записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 
 

Флюорографія

Флюорографія Оксфорд МедікалЦифрова флюорографія - безпечний, простий і швидкий метод обстеження органів грудної порожнини. Флюорографія в клініці «Оксфорд Медікал Київ» проводиться із застосуванням німецької рентгенологічної системи Multix Select DR, виробленої корпорацією Siemens.

Покази до флюорографії

Як профілактичне дослідження флюорографію потрібно щорічно проходити всім людям з метою виключення хвороб легенів, які можуть мати прихований характер. Найчастіше такий безсимптомний перебіг характерний для ранніх стадій туберкульозу, пухлинних процесів і неспецифічних запальних процесів.

 

Показанням до позапланової флюорографії можуть бути наступні симптоми:

  • тривалий кашель;
  • задишка;
  • втрата ваги;
  • загальна слабкість.

Флюорографія часто потрібна в повсякденному житті - вона може знадобитися при працевлаштуванні, оформленні дітей у дошкільні або шкільні установи, під час вступу до ВНЗ, госпіталізації, оформленні в спортивний клуб тощо. Це необхідно для того, щоб не допустити тісного контакту прихованого носія інфекції зі здоровими людьми.

 

Флюорографія також застосовується для діагностики хвороб плеври, середостіння, діафрагми, великих судин грудної клітки, серця і ребер. Якщо результати флюорографії насторожують лікаря, призначається рентген органів грудної клітини для отримання більш детальної інформації.

Підготовка і проведення флюорографії

Перед флюорографією не потрібно ніякої підготовки - пацієнт просто приходить в клініку на призначений час. Єдина рекомендація - за кілька годин до обстеження утриматися від куріння.

 

Для обстеження пацієнт оголюється по пояс, після чого лікар ставить його поруч з апаратом, розміщуючи підборіддя в спеціальному поглибленні для опори і фіксації тіла в одному положенні. Після цього апарат включається і робить знімок. Рентгенівський знімок робиться на максимальному вдиху, зробивши який, пацієнта потрібно затримати дихання.

 

Після цього пацієнт одягається, йому видається знімок і висновок лікаря - на цьому обстеження закінчується. Вся процедура займає всього кілька хвилин - саме стільки часу достатньо для того, щоб переконатися, що у вашій грудної порожнини немає ознак патологічних процесів.

Переваги цифрової флюорографії

У порівнянні з аналоговою флюорографією, результати якої фіксувалися на плівці невеликого розміру, у цифрової флюорографії є ​​ряд переваг. Перш за все, це мінімальне променеве навантаження на організм - опромінення, одержуване навіть за аналогової флюорографії, вважається безпечним, а при цифровій воно ще менше.

 

Зображення, що отримується в результаті цифрової флюорографії більш якісне, ​​ніж за аналогової, дозволяючи виявляти навіть незначні ознаки захворювань органів грудної порожнини. Дані, отримані в результаті цифрової флюорографії зручно зберігати, пересилати та обробляти. При необхідності отриману інформацію можна роздрукувати на плівці.

 

Записатися на флюорографію в клініці «Оксфорд Медікал Київ» ви можете за телефоном (044) 204 40 40 або просто написавши оператору чату на сайті.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки