(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Естетична медицина

Виглядати молодо і гарно - мрія кожного. Косметологи «Оксфорд Медікал» перетворюють цю мрію в реальність завдяки передовим розробкам апаратної косметології. Стараннями лікарів відділення естетичної медицини, ви швидко і безпечно отримаєте зовнішність вашої мрії. Первинна консультація лікаря-косметолога в клініці «Оксфорд Медікал» безкоштовна.

 

ПОСЛУГИ ВІДДІЛЕННЯ ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

1. Видалення волосся

Швидке і абсолютно безболісне позбавлення від небажаного волосся за допомогою ELOS-епіляції - одночасного спрямованого впливу світлової та електричної енергії. Процедура видалення комфортна і абсолютно безпечна для організму.

2. Лікування целюліту і видалення локальних жирових відкладень

Естетична медицина Оксфорд МедікалЛікування целюліту проводиться за допомогою апарату Vela Shape, завдяки м'якому впливу якого, на клітинному рівні відновлюється структура шкіри і м'язових тканин. Vela Shape - найефективніший і приємний спосіб боротьби з целюлітом і розтяжками шкіри.

3. Ультразвукова ліпосакція

Використання апарату Ultra Shape дозволяє зменшити обхват талії на 20 см протягом декількох процедур. Процедура безболісна, комфортна і проходить БЕЗ хірургічного втручання. Жирові відкладення видаляються ультразвуковими імпульсами апарату і виводяться організмом самостійно.

4. Омолоджуючі ліфтинг-тіхнологіі

Естетична медицина КиївУнікальна можливість зробити шкіру пружною і підтягнутою, не вдаючись до хірургічної операції. Безопераційний Elos-ліфтингдозволяє провести підтяжку шкіри без операцій і неприємних відчуттів, завдяки активізації вироблення організмом еластину і колагену.

Фракційне омолодження, використовуючи вплив лазера на шкіру, робить її молодшою, еластичнішою, міцнішою і видаляє незначні дефекти шкіри (пігментація, зморшки, рубці)

5. Контурна пластика

Унікальна ін'єкційна методика, що дозволяє без операції коригувати овал обличчя, форму і розмір губ, обриси підборіддя і скул, форму носа

6. Поверхневий догляд за шкірою

Ультразвукова чистка - глибока, але делікатна очистка пор від забруднень, жиру і ороговілих клітин. Є ефективним засобом проти безлічі проблем, починаючи від акне і себореї, закінчуючи старінням і розтяжками шкіри.

Кисневий пілінг Jet Peel - ефективний засіб проти вікових плям, рубців і розтяжок. Суміш з поживного коктейлю, що подається на шкіру під високим тиском вирівнює і шліфує шкіру.

7. Ін'єкційні методики

Дерматолог Оксфорд МедікалМезотерапія дозволяє розщепити жири, усунути сухість шкіри і зупинити випадіння волосся завдяки введенню в шкіру комплексу з препаратів, вітамінів і мікроелементів.

Омолоджуючі ін'єкції позбавляють від складок і зморшок на обличчі, шиї, в області декольте. Процедура триває не більше 20 хвилин, дозволяючи повернути шкірі гладкість, молодість і красу. Також препарат є прекрасним засобом від надмірної пітливості і головних болів.

Зволожуючі ін'єкції, що проводяться в рамках процедур біоревіталізації, мезотерапії і контурної пластики утримують в шкірі необхідну вологу і стимулюють самостійне вироблення колагену організмом.

5 ПЕРЕВАГ КЛІНІКИ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

 • безкоштовна первинна консультація косметолога
 • постійно діючі акційні пропозиції
 • кваліфіковані та дбайливі фахівці
 • найкраще косметологічне обладнання
 • тільки індивідуальний підхід в лікуванні пацієнтів

Записуйтеся на безкоштовну первинну консультацію косметолога в клініці «Оксфорд Медікал» через форму на сайті або за телефоном (044) 204-40-40!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛазук Ірина Ігорівна Лікар-дерматолог
вищої категорії
Лазук Ірина ІгорівнаЛікар-дерматолог
вищої категорії
Відео-візитка

вул. Предславинська, 29;

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

2002 р. - Буковинська Державна Медична Академія. Спеціальність "Лікувальна справа", кваліфікація - лікар.
2003 р. - Буковинська Державна Медична Академія. Кафедра дерматовенерології, спеціалізація по дерматовенерології - лікар-дерматовенеролог.
2007 р. - Буковинський державний медичний університет, Кафедра дерматовенерології; кваліфікаційні курси; передатестаційних цикл на отримання категорії. лікар-дерматовенеролог, 2 кваліфікаційна категорія.
2011 року - спеціалізовані курси класичної і апаратної косметології для дерматовенерологів.
2012 року - клінічний курс навчання роботи на лазерних апаратах фірм Syneron, Candela, UltraShape; сертифікат про закінчення курсів (Йокнем, Ізраїль).
Учасник Міжнародної конференції Українського Товариства естетичної медицини «Сучасні технології омолодження. Діагностика, профілактика і корекція ускладнень», диплом учасника (Одеса, Україна).
Учасник науково-практичного семінару професора Мауріціо Чекареллі "Full Face Regeneration" (Одеса, Україна).
Навчальний курс "Harvest ОТП терапія 2-й ступінь.
Практичний курс в комапнії Martinex на тему: "Мезотерапія в терапевтичній косметології та естетичної медицини".
"Біоревіталізаційні методи в терапевтичій медицині". Компанія Allergan.
2013 г. - Науковий семінар в міжнародною участю на тему: «Диференційований підхід до вибору anti-age методик».
Практичний семінар компанії Allergаn, Medical Aesthetics Academy на тему: «Контурна пластика. Корекція нижньої третини обличчя».
Участь у науково-практичній конференції на тему: «Від клінічніх настанов до уніфікованіх протоколів діагностики та лікування в дерматовенерології».
Передатестаційний цикл і атестація при Департаменті охорони здоров'я, м. Київ - присвоєння першої кваліфікаційної категорії лікаря за фахом «дерматовенерологія».
Практичний семінар компанії Allergаn, Medical Aesthetics Academy на тему: «Корекція форми губ. Об'ємні техніки препаратом Juvederm Ultra Smile».
Участь у науково-практичній конференції Allergаn, Medical Aesthetics Academy з міжнародною участю на тему: «Вікові зміни. Корекція».
Участь в практичному курсі комапанії Martinex на тему: «Аспекти сучасного філінгу».
2016 - участь у конференції Expert laser meeting
Участь в круглому столі "3D моделювання - погляд хірурга", клініка Оберіг, Київ.
Семінар по контурній пластиці з європейськими філлерамі Zfill (Німеччина) і Mesoestetic (Іспанія).
2017 р - участь у Всесвітньому конгресі з питань сучасної естетичної хірургії та косметичної дерматології - IMCAS 2017, м. Париж
показати повний текст
Мазур Вікторія Григорівна Лікар косметолог-дерматолог

інформація про лікаря

 • 2003-2009рр. - закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова за спеціальністю «Педіатрія»
 • 2009-2011рр. - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія»
 • 2011р. - курси інформації і стажування за циклом косметологія ПрАТ. «Інститут краси» консультативно-навчальний центр з питань косметології кафедри шкірних хвороб національного медичного університету ім.Богомольця.
 • 2011 рр.- Естетична мезотерапія, біоревіталізація, редермалізація і контурна пластика - теоретичний і практичний курс
 • 2016р. - Спеціалізація за фахом "Дерматовенерологія»
 • 2012 - 2019 рр лікар-косметолог в МЦ «Оксфорд Медікал Вінниця»
 • З 2019 року - лікар косметолог-дерматолог клініки «Оксфорд Медікал Київ»
показати повний текст
Халілова Наталія Геннадіївна Пластичний хірірг Кандидат медичних наук
Халілова Наталія ГеннадіївнаПластичний хірірг Кандидат медичних наук

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

 • 2003 р. - закінчила Донецький державний медичний університет ім. М. Горького з червоним дипломом за спеціальністю «лікувальна справа».
 • 2004-2005 р - закінчила інтернатуру по загальній хірургії в мед. академії ім. І. Мечникова в Санкт-Петербурзі на кафедрі малоінвазивної реконструктивно-пластичної хірургії з курсом лазерної медицини. Курси «Сучасні лазерні технології», «Загальні питання фізіотерапії".
 • 2005-2007 р - ординатура з пластичної хірургії в мед. академії післядипломної освіти в Санкт-Петербурзі.
 • 2006 - підвищення кваліфікації: "Основи операцій на голові і шиї", Санкт-Петербурзька медична академія післядипломної освіти.
 • 2007 р.-учасник Міжнародної конференції "Нове в пластичної хірургії і комбустіології", присвяченій 10-річчю створення кафедри пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти.
 • 2009-2014 р - працювала хірургом-комбустіологом в Донецькому інституті невідкладної і відновної хірургії ім. В.К. Гусака при академії наук України.
 • 2010 р.- сертифікат лікаря-комбустіолога.
 • 2011 року - науково-практична конференція з міжнародною участю "Інноваційні технології в експериментальної медицини і біології м.Полтава.
 • 2011 року - науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні методи дослідження в морфології" м.Луганськ.
 • 2011 р.- "Актуальні проблеми теоретичної, клінічної та профілактичної медицини, стоматології та формації" м.Донецьк.
 • 2011 р .- "Морфологічні аспекти мікроциркуляції в нормі та в патології" м.Тернопіль.
 • 2011 р.- 72-а загальна університетська наукова конференція м Львів.
 • 2011 р.-ХХ National Congress of the Bulgarian Anatomical Society and 1Х International Symposium of Clinical Anatomy. (Varna. 2011)
 • 2012 р.- науково-практична конференція "Морфологія на сучасному етапі розвитку науки" м.Тернопіль.
 • 2012 року - 73-тя загальна університетська конференція м.Львів.
 • 2012 року - 74-а міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених. м.Донецьк.
 • 2012 року - міжнародна наукова конференція .м.Кішенев.
 • 2012 року - 4-я міжнародна конференція "Фізіологія.медмціна, фармакологія.Високіе технології, теорія, практика" м.Санкт- Петербург.
 • 2012 року - міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання медицини" м.Одеса
 • 2012 року - міжнародна науково-практична конференція "медицина-нові ідеї і концепції" м.Дніпропетровськ.
 • 2014 г. - підвищення кваліфікації ПАЦ "Комбустіологія" ДНМУ ім.М.Горького.
 • 2014 р - отримала кваліфікацію - лікар-хірург другої категорії
 • 2014 г. - захистила кандидатську дисертацію з нормальної анатомії в на тему: «Індивідуальна анатомічна мінливість розмірів, форми і розташування зовнішнього носа у осіб юнацького віку».
 • 2015 г. - підвищення кваліфікації за фахом "хірургія" Північно-Західний державний медичний університет ім. І.І.Мечникова м.Санкт-Петербург. Сертифікат фахівця.
 • 2015 г. - диплом про професійну перепідготовку "пластична хірургія" на кафедрі пластичної хірургії ГБОУ ВПО ПСПбГМУ ім. І. П. Павлова Санкт-Петербург.
 • 2014-2016 р - працювала лікарем пластичним хірургом в приватній клініці м Санкт-Петербурга.
 • 2016 г. - лікар пластичний хірург клініки «Оксфорд Медікал Київ»
показати повний текст
Ковтун Христина Вікторівна Асистент косметолога
Ковтун Христина ВікторівнаАсистент косметолога

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

2007-2012 - Запорізький Національний Університет, факультет (Здоров'я людини), спеціальність - реабілітолог.

2012-2015 Запорізький медичний коледж.

2009 - Спеціалізовані курси масажу (Світ масажу), м. Запоріжжя.

2010 - Майстер-клас по спа-процедурам, м. Дніпропетровськ.

2011 - Професійні курси косметології, м. Запоріжжя, отриманий сертифікат косметолога.

2011 - Практичні курси по роботі з обладнанням (ультразвук, кавітація, радіо хвиля, вакуум, пресотерапія, фонофорез), м.Дніпропетровськ.

2012 - Майстер-клас із застосування косметичних засобів для особи (виробництво Ізраїлю, Франції, Швейцарії), м. Дніпропетровськ.

2013 - Пройшла практичний курс по пілінгу обличчя (поверхневий, серединний, глибокий), м. Запоріжжя.

2014 року - Спеціалізований курс по роботі з мезо-препаратами, м. Дніпропетровськ.

2014 року - Семінар з плазмоліфтінгу, м.Дніпропетровськ.

2008 - 2016 косметолог-масажист в спа-салоні «Архея», м. Запоріжжя.

показати повний текст
послуги Відділення Естетична медицинаЦіна
Епіляція стегна 1155.00 грн
Інтенсивний догляд Mesoestetic (1 процедура) 2000.00 грн
Епіляція зона екстра-бікіні 660.00 грн
Епіляція крижова ділянка 425.00 грн
Епіляція лінія бікіні 440.00 грн
Контурна пластика Surgiderm 24XP 4400.00 грн
Епіляція ноги (повністю) 2090.00 грн
Епіляція ореол молочних залоз 275.00 грн
Епіляція підборіддя 275.00 грн
Епіляція пахвинні ділянки 310.00 грн
Епіляція передпліччя 850.00 грн
Епіляція руки (повністю, включно кисті, передпліччя, плечі) 1145.00 грн
Епіляція спина (у чоловіків) (включно крижова ділянка, спина, плечі) 2540.00 грн
Епіляція шия (передня або задня поверхня) 550.00 грн
Епіляція щоки (включно бакенбарди) 420.00 грн
Епіляція сідниці 990.00 грн
Лікування акне (насадка АС), обличчя 700.00 грн
Епіляція Елос (1 імпульс) 5.00 грн
Інтенсивний догляд Mesoestetic (курс) 5500.00 грн
Ударно-хвильова терапія (1 зона) 275.00 грн
Епіляція гомілки 935.00 грн
Біоревіталізація MHA-18 4400.00 грн
Епіляція (Candela), стегна 1400.00 грн
Епіляція (Candela), біла лінія живота 450.00 грн
Епіляція (Candela), верхня губа 300.00 грн
Епіляція (Candela), все обличчя (у жінок) 990.00 грн
Епіляція (Candela), гомілки 1100.00 грн
Епіляція (Candela), екстра-бікіні 850.00 грн
Епіляція (Candela), екстра-бікіні (у чоловіків) 1200.00 грн
Епіляція (Candela), крижова ділянка 500.00 грн
Епіляція (Candela), лінія бікіні 500.00 грн
Епіляція (Candela), ноги (повністю) 2450.00 грн
Епіляція (Candela), ореол молочних залоз 330.00 грн
Епіляція (Candela), груди (у чоловіків) 1400.00 грн
Епіляція (Candela), підборіддя 350.00 грн
Епіляція (Candela), пахвинні ділянки 500.00 грн
Епіляція (Candela), передпліччя 900.00 грн
Епіляція (Candela), руки повністю (включно кисті, передпліччя, плечі) 1500.00 грн
Епіляція (Candela), спина у чоловіків (включно крижова ділянка, спина, плечі) 3100.00 грн
Епіляція (Candela), шия (передня або задня поверхня) 550.00 грн
Епіляція (Candela), щоки (включно бакенбарди) 400.00 грн
Епіляція (Candela), сідниці 1100.00 грн
Епіляція (Candela), кисті 500.00 грн
Епіляція (Candela), живіт (чоловічий) 800.00 грн
Епіляція груди (у чоловіків) 550.00 грн
Догляд Др.Кадира 1 550.00 грн
Догляд Др.Кадира 2 770.00 грн
Догляд Др.Кадира 3 1100.00 грн
Догляд Др.Кадира 4 1650.00 грн
Омолодження обличчя (Candela) 1200.00 грн
Омолодження ділянки декольте (Candela) 1500.00 грн
Омолодження шия (Candela) 550.00 грн
Омолодження руки (Candela) 800.00 грн
Видалення куперозу на крилах носу (Candela) 550.00 грн
Видалення куперозу на вилицях (Candela) 1100.00 грн
Видалення куперозу на підборідді (Candela) 550.00 грн
Видалення телеангіектазій (судинних зірочок), Candela 250.00 грн
Видалення пігментації (1-5 см. кв.), Candela 385.00 грн
Видалення пігментації (1 зона), Candela 880.00 грн
Епіляція (Candela), обличчя частково (у жінок) 770.00 грн
Корекція фігури, Vela-III (руки) 770.00 грн
Корекція фігури, Vela-III (живіт) 1295.00 грн
Корекція фігури, Vela-III (живіт і боки) 1450.00 грн
Корекція фігури, Vela-III (стегна) 1400.00 грн
Корекція фігури, Vela-III (сідниці) 1200.00 грн
Корекція фігури, Vela-III (гомілки) 595.00 грн
Корекція фігури, Vela-III (підборіддя) 550.00 грн
Корекція фігури, Vela-III (спина) 660.00 грн
Процедура "Акне-контроль", плечі (ультразвук) 700.00 грн
Процедура "Акне-контроль", ультразвук (спина, плечі) 1400.00 грн
Ultra Shape, 1 імпульс 11.00 грн
Ліфтинг обличчя повністю (ST) 1650.00 грн
Ліфтинг підборіддя (ST+SRA) 550.00 грн
Матрикс MxIR (зона) 4000.00 грн
Корекція зморшок Matrix, 1 зона 4000.00 грн
Корекція зморшок Matrix, 1 см. кв. 55.00 грн
Нанесення Емли 250.00 грн
Омолодження обличчя, руки (SRA) 1100.00 грн
Процедура "Акне-контроль", спина (ультразвук) 770.00 грн
Омолодження обличчя (SR) 880.00 грн
Омолодження обличчя (SRA) 1200.00 грн
Омолодження обличчя, декольте (SR) 550.00 грн
Омолодження обличчя, декольте (SRA) 880.00 грн
Кріомасаж (1 зона) 150.00 грн
Лікування акне (насадка АС), спина 880.00 грн
Догляд (масаж + маска), (1 зона) 450.00 грн
Лікування акне (насадка АС), 1 імпульс 25.00 грн
Нанесення маски для обличчя 130.00 грн
Пілінг Jet Peel (1 зона) 800.00 грн
Пілінг mesoestetic (1 зона) 600.00 грн
Процедура "Акне-контроль", обличчя (ультразвук) 700.00 грн
Процедура "Акне-контроль", груди (ультразвук) 500.00 грн
Видалення куперозу на крилах носу 450.00 грн
Видалення куперозу на вилицях (елос) 880.00 грн
Видалення куперозу на підборідді 450.00 грн
Ін'єкційні послуги
Біоревіталізація Juvederm Hydrate 4500.00 грн
Біоревіталізація IAL-system, 1 мл 4400.00 грн
Біоревіталізація IAL-system ACP 5500.00 грн
Лікування гіпергідрозу долонь за допомогою БТА 11000.00 грн
Лікування гіпергідрозу пахвинних ділянок за допомогою БТА 11000.00 грн
Лікування гіпергідрозу стоп за допомогою БТА 11000.00 грн
Мезотерапія ''HL'' для росту і зміцнення волосся 1200.00 грн
Мезотерапія Ліполіз (1 зона) 1200.00 грн
Мезотерапія (1 зона) 1000.00 грн
Плазмоліфтинг (1 пробірка), Ізраїль 3850.00 грн
Біоревіталізація IAL-system, 0,6 мл 3000.00 грн
Блокування зморшок за допомогою БТА (1 одиниця) 185.00 грн
Ін'єкція гіалуронідази (1 зона) 660.00 грн
Використання канюлі 385.00 грн
Контурна пластика Juvederm Ultra 2 4000.00 грн
Контурна пластика Juvederm Ultra 3 6600.00 грн
Контурна пластика Juvederm Ultra 4 7150.00 грн
Контурна пластика Juvederm Volbella 8250.00 грн
Контурна пластика Juvederm Volift Retouch 5300.00 грн
Контурна пластика Juvederm Voluma 8250.00 грн
Контурна пластика Surgiderm 18 3300.00 грн
Контурна пластика Surgiderm 30 4400.00 грн
Контурна пластика Surgiderm 30XP 4400.00 грн
Контурна пластика губ Juvederm Smile (1 шприц 0,55 мл) 4500.00 грн
Плазмоліфтинг (1 пробірка), Росія 1250.00 грн
Біоревіталізація Z Refresh (1 шприц) 4000.00 грн
Контурна пластика Z Fill (1 шприц) 4500.00 грн
Контурна пластика Mesoestetic (1 шприц) 4500.00 грн
Контурна пластика Juvederm Volift 8250.00 грн
Мезотерапія волосяної частини голови (1 процедура) 440.00 грн
Біоревіталізація "Teosyal" 4400.00 грн
Контурна пластика Radiesse, з використанням канюлі 10000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
02-05-2018 Сходила в їх косметологію - постійно чула рекламу і вирішила для проби зробити ультразвукову чистку.Косметолог Оля, активна та привітна, швиденько зробила чистку та догляд, результатом задоволена. якщо знадобиться ще шось - думаю, можна звертатися.
28-04-2018 Хочу оставить отзыв о огромную благодарность косметологу Борисевич Анна Александровна! Лучшего косметолога я еще не встречала. Человек и професионал с большой буквы! Огромное Вам спасибо!!!
14-10-2016 Все очень понравилось, позвонила записалась, попала на прием к Самойленко Ольге, чему очень рада. Мне все прекрасно рассказала, посоветовала. Делала у Ольги чистку, плазмолифтинг. Очень довольна и обслуживанием и консультацией. Спасибо
17-05-2015 Хочу поблагодарить косметолога Алену за профессионализм и внимательное отношение. Также хочу отметить, что аппарат Vela Shape в клинике Oxford Medical один из лучших в г. Киеве. В течение года проходила процедуры Vela в трех разных клиниках, результата практически не было видно. Сейчас же буквально после второй процедуры, целлюлит стал менее заметен, уменьшилась отечность и даже уменьшились объемы. Спасибо отделению эстетической медицины!
18-12-2014 Ольга, ассистент дерматолога, очень профессиональный, квалифицированный специалист своего дела. Как человек очень внимательная, добрая и отзывчивая. Я с удовольствием прихожу к ней на процедуры, всем своим знакомым рекомендую посетить Вашу клинику и попасть на прием к этой девушке.Свое дело она знает и делает на все 100% и выше!Успехов ей и процветания Вашей клинике.С уважением Елена Зайвенко (26.06.14 г.)
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пациент Киев

  відділення: Естетична медицина

 • г. Киев

  відділення: Естетична медицина

 • Вера, г. Киев

  відділення: Естетична медицина

 • Элос эпиляция, г. Киев

  відділення: Естетична медицина

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

 • Пациент Киев

  відділення: Естетична медицина

 • г. Киев

  відділення: Естетична медицина

 • Вера, г. Киев

  відділення: Естетична медицина

 • Элос эпиляция, г. Киев

  відділення: Естетична медицина

 • Татьяна

  відділення: Естетична медицина

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом