(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Працюємо у звичному режимі: консультації лікарів, невідкладна допомога, хірургічний стаціонар

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Хірургічний стаціонар - відгуки
Залишити відгук
Иван Веснин 07-06-2022 Очень мне повезло с Маэстро Антоновым - после многих лет бесплодных консультаций с какими-то "специалистами ни о чем", тут моментально был поставлен диагноз и проведена безотлагательная операция. Всё максимально профессионально и конкретно. Приятно, что есть такие мастера своей Профессии! Наивысшая оценка. Bravissimo, Dottore!
Денис 09-05-2022 Я жалею только об одном, что не сделал операцию раньше. Помимо того, что я стал нормально дышать и забыл про аерозоли, мое общее самочуствие улучшилось. Спасибо!
Юрій Позняк 28-04-2022 Дякую Володимиру Миколайовичу за уважністьь прнаданні консультації. Все було проведено дуже професійно, з увагою до дрібниць і моїх зауважень.
Олександр Сергійович 11-04-2022 Дякую Володимир Миколайович, за якісно надану допомогу. За те, що ідете на зустріч людям. За те, що професійно виконуєте свою лікарську справу. Велике Дякую!
Ольга 16-02-2022 Дуже професійний лікар. Спокійно та грамотно пояснив ситуацію, провів детальне обстеження. Я задоволена оглядом. На разі, моя проблема вирішена. Дякую!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом