записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

невідкладна допомога в прийомному відділенніХІРУРГІЧНИЙ ТА ТЕРАПЕВТИЧНИЙ СТАЦІОНАР

 

Імплантація зубів

Імплантація зубів в стоматології "Оксфорд Медікал" - це:

  • лікарі-імплантологи з 20-річним стажем роботи;
  • широкий спектр систем імплантатів;
  • проведення операцій по сінусліфтінгу;
  • висока якість за конкурентною ціною.
Записатись на прийом

Переваги імплантації зубів

Імплантація – найпопулярніший спосіб заміщення втраченого зуба завдяки ряду переваг:
  • довговічність - при дотриманні рекомендацій лікаря імпланти служать десятиліттями;
  • простота обслуговування - підтримка гігієни порожнини рота і регулярне профілактичне відвідування стоматолога - це все, що необхідно після імплантації;
  • комфорт - протези на імплантатах не травмують слизові оболонки;
  • збереження кістки - після імплантації кістка піддається тим же навантаженням, що і з рідним зубом, завдяки цьому попереджається її дегенерація і витончення;
  • зміцнення становища сусідніх зубів;
  • при установці мостовидних протезів на імпланти не потрібно обточувати сусідні здорові зуби.

Ще одна перевага імплантів - це відсутність абсолютних протипоказань - вставити зуб, при дотриманні деяких умов, в більшості випадків, можливо навіть віковим пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями і цукровим діабетом.

Різновиди зубних імплантів

Сучасні виробники пропонують широкі лінійки імплантів, які відрізняються формою, складом сплавів, способом обробки поверхні і вартістю. Імпланти бувають різноманітних форм, діаметра і довжини. Тонкі, спіралеподібні зубні імплантати призначені для установки в дуже вузьку кістку, тоді як в стоншену кістку необхідна установка більш коротких, але широких імплантів.

ВИДИ ІМПЛАНТІВ В КЛІНІЦІ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Все виды имплантов

ЯК ПРОХОДИТЬ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

1
Формування ложа для установки імпланта

Перший етап при дентальній імплантації - підготовчий, під час якого оцінюється стан зубів і ротової порожнини пацієнта, проводиться їх підготовка. Імплантація - хірургічне втручання, тому важливо, щоб до моменту її проведення в роті не було джерел інфекції. Перед імплантацією може знадобитися підготовка ротової порожнини: лікування зубів з карієсом, усунення зубного нальоту і каменю. Якщо кістка занадто тонка, може знадобитися синус-ліфтинг - підсадка кісткової тканини.

Імплантація імплантату зуба - швидка і практично безболісна процедура, під час якої лікар січе м'які тканини ясен і формує в кістці ложе, в яке поміщається імплант. Після цього ясна зашиваються і починається процес приживлення імпланта. Вся процедура займає менше години і проводиться під місцевою анестезією. При бажанні, можливе проведення імплантації зубів пацієнтам, які перебувають в стані медикаментозного сну, що дозволяє уникнути неприємних відчуттів вразливим пацієнтам.

2
Приживлення і установка формувача ясен

Після установки імпланта починається його приживлення, яке, в залежності від стану кістки пацієнта, триває від декількох місяців до півроку. Коли імплант вростає в кістку і готовий до навантажень, починається етап установки коронки або мостовидного протеза.

Спочатку встановлюється формувач ясен, що дозволяє яснам прийняти природну форму навколо майбутнього зуба, завдяки якій вона буде щільно прилягати до коронки.

3
Установка абатмента і коронки

Після зняття формувача ясен, в імплант вкручується абатмент, на який кріпиться коронка. У підсумку, пацієнт отримує протез, що зовні не відрізнити від справжнього зуба, особливо, якщо коронка була виготовлена ​​з оксиду цирконію, що максимально точно імітує зубну емаль.

Така імплантація називається двоетапною, але існує також варіант одноетапної імплантації, при якій коронка встановлюється одночасно з імплантів. Однак при виборі способу імплантації важливо враховувати рекомендації лікаря, тому що одноетапна імплантація може бути показана не всім пацієнтам.

Записуйтеся на безкоштовну первинну консультацію по телефону:

(044) 204-40-40

ВАРТІСТЬ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБА

Оксфорд Медікал гарантує високий рівень якості виконаних робіт.

Вартість установки зубного імпланта формується під час безоплатної первинної консультації, під час якої пацієнт знайомиться з усіма аспектами, включаючи ціну. Ціна процедури залежить від того, який імплант обраний для імплантації, яка коронка (або міст) буде на нього встановлена ​​і від кількості імплантів. Плануючи лікування і вибираючи оптимальний ціновий варіант, необхідно враховувати те, що разові витрати на установку імпланта дозволяють забути про проблеми з зубами на довгі роки.

Ми підберемо варіант лікування з урахуванням високих стандартів якості на надані послуги і ваших фінансових можливостей.

послуги відділення Стоматологія Ціна
  

Вінір прямий (1 од.) Акція!

1800 грн

Вінір керамічний (1 од.)

3800 грн

Видалення зубів мудрості ("вісімок"). Категорія №1: видалення, анестезія, шовний матеріал

1370 грн 880 грн

Видалення зубів мудрості ("вісімок"). Категорія №2: : видалення, анестезія, шовний матеріал, кюретаж (закритий), колагенова губка

2570 грн 1650 грн

Видалення зубів мудрості ("вісімок"). Категорія №3: : видалення, анестезія, шовний матеріал, PRF мембрана

3370 грн 2640 грн

Ультразвукова чистка зубів (1 щелепа)

400 грн

Чистка зубів щітка+паста (1 щелепа)

160 грн

Чистка зубів AirFlow (1 щелепа)500 грн
Прайс на рентгенологічні обстеження 

Панорамна рентгенографія

250 грн

Запис (або повторний запис) рентген знімку на диск

40 грн

Комп'ютерна томографія 1 щелепа

550 грн

Комп'ютерна томографія 2 щелепи

650 грн

Комп'ютерна томографія 1 сегмента

300 грн

Комп'ютерна томографія придаточних пазух носа (ППН)

650 грн

Панорамна рентгенографія дитяча 

200 грн

Опис ОПТГ

200 грн

Опис КТ сегмента

100 грн

Опис КТ одна щелепа

150 грн

Опис КТ дві щелепи

300 грн

Опис КТ + низ гайморової пазухи

400 грн

Опис КТ придаточних пазух носа

200 грн

 

 Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

З детальним прайсом ви можете ознайомитися в клініці «Оксфорд Медікал Київ»

Текстові відгуки

21.11.2018 Кристина Куницына — мой любимый доктор уже 10 лет. Доктор, который никогда не останавливается в своем развитии и всегда может предложить лучшее решение.

відділення: Стоматологія

14.11.2018

Добрый день. Долго выбирала клинику для установки импланта, читала отзывы , и наконец остановилась на «Оксфорд Медикал». Хочу сказать огромное спасибо, приветливому стоматологу имплантологу РИЗМАК АЛИ. Я очень боялась делать данную процедуру, поскольку имела плохой опыт в лечении и в удалении зубов. На первой консультации доктор ответил на все мои вопросы , и дал понять, что проблем не будет. Операция прошла очень быстро и профессионально. Процесс восстановления был без осложнений. Считаю, что РИЗМАК АЛИ доктор от БОГА, поэтому при необходимости буду обращаться к нему сама и обязательно рекомендую его своим друзьям и знакомым.

відділення: Стоматологія

11.11.2018

Давид Николаевич, спасибо Вам огромное! К такому хирургу никогда не страшно пойти, какой бы сложной ни была операция! Рекомендую всем своим родственникам, друзьям и коллегам по работе. Еще раз спасибо большое!

відділення: Стоматологія

22.10.2018 Не страшно, не больно! Во время удаления и установления дентального имплантата, я вообще не поняла, что уже все сделано. Когда увидела рентгеновский снимок, первое слово, которое пришло в голову, было «идеально», так и сказала. Все выглядело безупречно – это искусство. Ни сама операция, ни заживление, ни снятие швов, ни восстановление - не ныло, не болело, не опухало. Без кошмаров! Вот это, да!Ризмак Али - хирург высочайшей квалификации. Встретить такого врача – это удача! Профессионал ответственный и внимательный, к тому же еще чуткий и позитивный человек. Всем рекомендую, близким и друзьям. Спасибо доктор, Вы – профи! Огромная благодарность!

відділення: Стоматологія

10.10.2018 Спасибо, Али, все прошло на ура! Конечно, вначале я очень переживала, удалить нужно было 3 зуба сразу. Правда, а можно, а будет больно? Сразу скажу, больно не было вообще, ни во время удаления ни после. Работы предстоит еще не мало и я знаю, что в надежных руках!

відділення: Стоматологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки