записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
 
Судинна хірургія
 

Лікування варикозу у вагітних

Народження малюка - одна з найщасливіших і очікуваних подій для безлічі жінок. Однак необхідно пам'ятати, що виношування дитини серйозно впливає на організм жінки, тому особливу увагу слід приділяти не лише здоров'ю майбутнього малюка, але і здоров'ю самої мами.

Чому у вагітних з'являється варикоз

Крім регулярних візитів до гінеколога, іноді необхідно звернення до інших профільних фахівців. Загострення варикозу у вагітних жінок робить флеболога одним з фахівців, обов'язкових для відвідування. Адже ні для кого не секрет, що вагітність і наступні пологи є одними з основних причин прогресування варикозної хвороби вен. Більше 50% жінок з варикозом, «заробили» перші варикозні вузли саме під час вагітності. 

Швидкий розвиток варикозу у вагітних відбувається внаслідок цілого комплексу чинників:

  1. Фактори ризику хронічної венозної недостатності Матка у міру зростання починає поступово тиснути на судини, погіршуючи відтік крові від ніг. 
  2. В організмі вагітної збільшується об'єм крові, створюючи серйозні перевантаження для вен. До того ж, збільшення відтоку крові від матки не сприяє нормальному відтоку крові по венах ніг. 
  3. Небезпечний сам процес пологів унаслідок значного збільшення внутрішньочеревного тиску. 
  4. Розвиток варикозу провокують гормональні зміни, які відбуваються в ході виношування. 

Крім цих основних факторів погіршувати ситуацію може генетична спадковість, зайва вага (або стрімкий набір ваги при виношуванні), нестача рухової активності. Особливо уважними необхідно бути жінкам, у яких явні ознаки варикозу були присутні до початку вагітності.

Профілактика і лікування варикозу при вагітності

Для запобігання варикозу вагітним насамперед необхідно регулярно займатися фізкультурою, щоб поліпшити циркуляцію крові. Перевантажень допускати не можна, але дозовані, легкі фізичні навантаження не зашкодять організму мами і майбутнього малюка.
Також слід уникати тривалого перебування в сидячому або стоячому положенні. Бажано частіше відпочивати, лежачи на боці, щоб знизити тиск з вен малого тазу та нижніх кінцівок. Також корисно влаштовувати піднятими ноги при сидячому або лежачому положенні - земне тяжіння сприятиме відтоку крові від них.

Лікування варикозу у вагітних Найчастіше лікарі-флебологи призначають вагітним пацієнткам консервативне медикаментозне лікування та прописують компресійний трикотаж. Компресійний трикотаж розроблений спеціально для поліпшення венозного кровообігу і запобігання утворення тромбів. Носять його під час вагітності і не менше 6-8 тижнів після пологів. У складних випадках доводиться вдаватися до склерозування вен або лікування варикозу за допомогою лазера. 

При появі перших ознак варикозної хвороби вен, необхідно відразу ж звертатися до флеболога, щоб призначити своєчасне лікування. Самолікування при вагітності категорично заборонено, адже мало того, що обраний самостійно метод лікування може виявитися неефективним, він може завдати шкоди дитині.
У клініці «Оксфорд Медікал - Київ» працюють кращі лікарі-флебологи, які за допомогою сучасного обладнання успішно лікують варикозну хворобу вен. Крім того, в клініці працюють досвідчені гінекологи, у яких можна спостерігатися протягом усього періоду вагітності. Також на базі клініці можна здати всі необхідні аналізи. 
Щоб дізнатися більше або записатися на прийом, використовуйте форму на сайті або телефонуйте за номером (044) 204-40-40

 

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Карлос, г. Мехико

відділення: Cудинна хірургія (Флебологія)

Каролина, г. Киев

відділення: Cудинна хірургія (Флебологія)

Наталья Олеговна, г. Киев

відділення: Cудинна хірургія (Флебологія)

Наталья Валентиновна, г. Киев

відділення: Cудинна хірургія (Флебологія)

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

05.08.2016

Хочу поблагодарить флеболога, сосудистого хирурга Герасимова Владимира Владимировича, к которому я обратилась за консультацией, по поводу выступающей вены на левой ноге. После осмотра, УЗИ вен левой и правой ног, был поставлен диагноз и предложена щадящая операция ЭВЛО. Операция длилась около двух часов и прошла успешно. Спасибо доктору за проявленное внимание, моральную поддержку во время операции. Большим плюсом считаю то, что врач держал в курсе того, что я могу почувствовать и что он делает. Отдельная благодарность ассистирующим медсестрам, приободряющим и контролирующим мое самочувствие. Спасибо Вам всем за Вашу работу и профессионализм!

27.07.2016

Имея более, чем 10 лет стажа варикозника, наконец-то решил обратиться за помощью к специалистам (естественно, когда уже, как говорится, "припекло"). Выбор пал на "Оксфорд Медикал", о чем я в последствие ни капельки не жалею. В результате я попал к Владимиру Владимировичу Герасимову. Врач подал информацию о болезни и способах ее лечения в простой и понятной форме. Достаточно комплексную операцию (были повреждены 3 вены) провели достаточно быстро (около 3 часов) и безболезненно. Практически сразу же после нее я покинул клинику и продолжил заниматься своими повседневными делами. В случае, если у меня возникают вопросы по прописанным мне процедурам, я всегда могу позвонить лично врачу и получить исчерпывающую информацию. С радостью для себя, так же замечаю, что ранки после операции достаточно быстро заживают и варикоза как и не бывало. Спасибо всему персоналу клиники, кто помог мне избавиться от этой неприятной болезни. Я вам всем очень признателен.

31.03.2015

Обратился в клинику с проблемой варикозного расширения в области низа живота и ног. Уверенность врача и и профессиональный взгляд на проблему отбросил все сомнения относительно использования лазера в решении данной проблемы. Во время консультации провели узи, на месте в клинике сдал анализы перед операцией. Сама операция проходила 3 часа под местным наркозом. На сегодня остались небольшие следы на месте швов, но общий вид более чем меня устраивает. Спасибо, Алексею Сергеевичу и Денису Сергеевичу. 
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки