(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Стоматологія
Стоматологія

Імплантація зубівЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ


Зміст:

 1. Переваги імплантації зубів
 2. Чому «Оксфорд Медікал»?
 3. Які імпланти використовують в «Оксфорд Медікал»?
 4. Види імплантації
 5. Показання до імплантації зубів
 6. Коли можна проводити імплантацію зуба?
 7. Протипоказання до імплантації зубів
 8. Етапи імплантації зубів
 9. Як уникнути ускладнень після імплантації зубів?
 10. Вартість імплантації зуба

Імплантація – найнадійніший та найбільш комфортний спосіб відновлення видаленого зуба. Імплант (штучний корінь зі сплавів титану) імплантується в щелепу, а зверху накривається коронкою. Зовні та функціонально такий зуб не відрізниш від природного.

При класичній імплантації між видаленням зуба, установкою імпланта та коронки є тимчасові проміжки – від декількох тижнів до декількох місяців. Цих недоліків позбавлена ​​моментальна імплантація, при якій за 1 прийом видаляють зруйнований зуб, встановлюють імплант та накривають його тимчасовою коронкою.

Переваги імплантації зубів

Імплантація популярна, не тільки завдяки зручності та високій естетичності результату, але й внаслідок довговічності імпланта – якісні імпланти служать десятки років. Власні зуби пацієнтів іноді менш «витривалі», в порівнянні з правильно встановленим та якісним імплантом.

Переваги імплантації:

 • максимальний комфорт;

 • естетичний зовнішній вигляд;

 • тривалий термін служби;

 • можливість відновлення зуба за 1 прийом;

 • 100% повернення жувальної функції;

 • заміщення 1 зуба без обточування сусідніх;

 • зміцнення сусідніх зубів;

 • установка декількох імплантів поспіль;

 • протезування на імплантатах при адентії;

 • простий догляд.

Зуб, відновлений за допомогою імплантації, зовні й за відчуттями не відрізняється від здорових. Він не вимагає особливого догляду, витримує повне навантаження при жуванні та навіть зміцнює сусідні зуби.

Процедуру можна проводити як при втраті одного або декількох зубів, так і при повній адентії (відсутність всього зубного ряду).

Чому «Оксфорд Медікал»?

«Оксфорд Медікал» – це сучасна стоматологія, оснащена новим обладнанням провідних брендів. Завдяки цьому, а також залученню досвідчених лікарів-стоматологів різної спеціалізації ви можете пройти в клініці повну діагностику та отримати лікування будь-якої складності.

Переваги імплантації зубів в «Оксфорд Медікал»:

 • установка якісних імплантів провідних брендів;

 • наявність імплантів різної цінової категорії;

 • проведення одномоментної та двоетапної імплантації;

 • оснащення клініки КТ та рентген-апаратами, ортопантомографом та дентальним мікроскопом;

 • залучення висококваліфікованих лікарів-стоматологів з багаторічним стажем;

 • можливість проконсультуватися з гнатологом при множинній імплантації;

 • опція процедури під седацією (уві сні);

 • попередня консультація;

 • гнучка цінова політика;

 • розташування клініки в центрі Києва.

В «Оксфорд Медікал» ви можете пройти консультацію стоматолога та дізнатися, який тип імплантації вам підійде – одномоментна або двоетапна, заздалегідь підібрати імплант та обговорити з фахівцем інші питання.

Для запису телефонуйте в наш контакт-центр або пишіть в чат на сайті.

Які імпланти використовують в «Оксфорд Медікал»?

В «Оксфорд Медікал» представлено широкий вибір якісних імплантів різної цінової категорії. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного пацієнта.

Імпланти StraumannStraumann

Імпланти Straumann виробляють з запатентованого сплаву титану і цирконію – Roxolid, який міцніше чистого титану на 35% і краще приживається. За результатами досліджень, його застосування дозволяє зменшити діаметр імплантів та, відповідно, багатьом пацієнтам уникнути підсадки кісткової тканини.

Straumann розробляє імплантати з 1974 року. Компанія працює в співдружності з провідними міжнародними клініками. Висока якість продукції підтверджується 40-річним досвідом масштабних клінічних досліджень, результати яких викладені в 700 наукових публікаціях.

Завдяки істинно швейцарській якості та точності система дентальної імплантації Straumann заслужила довіру лікарів і пацієнтів по всьому світу – встановлено понад 14 мільйонів імплантів в 70 країнах.

Імплати Nobel BiocareNobel Biocare

Компанія Nobel Biocare – це світовий лідер в галузі інноваційних конструкцій з опорою на імплантати. З їх допомогою проводять всі види реставрацій: від установки одиночних коронок до повного протезування. Крім того, на сьогоднішній день це єдина система коротких імплантатів.

Імпланти Nobel Biocare дозволяють повернути пацієнтам колишню якість життя. В основі їх якості лежить 60-річний досвід інновацій, який почався з відкриття Пером-Інгвар Бранемарком революційної технології остеоінтеграції в 1952 році. З того часу з застосуванням імплантів Nobel Biocare проведено лікування мільйонів пацієнтів по всьому світу.

Імплантати BiconBicon

Дентальні імплантати Bicon – це унікальна американська продукція, яка не має аналогів у світі. Компанія працює з 1985 року і пропонує широкий спектр різних імплантів.

За минулі десятиліття інженери та клініцисти Bicon втілили багато інноваційних рішень в імплантології.

Система з успіхом застосовується в США, де дуже популярна завдяки великому асортименту, що дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта.

Імпланти MegaGenMegaGen

Імпланти MegaGen виробляє відома південнокорейська компанія. Саме вона розробила унікальний спосіб обробки поверхні імплантату з нанесенням наношару з іонів кальцію. Вони активують остеобласти та стимулюють остеоінтеграцію – приживлення імпланту в кістці. Дану технологію називають XPEED.

Імпланти MegaGen широко використовуються у всьому світі протягом 20 років. За цей час було встановлено понад 5 млн екземплярів.

Імпланти ICX-templantICX-templant

Німецька система ICX-templant – це результат 20 річного досвіду успішної імплантації. Імплантати виробляють з особливого холоднокатаного титану, що забезпечує максимальне збереження кісткової тканини по всій поверхні штучного кореня.

Компанія має власний дослідницький центр, організований для вивчення всіх аспектів застосування системи ICX-templant і забезпечення її простого і надійного використання. Крім того, вона співпрацює з відомими інститутами і дослідницькими лабораторіями для підтримки критеріїв якості системи ICX-templant, значно більш суворих, ніж європейські директиви.

Імпланти AlphaBioAlphaBio

Імпланти AlphaBio належать до бюджетної категорії. Спеціальна технологія обробки поверхні забезпечує більш інтенсивну абсорбцію білків плазми крові відразу після установки. А мікроструктура і шорсткість поверхні, створена в результаті піскоструминної обробки та травлення кислотою, забезпечує максимально швидке зрощення імпланту з кістковою тканиною.

Медична продукція компанії Alpha-Bio Tec отримала схвалення Ради Європи та державних агентств у сфері охорони здоров'я в різних країнах. Компанія строго дотримується міжнародних стандартів виробництва і контролю якості, гарантуючи високий рівень продукції.

Види імплантації

Існує 2 основні методики імплантації:

 • одноетапна (одномоментна, моментальна, експрес-імплантація) – передбачає видалення зуба та установку імпланту з тимчасовою коронкою за 1 процедуру;

 • двоетапна – спочатку імплантується імплант, а після загоєння ясен та кісткової тканини (як правило, через 2-3 місяці після імплантації), він накривається коронкою.

Одноетапна імплантація дозволяє видалити та відновити зуб за 1 сеанс. Це малотравматична процедура, при якій виключається розсічення м'яких тканин і кістки – імплант встановлюють в утворену після видалення зуба лунку.

Вона буває 2 видів:

 • з моментальним навантаженням – на імплант відразу надягають тимчасову коронку з полегшеного матеріалу, яку з часом замінюють постійної;

 • з відкладеним навантаженням – коронку встановлюють після приживлення імпланту.

Двоетапна імплантація вважається класичною. За цією програмою штучний корінь встановлюють через кілька місяців після видалення зуба.

Який вид імплантації підійде вам, краще дізнатися на консультації стоматолога, після безпосереднього спілкування з лікарем.

Показання до імплантації зубів

Показаннями до імплантації є:

 • відсутність одного зуба між двома здоровими;

 • відсутність останнього зуба в ряду;

 • відсутність кількох зубів підряд;

Коли можна проводити імплантацію зуба?

Імплантацію можна провести:

 • відразу після видалення зуба – одномоментна;

 • через 2-3 місяці після видалення і пізніше – двоетапна.

Важливо розуміти, що після видалення або втрати власного зуба кістка з часом починає атрофуватися, тому що навантаження на неї зникає. Відбувається поступове стоншування кісткової тканини, через що може знадобитися синус-ліфтинг (нарощування кістки).

Фахівці «Оксфорд Медікал» рекомендують не відкладати імплантацію надовго. Оптимальний термін для двоетапної – 2-3 місяці після видалення зуба.

Протипоказання до імплантації зубів

Одним з переваг імплантації є дуже маленький список протипоказань. Зубні протези можна встановлювати навіть віковим пацієнтам, людям з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом та іншими хронічними патологіями. Але в деяких випадках може знадобитися відстрочка імплантації або попереднє лікування, наприклад, карієсу або запалення ясен.

Не рекомендується проводити імплантацію тільки при захворюваннях кісток, аутоімунних порушеннях, злоякісних новоутвореннях, туберкульозі та деяких неврологічних патологіях. У таких випадках стоматолог приймає рішення індивідуально, враховуючи співвідношення користі та можливі ризики.

Етапи імплантації зубів

Методика проведення одномоментної та двоетапної імплантації трохи відрізняється.

Етапи експрес-імплантації:

 1. Проведення анестезії.

 2. Дбайливе видалення зуба.

 3. Очищення лунки.

 4. Установка імпланту.

 5. Накладення швів.

 6. Вибір тривалості коронки (при імплантації з негайним навантаженням).

Така процедура проводиться за один прийом. В результаті пацієнт іде з клініки з новим зубом замість зруйнованого.

Двоетапна імплантація займає більше часу. Між видаленням зуба та імплантацією імпланту, як правило, проходить 2-3 місяці. За цей час загоюються м'які тканини та кістка. Таку методику зокрема застосовують при травматичному видаленні зуба або наявності запалення в ротовій порожнині. До імплантації його необхідно повністю вилікувати.

Етапи двоетапної імплантації:

 1. Підготовка.

 2. Формування ложа для установки імпланту.

 3. Установка імпланту.

 4. Приживлення та установка формувача ясен.

 5. Установка абатменту та коронки.

Перший етап – підготовчий. Під час первинного прийому стоматолог оцінює стан зубів та ротової порожнини пацієнта. Потім при необхідності проводить зняття зубного каменю і нальоту, лікування карієсу і ясен. Важливо, щоб до моменту імплантації пацієнт був повністю здоровий, і в організмі не було джерел інфекції. На цьому етапі також проводиться синус-ліфтинг – нарощування кісткової тканини, якщо її обсяг або щільність недостатні для надійної фіксації імпланту.

Другий етап – вживлення імпланту в щелепну кістку. Під час процедури лікар спочатку розсікає м'які тканини ясен і формує в кістці ложе, після чого поміщає в нього імплант та накладає шви для закриття рани.

Ця процедура триває не більше 1 години та, звичайно, проводиться під місцевою анестезією, але при множинній імплантації або наявності інших показань можливе застосування седації – пацієнта вводять у стан медикаментозного сну. Це безпечна методика, яка не викликає ускладнень.

Після установки імпланту починається етап його приживлення, який триває від декількох місяців до півроку.

Останній етап – установка коронки або мостовидного протеза. Її проводять після повного приживлення імпланту, коли його вже можна навантажувати.

Під час процедури лікар спочатку встановлює формувач ясен, що дозволяє їм прийняти природну форму навколо майбутнього зуба. Це забезпечує максимально щільне прилягання до коронки.

Після зняття формувача ясен лікар вкручує в імплант абатмент, на який кріпиться коронка. В результаті пацієнт отримує протез, який зовні та функціонально не відрізняється від справжнього зуба, особливо при установці коронки з оксиду цирконію, максимально точно імітубчого зубну емаль.

Як уникнути ускладнень після імплантації зубів?

Імплантація практично ніколи не викликає ускладнень, якщо використовуються якісні імпланти та дотримуються всі правила підготовки, проведення процедури та реабілітації. Завдяки високій біосумісності імпланти приживаються в 98% випадків.

Завдання пацієнта – відповідально підійти до вибору клініки та фахівця, який проведе імплантацію, а після – виконувати всі його рекомендації.

Щоб знизити ризик ускладнень, необхідно:

 • правильно підготуватися до процедури – вилікувати карієс і запалення в ротовій порожнині, при необхідності провести синус-ліфтинг, а також виключити будь-які інфекційні захворювання;

 • підібрати якісний імплант – його форма повинна відповідати типу кісткової тканини, а матеріал не викликати алергії;

 • правильно встановити імплант – важливий досвід стоматолога, виконання ним рекомендацій виробника та офіційних протоколів;

 • дотримуватися всіх правил реабілітаційного періоду.

Приживлення імпланту займає від 3 до 6 місяців, а м'яких тканин – кілька тижнів. Саме в цей час важливо максимально дотримуватися рекомендацій лікаря.

Після установки імпланта рекомендують:

 • приймати антибактеріальні, протизапальні та інші препарати, призначені лікарем;

 • прикладати до щоки холодні компреси протягом 1 доби;

 • не доторкатися руками до рани;

 • утриматися від пиття та приймання їжі до закінчення дії анестезії;

 • протягом тижня харчуватися м'якою і помірною теплою їжею, щоб виключити пошкодження слизової рота;

 • відмовитися від куріння і вживання алкоголю;

 • виключити великі фізичні навантаження та теплові процедури.

