Киев
Заказать звонок:
Отделение
Отзывы клиентов о направлении Маммология
Мы всегда стремимся повысить уровень сервиса предоставляемых медицинских услуг в сети клиник "Оксфорд Медикал", и признательны вам за оставленный положительный отзыв. Мы принимаем во внимание все комментарии и пожелания, которые относятся к нашей работе. Благодарим за ваш выбор.
Отзывы пациентов
Олександра 18.06.2026
Була на прийомі у Софії Вікторівни і скажу чесно - це був мій найкращий досвід на огляді, серед усіх лікарів яких я відвідувала раніше. Огляд пройшов настільки легко та комфортно, що просто не описати. Все детально пояснили, відповіли на всі питання, що не було ніяких переживань, враховуючи, що це був мій перший огляд у мамолога. Обовʼязково буду повертатись на повторні огляди саме до неї.
Світлана 10.06.2026
Потрапила до Ольги Владиславівни після виявлення вузлового утворення. Лікарка детально пояснила результати обстежень, відповіла на всі запитання та допомогла пройти цей непростий період без зайвої тривоги. Дуже вдячна за допомогу.
Тетяна 25.03.2026
Хочу щиро подякувати лікарці-мамологу Софії Вікторівні за професіоналізм, уважність та чуйне ставлення. Прийом пройшов дуже комфортно: усе було детально пояснено, без поспіху, з відповідями на всі мої запитання. Відчувається великий досвід і щире бажання допомогти пацієнту. Окремо хочу відзначити делікатність і підтримку — це дуже важливо у таких питаннях. Після консультації залишилось відчуття спокою та впевненості, що я в надійних руках. Рекомендую цього лікаря всім, хто шукає компетентного та уважного спеціаліста!💕
Марина 24.03.2026
Дякую що я потрапила саме до Софії Вікторівни, лікар від бога для мене вона найкраща🙏 в Софії Вікторівни поєдналися всі якості людини та лікаря професіонала, я не сама проживала свою проблему ми це робили разом і це для мене дуже важно! Я щиро дякую вам Софія Вікторівна за те що Бог мене з вами поєднав за вашу підтримку на усіх етапах🙏 Раджу всім якщо лікар то тільки Софія Вікторівна 🥰
Тетяна 28.01.2026
Хочу выразить огромную благодарность онкологу-маммологу Захарчук Софии Викторовне. Это врач от Бога . Внимательная,прекрасный специалист,ответит на все вопросы, расскажет, обьяснит, успокоит. Хожу только к ней и советую ее всем девочкам . Ходите, делайте узи, проверяйтесь. С Софией Викторовной это не страшно! Спасибо, что у нас есть такие специалисты в такое тяжелое время. Это первый врач в моей жизни, который настолько человечный! Еще раз огромное спасибо!
Олена 22.01.2026
Хочу подякувати Олексію Олександровичу Пухлікову за його відношення до пацієнта. Людяність, професіоналізм, чуйне ставлення, чітке рішення проблем - неповний перелік тих знань і вмінь, які властиві цьому Лікарю - саме так, з великої літери! Без докорів сумління буду радити цього Лікаря всім, хто потребує такої допомоги. Дякую від щирого серця.
Записаться через колл-центр
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр