(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

НЕВІДКЛАДНА ДОПОМОГА У ПРИЙМАЛЬНОМУ ВІДДІЛЕННІ. ВИКЛИК ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ 24/7

Терапевтичний стаціонар

Терапевтичний стаціонар

Приватний стаціонар клініки «Оксфорд Медікал Київ» цілодобово приймає пацієнтів, які потребують госпіталізації. У стаціонарному відділенні можна пройти необхідні обстеження (аналізи, УЗД, КТ, цифровий рентген) і курси лікування (як медикаментозні, так і оперативні).

Відділення терапевтичного стаціонара

01.
ТЕРАПІЯ

02.
КАРДІОЛОГІЯ

03.
НЕВРОЛОГІЯ

04.
ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ

05.
ГІНЕКОЛОГІЯ

06.
УРОЛОГІЯ

Покази до госпиталізації

У терапевтичному стаціонарі клініки «Оксфорд Медікал» проходять лікування пацієнти, яким необхідні:

  • постійне спостереження медичного персоналу;
  • проведення медичних маніпуляцій, які не можна виконати в домашніх або амбулаторних умовах;
  • реабілітація після проведеного оперативного втручання.

Найчастіше до нас звертаються при загостренні хронічних захворювань або пацієнти з ознаками гарячкового стану, гіпертонічного кризу, болями в області серця або порушеннями серцевого ритму. Поширеною причиною госпіталізації є харчові отруєння, в тому числі деякі випадки алкогольної інтоксикації.

Пацієнти, які не потребують безперервного моніторингу їх стану, можуть скористатися послугою денного стаціонару в поліклінічних відділеннях «Оксфорд Медікал», розташованих в Києві та Ірпені. Якщо ж хворий перебуває в більш важкому стані, вимагає цілодобового догляду або є присутнім ризик різкого погіршення його самопочуття - лікарі рекомендують повноцінну госпіталізацію.

Як проходить госпіталізація

Госпіталізація може бути призначена лікарем і проходити в плановому порядку. В іншому випадку, пацієнти потрапляють в стаціонар через приймальне відділення, звернутися в яке можна самостійно або ж викликавши машину невідкладної допомоги.

Термін перебування пацієнта в приймальному відділенні обмежений 3 годинами. Якщо за результатами обстеження в приймальному покої визначено, що пацієнт повинен перебувати в стаціонарі більш тривалий час, то він переводиться в комфортабельні палати терапевтичного стаціонару. Там пацієнт знаходиться під цілодобовим контролем лікарів і медсестер, проходячи обстеження, лікування і отримуючи належний догляд.

Термін перебування в стаціонарі залежить від стану пацієнта, тяжкості захворювання і визначається лікарем. Як тільки самопочуття пацієнт дозволяє виписку - він відправляється закінчувати лікування на дому або в умовах денного стаціонару. Ціна перебування в терапевтичному стаціонарі залежить від обсягу необхідних пацієнту медичних послуг.

Переваги стаціонару «Оксфорд Медікал»

Приватне стаціонарне відділення працює в тому ж режимі, що і державне, проводячи госпіталізацію пацієнтів цілодобово, без свят і вихідних. При необхідності, пацієнти стаціонарного відділення можуть бути прооперовані, як в терміновому, так і в плановому порядку. Але платний стаціонар має низку переваг:

  • кваліфікований і уважний персонал - в штат відбираються тільки найкращі лікарі і медсестри;
  • реанімаційний блок, укомплектований сучасною апаратурою моніторингу та підтримки життєдіяльності;
  • комплексна діагностика - КТ, цифровий рентген, УЗД, аналізи, прийом вузькопрофільних фахівців;
  • комфортні умови перебування - палати на 1 або 2 пацієнтів з кондиціонером, санвузлом, душовою кабіною та Wi-Fi.

Додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном або звернувшись до оператора чату на сайті.

( Рейтинг: 4.84, голосів: 38 )

відгуки
Марія 15-03-2019 Дякую за консультацію головному лікарю клініки Петру Олексійовичу Зайченку - за професіоналізм, уважність, тактовність і за те, що бачить не просто чергового пацієнта, а конкретну людину з її проблемами, які потрібно вирішувати комплексно. Бажаю Вашій клініці вдячних пацієнтів!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом