(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Програма лояльності клініки «Оксфорд Медікал»
Програма лояльності клініки «Оксфорд Медікал» 01.02.2024
image

Для постійних пацієнтів мережі «Оксфорд Медікал» у Києві діє програма лояльності*, що включає персональні і сімейні знижки.

ПЕРСОНАЛЬНІ ЗНИЖКИ**

Якщо сума наданих поліклінічних*** послуг склала понад 10 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 5% на поліклінічні послуги.

Якщо сума будь-яких наданих послуг перевищила 30 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 5% на послуги у відділеннях стоматології та естетичної медицини, а також персональну знижку 10% на поліклінічні послуги.

Якщо сума послуг, наданих у відділенні естетичної медицини, перевищила 60 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 10% на всі поліклінічні послуги і послуги відділення естетичної медицини, а також 5% на послуги відділення стоматології.

Якщо сума послуг, наданих у відділенні стоматології, перевищила 75 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 10% на всі послуги клініки.

СІМЕЙНІ ЗНИЖКИ****

Якщо сума поліклінічних послуг, наданих вашій родині, перевищила 15 000 грн, то всі члени сім'ї, які обслуговуються в клініці, отримують 5% знижки на поліклінічні послуги.

Якщо сума стоматологічних та поліклінічних послуг, наданих вашій родині в клініці, перевищила 45 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 5% на послуги у відділеннях стоматології та 10% - на поліклінічні послуги.

Якщо сума послуг, наданих вашій родині у відділенні естетичної медицини, перевищила 60 000 грн, то всі члени сім'ї, які обслуговуються в клініці, отримують 5% знижки на послуги відділень косметології та стоматології та 10% знижки на поліклінічні послуги.

Якщо сума послуг, наданих вашій родині у відділенні стоматології, перевищила 112 500 грн, то всі члени сім'ї, які обслуговуються в клініці, отримують 10% знижки на поліклінічні послуги та послуги відділеня стоматології, а такоже 5% на послуги відділень косметології.

Якщо сума послуг, наданих вашій родині у відділенні естетичної медицини, перевищила 120 000 грн, то всі члени сім'ї, які обслуговуються в клініці, отримують 10% знижки на всі послуги клініки.

 

*Програма лояльності доступна НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ з моменту активації.

* Персональні знижки нараховуються тільки одному пацієнту, а їх розмір залежить від кількості послуг отриманих раніше в клініці цим пацієнтом.

** послуги будь-якого відділення клініки, крім відділень стоматології та естетичної медицини

*** під сім'єю розуміється група близьких родичів (до 5 осіб)

 

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up