(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Безкоштовне КТ легень для курців.Докладніше

Імплантація зубів

Імплантація зубів в Оксфорд Медікал Київ

Дентальна імплантація зубів є установкою в щелепу спеціального кореня з титану, який потім використовується для фіксації зубного протеза. Завдяки подібній технології можна повністю відновити весь ряд зубів без необхідності додаткового обточування здорових або установки незручних у використанні знімних протезів. Сьогодні серед лікарів-імплантологів дентальна імплантація вважається найдосконалішим і популярним методом.

У своїй основі імплантація використовує просте правило - якщо в тіло потрапляє предмет, який не викликає алергії, то через якийсь час він повністю приймається людським організмом. Опори для протезів - це спеціальні дентальні імплантати, які виготовляються з чистого титану або його сплавів (іноді використовується діоксид цирконію або алюміній). Матеріал фахівець підбирає залежно від того, на що у пацієнта немає алергічної реакції.

Зазвичай імпланти відрізняються трохи витягнутою формою, яка нагадує корінь зуба. Це дозволяє зробити структуру анатомічною, рівномірно розподілити навантаження на кістку і допомогти прижитися предмету в щелепі. Приживлення також прискорюється завдяки особливій різьбі, формі і поверхні імпланту. На один імплант можна встановити одиночну коронку, а якщо вживити відразу кілька стрижнів, тобто можливість поставити повний протез щелепи або міст.

Переваги імплантації зубів

Даний спосіб є найпопулярнішим при заміщенні втраченого зуба по ряду причин:

 • титановий стрижень довговічний - якщо ви будете дотримуватися рекомендацій, імплант прослужить вам багато років;
 • обслуговування досить просте - все, що потрібно для підтримки вашого протеза в відмінному состоянии: профілактичне регулярне відвідування фахівця і щоденна гігієна порожнини рота;
 • носіння імплантів комфортне та непомітне - такі протези НЕ будуть травмувати слизову оболонку;
 • кістка зберігається в цілості - навантаження на неї не зростає, тому її витончення і дегенерація виключаються;
 • сусідні зуби додатково зміцнюються.

Ще однією важливою перевагою є практично повна відсутність протипоказань. Зазвичай вставити подібний протез можна навіть віковим пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями або цукровим діабетом.

Коли можна вставляти новий зуб?

Дуже важливо розуміти, що після видалення або втрати власного зуба кістка починає з часом атрофуватися, тому що навантаження на неї зникає. Відбувається поступове стоншування кісткової тканини. Тому фахівці нашої клініки рекомендують не затягувати з імплантацією. Максимальним терміном є 2-3 місяці після видалення власних зубів.

Види імплантації: особливості та відмінності

На сьогоднішній день існує декілька видів імплантації. Кожна окрема процедура має свої особливості:

 • одноетапна - експрес-процедура, яка повністю проводиться за одне відвідування стоматолога, головною її відмінністю є особлива технологія проведення - імплант встановлюється через спеціальний прокол м'якої тканини, що практично повністю виключає кровоточивість ясен (для проведення використовують місцеву анестезію, терміни - близько однієї години) ;
 • двоетапна - використовується в тому випадку, якщо у пацієнта недостатній обсяг власної кісткової тканини, зазвичай робота проводиться в кілька етапів, тому вартість процедури значно вище.

Етапи імплантації зубів

Перший етап - формування ложі, куди буде встановлюватися титановий стрижень

Пьезохірургія в клініці Оксфорд Медікал КиївЦе підготовчий етап, коли фахівець повинен оцінити стан ротової порожнини пацієнта, підготувати зуби до основної процедури. Так як імплантація є хірургічним втручанням, дуже важливо, щоб до моменту її проведення в роті не було інфекції, тому лікар обов'язково проведе лікування зубів з карієсом, усуне камені і наліт. Якщо кістка пацієнта відрізняється невеликим об'ємом, буде запропонована процедура синус-ліфтингу (нарощування кісткової тканини).

Процедура імплантації імпланта є швидкою і практично повністю безболісною. В процесі хірург формує ложе в кістці, висікаючи м'яку тканину ясна. Після цього проводиться ушивання, пацієнту дається час на приживлення штиря. Дана процедура проходить протягом години. Зазвичай ми використовуємо місцеву анестезію, але при бажанні клієнта можна ввести його в медикаментозний сон.

Другий етап - приживлення титанового стрижня, установка формувача ясен

Приживлення імпланту може тривати кілька місяців або півроку (в залежності від стану і здоров'я пацієнта). Як тільки він вросте в кістку і буде готовий прийняти на себе навантаження, можна починати установку мостовидного протеза або коронки.

Для цього лікар встановлює формувач ясен. Саме завдяки йому вона прийме природну форму після створення нового зуба.

Третій етап - установка абатмента і коронки

Спеціаліст знімає формувач ясен, після чого в імплант вкручує спеціальний абатмент (саме на нього буде кріпитися коронка). В результаті ви отримаєте якісний протез, який практично не відрізняється від справжнього зуба.

Види імплантів в Оксфорд Медікал

У лінійці продукції сучасних виробників можна знайти різні види імплантів, які відрізняються один від одного складом, формою, вартістю і способом обробки поверхні. Імпланти можуть бути спіралевидними, тонкими, широкими або короткими. Всі вони використовуються в різних випадках. У клініці Оксфорд Медікал ми використовуємо тільки перевірені високоякісні моделі від відомих виробників:

 • Alpha Bio Tec - виробляє бюджетні імпланти, які відповідають всім міжнародним стандартам якості, вся продукція даної компанії відрізняється надійністю і приємними цінами;
 • Bicon - американська компанія, яка з 1985 року працює в цій сфері і пропонує імпланти, які не мають аналогів у всьому світі, клініцисти і інженери продовжують втілювати в життя інноваційні технології для вашого комфорту.

Можливі протипоказання і ускладнення

Як і будь-яка інша медична маніпуляція, установка зубних імплантів має свої протипоказання:

 • пародонтоз - питання «встановлювати чи ні» вирішується індивідуально після того, як фахівець зробить знімок, щоб оцінити стан кістки;
 • різні патології кісток;
 • аутоімунні захворювання;
 • новоутворення і набряки;
 • туберкульоз;
 • вагітність;
 • набуті або вроджені патології центральної нервової системи.

Слід розуміти, що дана процедура є хірургічним втручанням, тому існує певний ризик ускладнень. Головними причинами є:

 • помилки лікаря - неправильний вибір протеза, непереносимість пацієнтом тих матеріалів, з яких зроблений стрижень, перегрів тканин;
 • використання застарілої техніки або дешевих матеріалів;
 • недотримання пацієнтом правил гігієни до оперативного втручання.

Ви можете бути впевнені, що в клініці Оксфорд Медікал працюють тільки висококваліфіковані стоматологи-хірурги, які мають великий досвід роботи в даному напрямку.

Чому варто вибрати Оксфорд Медікал в Україні?

Головними нашими перевагами є:

 • цінова політика - безумовно, вартість процедури визначається багатьма факторами (вид імпланта, варіант коронки або моста, кількість імплантів), але ви можете бути впевнені, що ми проведемо процедуру недорого;
 • безоплатна первинна консультація кваліфікованого лікаря, який проведе діагностику і визначить, що необхідно для процедури;
 • наші клініки знаходяться по всій території України (Київ та інші міста), щоб нашим клієнтам було зручно користуватися послугами.

Досвідчені стоматологи підберуть для вас найкращий варіант лікування, враховуючи високі сучасні стандарти якості та ваші фінансові можливості.

( Рейтинг: 4.51, голосів: 37 )

ЯК ПРОХОДИТЬ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

1
Формування ложа для установки імпланта

Перший етап при дентальній імплантації - підготовчий, під час якого оцінюється стан зубів і ротової порожнини пацієнта, проводиться їх підготовка. Імплантація - хірургічне втручання, тому важливо, щоб до моменту її проведення в роті не було джерел інфекції. Перед імплантацією може знадобитися підготовка ротової порожнини: лікування зубів з карієсом, усунення зубного нальоту і каменю. Якщо кістка занадто тонка, може знадобитися синус-ліфтинг - підсадка кісткової тканини.

Імплантація імплантату зуба - швидка і практично безболісна процедура, під час якої лікар січе м'які тканини ясен і формує в кістці ложе, в яке поміщається імплант. Після цього ясна зашиваються і починається процес приживлення імпланта. Вся процедура займає менше години і проводиться під місцевою анестезією. При бажанні, можливе проведення імплантації зубів пацієнтам, які перебувають в стані медикаментозного сну, що дозволяє уникнути неприємних відчуттів вразливим пацієнтам.

2
Приживлення і установка формувача ясен

Після установки імпланта починається його приживлення, яке, в залежності від стану кістки пацієнта, триває від декількох місяців до півроку. Коли імплант вростає в кістку і готовий до навантажень, починається етап установки коронки або мостовидного протеза.

Спочатку встановлюється формувач ясен, що дозволяє яснам прийняти природну форму навколо майбутнього зуба, завдяки якій вона буде щільно прилягати до коронки.

3
Установка абатмента і коронки

Після зняття формувача ясен, в імплант вкручується абатмент, на який кріпиться коронка. У підсумку, пацієнт отримує протез, що зовні не відрізнити від справжнього зуба, особливо, якщо коронка була виготовлена ​​з оксиду цирконію, що максимально точно імітує зубну емаль.

Така імплантація називається двоетапною, але існує також варіант одноетапної імплантації, при якій коронка встановлюється одночасно з імплантів. Однак при виборі способу імплантації важливо враховувати рекомендації лікаря, тому що одноетапна імплантація може бути показана не всім пацієнтам.

ВАРТІСТЬ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБА

Оксфорд Медікал гарантує високий рівень якості виконаних робіт.

Вартість установки зубного імпланта формується під час безоплатної первинної консультації, під час якої пацієнт знайомиться з усіма аспектами, включаючи ціну. Ціна процедури залежить від того, який імплант обраний для імплантації, яка коронка (або міст) буде на нього встановлена ​​і від кількості імплантів. Плануючи лікування і вибираючи оптимальний ціновий варіант, необхідно враховувати те, що разові витрати на установку імпланта дозволяють забути про проблеми з зубами на довгі роки.

Ми підберемо варіант лікування з урахуванням високих стандартів якості на надані послуги і ваших фінансових можливостей.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТопка Петро Павлович Лікар стоматолог-ортопед
вищої категорії
кандидат медичних наук
Топка Петро ПавловичЛікар стоматолог-ортопед
вищої категорії
кандидат медичних наук
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • 1984р. - закінчив Київський медичний інститут імені О. О. Богомольця, стоматологічний факультет, диплом лікаря-стоматолога загального профілю з відзнакою. Кандидат медичних наук. Учасник IX з'їзду Асоціації стоматологів. Член Асоціації стоматологів України.
 • C 2008 р. - до цього часу - стоматолог-ортопед в клініці "Оксфорд Медікал - Київ".
 • Учасник IX з'їзду Асоціації стоматологів. Член Асоціації стоматологів України.
показати повний текст

інформація про лікаря

 • 2000 р. - закінчила Дубенське медичне училище, спеціалізація - фельдшер.
 • 2005 р. - Українська Медична Стоматологічна Академія. Кваліфікація - лікар-стоматолог .
 • 2007 р. - закінчила інтернатуру по загальній стоматології на базі Української Медичної Стоматологічної Академії (УМСА). Спеціалізація - лікар-стоматолог.
 • 2005 р. - участь у міжнародному лекторії «Сучасні технології лікування та профілактики в практичній стоматології» на базі Науково-практичного центру «Стоматологія» (30 навчальних годин). Участь в лекції «Спосіб реального відображення дійсності. Методика стратифікації Лоренцо Ваніні ». Клуб « ENAMEL PLUS». Участь в лекції з курсу «Використання матеріалу Filtek Supreme XT в клінічній стоматології.
 • 2006 р. - участь у VII Всеукраїнському навчальному семінарі «Шлях у світ майстерності ». Навчання на курсах тематичного удосконалення «Використання фотополімерних технологій відновлення зубів».
 • 2008 - участь у лекції « Переліковування кореневих каналів. Загальносоматичні наслідки неповноцінного лікування кореневих каналів». Майстер-клас, участь у роботі науково-практичного семінару «Відбілювання зубів. Сучасні тенденції та підходи».
 • 2009 р. - учасник розширеного засідання Полтавського обласного осередку Асоціації лікарів-пародонтологів України .
 • 2010 р. - учасник конференції з реставраційних технологій «Досконалість у реставраційній технологіі.Реставрація зубів після ендодонтичного лікування» доктора Андре Рейса, Бразилія.
 • 2011 р. - учасник конференції « Пародонт. Захворювання. Профілактика і лікування». Учасник семінару «Використання відбілюючих зубних паст. Дія абразивності на пародонт і емаль зубів».
 • C 2012 р. - по теперішній час лікар-стоматолог хірургічного відділення клініки «Оксфорд Медікал».
показати повний текст
Арнаутова Інна Валеріївна Лікар-стоматолог, терапевт
I категорії
Арнаутова Інна ВалеріївнаЛікар-стоматолог, терапевт
I категорії
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

1999 - 2004рр - Дніпропетровська Державна Медична Академія
2004р - "Фенестра", теоретико-практичний семінар "Сучасний концепції в стоматології"
2005 - 2007рр - стоматологічна клініка "Спектр"
2008р - курс навчання реставраційної терапії з застосуванням обладнання, матеріалів і технік від Dentsply
2009р - ендодонтична конференція "Dentsply"
2012р - конференція Української Ендодонтичної Асоціації "Сучасні досягнення в клінічній ендодонтії"
2013р - українсько-швейцарська стоматологія "Healthy Dent"
2013р - конференція "Помилки в ендодонтичному лікуванні. Чому вони відбуваються, як їх прибрати"
2014р - майстер-клас від Dentsply "Protaper Universal. Wave One. The choice is yours"
2014р - по даний час - клініка "Оксфорд Медікал", стоматолог-терапевт

2019 р - мікрохірургічна ендодонтія 


показати повний текст
Азами Анжеліка Шаховна Лікар стоматолог-терапевт
Азами Анжеліка ШаховнаЛікар стоматолог-терапевт

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • У 2010 році закінчила донецький національний медичний університет ім. М. Горького
 • Курси і семінари:
 • 2010 р. - «Естетичні реставрації: наука і мистецтво» Київ
 • 2010 р. - «Клінічні аспекти виконання місцевої анестезії в стоматології» Краків
 • 2010 р. - Медична невідкладна допомога в стоматологічній практиці» Краків
 • 2010 р. - Курс реставраційної терапії із застосуванням обладнання, матеріалів і технологій корпорації «Дентсплай Інтернешнл» Полтава
 • 2011 р. - Науково-практична конференція "Сучасні методи профілактики та лікування в стоматології" Донецьк
 • 2011 р. - «Реставрація фронтальних зубів» Донецьк
 • 2011 р. - «Особливості та переваги ротаційніх NITI-інструментів MTWO, обробка кореневих каналів. Трьохвимірне пломбування кореневих каналів термопластичною гутаперчею за допомогою приладів BeeFill та BeeFill. Застосування ультразвуку в ендодонтії
 • 2012 р. - «Основи протезування» Донецьк,
 • 2012 р. - «Еволюція посмішки» Київ,
 • 2012 р. - Науково-практична конференція "Актуальні питання сучасної стоматології" Донецьк
 • 2013 р. - «Перший Східно-Український стоматологічний форум» Донецьк
 • 2015 р. - «Gurantee of the quality of your endo» Київ
 • 2017 р. - Міжнародний стоматологічний конгрес "Унікальне поєднання сучасних наукових досягнень i практики в стоматології", Київ
 • 2017 р. - Теоретико-практичний курс "Ендодонтія 2.0 перехід у третій вимір"
 • 2018 р. - «Оновлена ​​концепція ENDO 2018» Київ
показати повний текст
показати всіх
послуги Відділення СтоматологіяЦіна
Імплант внутрішньокістковий Straumann SLA Roxolid 19800.00 грн
Імплант внутрішньокістковий Straumann SLA Active Roxolid 23800.00 грн
Імплант внутрішньокістковий ''Megagen Any One'' (встановлення) 9650.00 грн
Імплант внутрішньокістковий ''Megagen Any Ridge'' (встановлення) 10250.00 грн
Встановлення імплант внутрішньокістковий "Alpha Bio" 7900.00 грн
Імплант внутрішньокістковий "Ankylos" 15400.00 грн
Встановлення імплант внутрішньокістковий "Bicon" 14800.00 грн
Імплант внутрішньокістковий "Biohorizons" 14000.00 грн
Встановлення імплант внутрішньокістковий ''ICX'' 8700.00 грн
Імплант внутрішньокістковий "Nobel" 27500.00 грн
Встановлення імплант внутрішньокістковий ''Straumann Standart'' 19800.00 грн
Встановлення імплант внутрішньокістковий ''Straumann Standart Plus'' 22000.00 грн
Встановлення імплант внутрішньокістковий ''Straumann Tapered Effect'' 28600.00 грн
Відбитки під імплант 480.00 грн
Розрахунок 1 імпланта в хірургічному шаблоні 870.00 грн
Хірургічний шаблон для імплантології 3960.00 грн
Направляючі до хірургічного шаблону для імплантології, 1 шт 405.00 грн
Частковий знімний протез на 4-х імплантах на балці (без вартості абатмента) 21780.00 грн
Частковий знімний протез на болл-атачментах на 4-х імплантах 17600.00 грн
Частковий знімний протез на гвинтовій фіксації на 5-6-ти імплантах 20900.00 грн
Умовно знімний протез на гвинтовій фіксації на імплантах (без вартості абатмента), 1 щелепа 17900.00 грн
Частково знімний протез на імплантах на балці (без вартості абатмента), 1 щелепа 21780.00 грн
Консультація по імплантації безкоштовно

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
Shafi 13-01-2020 Thank you Oxford Med very friendly and professional and I did really feel welcomed. Especially big thank you to Dentist Andrey Mishustin he made my smile more confident in less than ,2hrs. He performed veneers composite. Now I can smile the way I want. Thank you from London

відділення: Стоматологія

Терещенко Виктория Владимировна 02-10-2019 Хочу поблагодарить Петра Павловича Топко за прекрасную работу , за внимательное отношение и просто за Доброе сердце! Желаю Оксфорд Медикал побольше таких специалистов

відділення: Стоматологія

Валерий Иванович 09-07-2019 "Мост". Как обрадовало меня это простое слово. Он действительно великолепен. Увидев его на ладони Екатерины Петровны, я понял - это стоматологический шедевр. Двенадцать коронок соединены в дугообразную фигуру, выглядит мощно и красиво. Он точно пришелся мне по мерке и включился в функционирование.Спасибо вам, доктора.

відділення: Стоматологія

Наталия 09-07-2019 Огромное спасибо доктору стоматологу Азами Анжелике! Доктор-профессионал! Сделала комплексную чистку зубов. Все было не больно и качественно. Проконсультировала меня по поводу дискомфорта в деснах. А главное указала причину, а не просто назначила витамины, как предыдущий врач. Всем рекомендую! Буду обращаться, только к ней. Огромное спасибо еще раз! Удачи во всем!

відділення: Стоматологія

Marta Franchuk 21-05-2019 Дякую Греську Андрію Степановичу за його чудово пророблену роботу та професіоналізм! Хоча я страшенно боялась видаляти 8-ки, коли побачила Андрія Степановича, одразу зрозуміла, що все пройде гладко та безболісно. Лікар зміг знайти підхід до мене, заспокоїти та зробив все настільки непомітно, що я швидше відпочивала на стоматологічному кріслі, ніж була на операції. Я вже порадила його всім своїм знайомим, бо знаю, що до кожного він знайде індивідуальний підхід і зробить все на найвищому рівні. Тому якщо Вам потрібен лікар, який зробить все на 100% непомітно та безболісно, буде піклуватися про Вас від початку операції і до зняття швів - Вам точно до Андрія Греська. Неймовірно щаслива, що в Україні є такі професійні лікарі як він. Дуже хочеться, щоб побільше людей змогли пережити подібні операції настільки ж безболісно та спокійно, як я!

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Безкоштовне КТ легень для курців
10.06.2020

Безкоштовне КТ легень для курців

Карантин: список клінік мережі, що працюють в Києві
17.03.2020

Карантин: список клінік мережі, що працюють в Києві

Онлайн консультація лікаря
13.03.2020

Онлайн консультація лікаря

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом