записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

виклик швидкої допомоги - 1350 грнХІРУРГІЧНИЙ ТА ТЕРАПЕВТИЧНИЙ СТАЦІОНАР

Діючі акції
Програма лояльності клініки «Оксфорд Медікал»  04.03.2019
image

Для постійних пацієнтів мережі «Оксфорд Медікал» у Києві діє програма лояльності*, що включає персональні і сімейні знижки.

Персональні знижки**

Якщо сума наданих поліклінічних*** послуг склала понад 10 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 5% на поліклінічні послуги.

 

Якщо сума будь-яких наданих послуг перевищила 30 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 5% на послуги у відділеннях стоматології та естетичної медицини, а також персональну знижку 10% на поліклінічні послуги.

 

Якщо сума послуг, наданих у відділенні естетичної медицини, перевищила 60 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 10% на всі послуги клініки.

 

Якщо сума послуг, наданих у відділенні стоматології, перевищила 75 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 10% на всі послуги клініки.

Сімейні знижки****

Якщо сума поліклінічних послуг, наданих вашій родині, перевищила 15 000 грн, то всі члени сім'ї, які обслуговуються в клініці, отримують 5% знижки на поліклінічні послуги.

 

Якщо сума стоматологічних та поліклінічних послуг, наданих вашій родині в клініці, перевищила 45 000 грн, то ви отримуєте персональну знижку 5% на послуги у відділеннях стоматології та 10% - на поліклінічні послуги.

 

Якщо сума послуг, наданих вашій родині у відділенні естетичної медицини, перевищила 60 000 грн, то всі члени сім'ї, які обслуговуються в клініці, отримують 5% знижки на послуги відділень косметології та стоматології та 10% знижки на поліклінічні послуги.

 

Якщо сума послуг, наданих вашій родині у відділенні стоматології, перевищила 112 500 грн, то всі члени сім'ї, які обслуговуються в клініці, отримують 10% знижки на всі послуги клініки.

 

Якщо сума послуг, наданих вашій родині у відділенні естетичної медицини, перевищила 120 000 грн, то всі члени сім'ї, які обслуговуються в клініці, отримують 10% знижки на всі послуги клініки.

 

*Програма лояльності доступна НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ з моменту активації.

* Персональні знижки нараховуються тільки одному пацієнту, а їх розмір залежить від кількості послуг отриманих раніше в клініці цим пацієнтом.

 

** послуги будь-якого відділення клініки, крім відділень стоматології та естетичної медицини

 

*** під сім'єю розуміється група близьких родичів (до 5 осіб)

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки