записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 
 

Отопластика


Вуха правильної форми і невеликого розміру були і залишаються важливим елементом гарної зовнішності, а будь-який їх дефект відразу ж впадає в очі сторонньому спостерігачеві. Виправити форму вух, привівши їх вид до омріяного ідеалу, допомагають пластичні хірурги клініки «Оксфорд Медікал Київ».

Коли показана отопластика?

Пластика вух - це малоінвазивна хірургічна операція, що дозволяє змінити форму, розмір вушної раковини та її розташування відносно кісток черепа. Отопластика є, мабуть, мінімально травматичною, в порівнянні з іншими видами хірургічної пластики.
Процедура отопластики застосовується для корекції:

  • капловухості;
  • занадто низькою або високою посадки вух;
  • асиметрії вух;
  • «вуха борця»;
  • згорнутість вуха;
  • наслідків травм;
  • неправильної форми вушних раковин і ін.

Крім того, до лікаря звертаються при травмах мочки вуха, отриманих, наприклад, при неправильному проколюванні вух. Найчастіше пластика вух проводиться при капловухості, такий діагноз зазвичай ставиться, коли кут між вухами і черепом становить більше 30 градусів.

Отопластика в клініці «Оксфорд Медікал»

У більшості випадків пластика вух проводиться через розрізи за вухом, а тому сліди втручання ховаються в складці позаду вуха і сторонньому спостерігачеві не помітні. При дотриманні всіх рекомендацій лікаря щодо післяопераційного догляду, ви отримаєте вуха бажаної форми без помітних сторонньому погляду слідів операції.
Пластичної операції передує безкоштовна консультація пластичного хірурга, під час якої лікар проведе огляд пацієнта, і визначиться, який метод пластики буде оптимальним в конкретному випадку. Також під час консультації пацієнт буде направлений на невелике попереднє обстеження, яке дозволить переконатися в тому, що операція пройде безпечно для організму.


Операція проводиться під місцевим знеболенням і не вимагає госпіталізації. Тривалість пластики - менше години (зазвичай близько 40-60 хвилин). Пацієнт залишає клініку через кілька годин після операції, і показується у лікаря лише для проведення перев'язок, контролю над ходом одужання і консультацій щодо догляду. Також протягом одного-двох тижнів необхідно носити спеціальну, фіксуючу вуха пов'язку.
Деякі час після операції можлива невелика хворобливість вух і набряклість, які постійно зменшуються, а в термін до тижня - повністю зникають. У деяких випадках для їх усунення можуть призначатися легкі анальгетики.
В результаті отопластика ви отримаєте рівні акуратні вуха, які будуть виглядати красиво і, що важливо, природно. Пластична хірургія - це єдиний ефективний метод, за допомогою якого ви можете скорегувати форму вух. Крім того, в клініці «Оксфорд Медікал Київ» проводяться інші малоінвазивні пластичні операції: корекція форми вік (блефаропластика), видалення шрамів і рубців.

Записатися на прийом до пластичного хірурга можна за телефоном (044) 204 40 40 або заповнивши форму на сайті.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки