записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Програма лояльності клініки «Оксфорд Медікал»
Програма лояльності клініки «Оксфорд Медікал»  02.04.2018
image

Для постійних пацієнтів мережі «Оксфорд Медікал» у Києві діє програма лояльності, що включає персональні і сімейні знижки.

Персональні знижки*

Якщо сума наданих поліклінічних** послуг склала понад 10 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 5% на поліклінічні послуги.

 

Якщо сума будь-яких наданих послуг перевищила 30 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 5% на послуги у відділеннях стоматології та естетичної медицини, а також персональну знижку 10% на поліклінічні послуги.

 

Якщо сума послуг, наданих у відділенні естетичної медицини, перевищила 60 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 10% на всі послуги клініки.

 

Якщо сума послуг, наданих у відділенні стоматології, перевищила 75 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 10% на всі послуги клініки.

Сімейні знижки***

Якщо сума поліклінічних послуг, наданих вашій родині, перевищила 15 000 грн, то всі члени сім'ї, які обслуговуються в клініці, отримують 5% знижки на поліклінічні послуги.

 

Якщо сума стоматологічних та поліклінічних послуг, наданих вашій родині в клініці, перевищила 45 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 5% на послуги у відділеннях стоматології та 10% - на поліклінічні послуги.

 

Якщо сума послуг, наданих вашій родині у відділенні естетичної медицини, перевищила 60 000 грн, то всі члени сім'ї, які обслуговуються в клініці, отримують 5% знижки на послуги відділень косметології та стоматології та 10% знижки на поліклінічні послуги.

 

Якщо сума послуг, наданих вашій родині у відділенні стоматології, перевищила 112 500 грн, то всі члени сім'ї, які обслуговуються в клініці, отримують 10% знижки на всі послуги клініки.

 

Якщо сума послуг, наданих вашій родині у відділенні естетичної медицини, перевищила 120 000 долл, то всі члени сім'ї, які обслуговуються в клініці, отримують 10% знижки на всі послуги клініки.

 

* Персональні знижки нараховуються тільки одному пацієнту, а їх розмір залежить від кількості послуг отриманих раніше в клініці цим пацієнтом.

 

** послуги будь-якого відділення клініки, крім відділень стоматології та естетичної медицини

 

*** під сім'єю розуміється група близьких родичів (до 5 осіб)

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки