хірургічне втручання з видалення пухлини ,завдяки своєму гумору та позитивному ставленню зміг перебороти мої страхи та напругу перед операцією. Видалення пройшло успішно та безболісно. Маленький косметичний шов залишився на місці потворної пухлини,та я впевнена що і його не буде видно після зняття ниток. Я щаслива що позбулася того непривабливого наросту, та дуже вдячна що зустріла саме таких надійних та професійних лікарів! Олексій Олександрович- ви найкращий!!!
10-06-2019 Спасибо сети клиник Оксфорд Медикал, за излечённого пациента!в частности, огромное спасибо хирургу Аммару Мохаммаду за его золотые руки, внимательные глаза, отзывчивость и ответственность! Доктор прооперировал нашего "больного" так, что через неделю, после снятия швов, он снова бегал и прыгал, радовался жизни!!!в том числе спасибо медперсоналу стационара на Березняковской, которые денно и нощно бдили за нашим "самым несчастным в мире больным", чтобы все хорошо заживало и он ни в чем не нуждался. По итогу - пациент почти отказывался от выписки (с его слов лично мне), так как ему там ооочень понравилось!Спасибо всем! Доктор потрясающий!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом