(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Хірургічний стаціонар - відгуки
Залишити відгук
Анна Анатольевна 13-09-2021 Хотим выразить благодарность клинике "Оксфорд Медикал", г. Киев по ул. Березняковская, 30б. Пациентом клиники стала в 2021 году наша мама Ищук А.А., ей 82 года. Большое человеческое спасибо Вам Когут Виктор Викторович, Дячук Николай Васильевич. Такие люди, как вы - гордость профессии. Мама и наша семья сердечно благодарны этим замечательным людям!!! Они очень внимательные врачи-урологи, профессионалы своего дела. Благодарим за чуткость к пожилому человеку, за отзывчивость. Вы были у нас последней надеждой. Мы все счастливы! Когут Виктор Викторович не отказал в проведении операции маме. Коралловы камни в почках мучали всю жизнь маму. А вы врачи совершили чудо!Также Большое Спасибо всей операционной бригаде! Прекрасно, что есть такие чудесные люди.Благодарны медсестрам! Все эти люди удивительной доброты, профессионалы. ВСЕМ ВАМ желаем здоровья, счастья и долгих лет жизни. Берегите себя!!P.s. Клинику выбирала случайно, может отзыв поможет другим!
Олена Ворох 19-08-2021 Щиро вдячна медперсоналу Оксфорд медікал на Березняках за турботу й увагу до пацієнтів, особливо хірургам Михальчевському Петрові Семеновичу та Валецькому Валерієві Леонтійовичу за вдало проведену лапараскопічну операцію. Це Лікарі з великої літери! Таких професіоналів іще пошукати! Рекомендую всім, у кого проблеми з холециститом. Честь їм і хвала, а ще - міцного здоров’я й поваги від тих, кого вони поставили на ноги.
Наталья 14-08-2021 Хочу выразить благодарность хирургу Мудриевскому Богдану Любомировичу и его команде за великолепно сделанную операцию « Лапароскопическая аппендэктомия». Очень грамотный, спокойный, терпеливый человек:-). Через 4 часа после операции я уже могла ходить, принять душ и работать в компьюторе. Через 2 суток я была уже дома. СПАСИБО!!!
Марина 12-08-2021 Врач очень лояльный и приятный, всё чётко объяснил и показал. Во время осмотра постоянно отвлекал интересными разговорами, чтобы пациент не чувствовал дискомфорт. На консультации отвечал на всё вопросы достаточно раскрыто. Осталась очень довольна.
Дарья Безуглая 12-08-2021 Дуже вдячна лікарю Володимиру Володимировичу за його золоті руки. Потрапила до нього також по рекомендації і на власні очі бачила бездоганну роботу і дуже хороші відгуки по ринопластиці. Володимир Володимирович дуже уважний лікар, після операції кожного дня цікавився мої станом. Взагалі дуже вдячна працівникам клініки анестезіологу, медсестрам, адміністраторам. Я надзвичайно задоволена, що наважилась на цю операцію (риносептопластку) і знайшла свого лікаря.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом