записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
 
Психотерапія
 

Психотерапія

Психотерапія в клініці "Оксфорд Медікал Київ"Всупереч поширеним стереотипам, до психотерапевта звертаються зовсім не з причини браку розуму або сили волі, необхідних для подолання труднощів та вирішення проблем.

Звернення до психотерапевта - це зріле рішення людини, що усвідомлює проблему, але не має можливості її вирішити, тому що витоки проблеми лежать поза полем свідомості, в глибинних шарах психіки - в несвідомому.

Що таке психотерапія?

Перш за все, необхідно зауважити, що психотерапія відрізняється як від психології, так і від психіатрії. Психологія вивчає психіку людини в цілому, а психіатрія займається лікуванням і профілактикою психічних розладів у людей, які можуть бути небезпечні для себе або для суспільства, або ж своєю поведінкою порушують суспільні та моральні норми.

Суть психотерапії полягає в лікувальному впливі на психіку і через психіку людини, щоб позбавити її від особистісних, емоційних, соціальних та інших проблем.

Завданням психотерапевта є зняття симптомів, прискорення одужання пацієнта і розширення вибору можливих шляхів подолання складних життєвих ситуацій. Результати психотерапії зазвичай чинять позитивний вплив на пацієнта протягом тривалого часу.

Коли звертаються до психотерапевта

Найбільш популярним приводами звернень до психотерапевта є:

  • сімейні кризи
  • посттравматичний стресовий синдром (внаслідок участі у бойових діях, після втрати близьких або пережитої катастрофи та ін.)
  • невротична депресія
  • панічні атаки
  • неврози
  • неврастенія
  • проблеми у спілкуванні
  • проблеми з адаптацією
  • фобії (страхи)
  • іпохондричний розлад та ін.

Як видно зі списку, коло можливих проблем, при яких може допомогти психотерапевт, настільки широкий, що простіше сказати якими проблемами психотерапевти не займаються.

Прийом в клініці веде лікар психотерапевт вищої кваліфікації, дійсний член Професійної психотерапевтичної ліги, доктор філософії з медичної психології з більш, ніж 20-річним досвідом роботи.

Записатися на прийом до психотерапевта клініки «Оксфорд Медікал Київ» ви можете за телефоном (044) 204-40-40 або використовуючи форму на сайті.

 ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки