Записаться через колл-центр
Отделение

Отзывы клиентов о направлении Хирургический стационар

Мы всегда стремимся повысить уровень сервиса предоставляемых медицинских услуг в сети клиник "Оксфорд Медикал", и признательны вам за оставленный положительный отзыв. Мы принимаем во внимание все комментарии и пожелания, которые относятся к нашей работе. Благодарим за ваш выбор.

Оставить отзыв
Отзывы пациентов
Аркадій 20.02.2025
19\02-2025 був пацієнтом доктора Фесенко В.В. Хочу щиро подякувати йому, анестезіологу та бригаді за злагоджену та професійну роботу. Це Спеціалісти від Бога, а ще чуйні і стресостійкі, що мають вислухати пацієнта,та надати зрозумілу відповідь. Також робота ресепшн та колл-центру радує своєю чіткою роботую. Низький уклін Вам.
Star Star Star Star Star
Юрій 16.02.2025
Хочу выразить огромную благодарность доктору Головко Владимиру Владимировичу за профессионализм и внимание к пациентам. 20 лет назад он проводил мне операцию по поводу онкологического заболевания, и, благодаря его опыту и мастерству, всё прошло успешно. А несколько месяцев назад я привёл свою жену для проведения септопластики. Операция прошла безупречно, теперь моя жена дышит как никогда. Реабилитация прошла быстро и безболезненно. Доктор – настоящий профессионал своего дела, всегда внимателен и готов ответить на все вопросы. Мы очень довольна результатами и рекомендую его всем, кто ищет квалифицированного ЛОР-врача.
Star Star Star Star Star
Анна 11.02.2025
Доброго дня! Пройшло три місяці від моєї операції, тож настав час написати відгук. Мені робили гістеректомію у звязку з множинними міомами і гінеколог дуже радила звернутись саме до Тараса Михайловича, бо між іншим у мене була підозра на онкологію і треба був саме спеціаліст, який знається на таких випадках (мій випадок розцінювався як складний). Все пройшло добре, зажило теж чудово, шов акуратний, весь період відновлення проходив без ускладенень. Тому дякую Тарасу Михайловичу за чудову роботу і всьому персоналу клініки на Березняках - медикам, адміністраторам, жіночкам, які приносили їжу в палату - за уважність, позитивний настрій, детальні консультації з будь-якого приводу і професіоналізм кожного.
Star Star Star Star Star
Людмила 10.02.2025
Безмежно дякую всьому 2 поверху, де я знаходилась тиждень на стаціонарі. А особливо мому лікарю Алєксандрук Олені Борисівні, за її дбайливе материнське відношення, її увагу і професіоналізм. ДЯККЮ ВАМ!! Дякую всім дівчаткам медсестрам, поварам та санітарочкам. Кожна з них була уважна і дбала про мене і мій стан. Харчування, як вдома різноманітне, смачне і багато. Якщо прагнете поваги і гарного відношення, коли вам погано, то саме тут потурбуються про вас належним чином. Мене вдруге, в вашій лікарні, повернули до життя і я безмежно вам дякую.
Star Star Star Star Star
Лариса 09.02.2025
Хочу щиро подякувати черговій медсестрі Матвієнко Тетяні, яка чергувала 28.02.2025 року, за її уважне ставлення і сумлінне виконання своїх обов'язків. За підтримку і догляд після операції моєго чооовіка.
Star Star Star Star Star
Інна 09.02.2025
Хочу подякувати Когуту Віктору Вікторовичу за професійну консультацію та успішно проведену операцію по видаленню парауретральної кісти.
Star Star Star Star Star
Записаться через колл-центр
в клинике
online
Этот сайт защищен технологией reCAPTCHA, а также применяются Политика конфиденциальности и Условия предоставления услуг
Этот сайт защищен технологией reCAPTCHA, а также применяются Политика конфиденциальности и Условия предоставления услуг
Привет!
Давайте заботиться о здоровье:
Записаться через колл-центр

Мы используем файлы cookies и другие технологии для того, чтобы запомнить Ваши предпочтения и узнать, как именно Вы пользуетесь сайтом и взаимодействуете с ним.

Используя наш сайт, Вы также соглашаетесь с условиями "Пользовательского соглашения" и "Положение об обработке и защите персональных данных". Нажимая "СОГЛАШАЮСЬ", Вы даете согласие на обработку Ваших данных.