При недотриманні цих правил підвищується ризик кровотечі, запалення та відторгнення імпланту.

Протягом декількох днів може спостерігатися невеликий набряк і болючість ясен, незначно підвищуватися температура у вечірній час. При появі інших симптомів слід негайно зв'язатися зі своїм лікарем.

Вартість імплантації зуба

Вартість установки зубного імпланту залежить від декількох факторів:

 • кількості імплантів;

 • марки обраного імпланту;

 • типу імплантації;

 • виду коронки або мостовидного протеза.

Розрахувати її стоматолог може на первинній консультації.

Імплантація зубів – це інвестиція у своє здоров'я та комфорт. Після проведення процедури можна на довгі роки забути про проблеми з зубами, оскільки імпланти служать понад 25 років.

Для запису на консультацію телефонуйте в наш контакт-центр або пишіть в чат на сайті.


( Рейтинг: 4.46, голосів: 50 )


Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-стоматолог<br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2007 р. : Берлінець Ірина Валеріївна
Берлінець Ірина Валеріївна Лікар-стоматолог
ІІ категорії.
Досвід з 2007 р.
Лікар-стоматолог<br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2007 р. : Берлінець Ірина Валеріївна
Берлінець Ірина ВалеріївнаЛікар-стоматолог
ІІ категорії.
Досвід з 2007 р.
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • 2000 р. - закінчила Дубенське медичне училище, спеціалізація - фельдшер.
 • 2005 р. - Українська Медична Стоматологічна Академія. Кваліфікація - лікар-стоматолог .
 • 2007 р. - закінчила інтернатуру по загальній стоматології на базі Української Медичної Стоматологічної Академії (УМСА). Спеціалізація - лікар-стоматолог.
 • 2005 р. - участь у міжнародному лекторії «Сучасні технології лікування та профілактики в практичній стоматології» на базі Науково-практичного центру «Стоматологія» (30 навчальних годин). Участь в лекції «Спосіб реального відображення дійсності. Методика стратифікації Лоренцо Ваніні ». Клуб « ENAMEL PLUS». Участь в лекції з курсу «Використання матеріалу Filtek Supreme XT в клінічній стоматології.
 • 2006 р. - участь у VII Всеукраїнському навчальному семінарі «Шлях у світ майстерності ». Навчання на курсах тематичного удосконалення «Використання фотополімерних технологій відновлення зубів».
 • 2008 - участь у лекції « Переліковування кореневих каналів. Загальносоматичні наслідки неповноцінного лікування кореневих каналів». Майстер-клас, участь у роботі науково-практичного семінару «Відбілювання зубів. Сучасні тенденції та підходи».
 • 2009 р. - учасник розширеного засідання Полтавського обласного осередку Асоціації лікарів-пародонтологів України .
 • 2010 р. - учасник конференції з реставраційних технологій «Досконалість у реставраційній технологіі.Реставрація зубів після ендодонтичного лікування» доктора Андре Рейса, Бразилія.
 • 2011 р. - учасник конференції « Пародонт. Захворювання. Профілактика і лікування». Учасник семінару «Використання відбілюючих зубних паст. Дія абразивності на пародонт і емаль зубів».
 • C 2012 р. - по теперішній час лікар-стоматолог хірургічного відділення клініки «Оксфорд Медікал».
показати повний текст
Лікар стоматолог-терапевт, <br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2010 р. : Азамі Анжеліка Шахівна
Азамі Анжеліка Шахівна Лікар стоматолог-терапевт,
ІІ категорії.
Досвід з 2010 р.
Лікар стоматолог-терапевт, <br>ІІ категорії. <br>Досвід з 2010 р. : Азамі Анжеліка Шахівна
Азамі Анжеліка ШахівнаЛікар стоматолог-терапевт,
ІІ категорії.
Досвід з 2010 р.

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • У 2010 році закінчила донецький національний медичний університет ім. М. Горького
 • Курси і семінари:
 • 2010 р. - «Естетичні реставрації: наука і мистецтво» Київ
 • 2010 р. - «Клінічні аспекти виконання місцевої анестезії в стоматології» Краків
 • 2010 р. - Медична невідкладна допомога в стоматологічній практиці» Краків
 • 2010 р. - Курс реставраційної терапії із застосуванням обладнання, матеріалів і технологій корпорації «Дентсплай Інтернешнл» Полтава
 • 2011 р. - Науково-практична конференція "Сучасні методи профілактики та лікування в стоматології" Донецьк
 • 2011 р. - «Реставрація фронтальних зубів» Донецьк
 • 2011 р. - «Особливості та переваги ротаційніх NITI-інструментів MTWO, обробка кореневих каналів. Трьохвимірне пломбування кореневих каналів термопластичною гутаперчею за допомогою приладів BeeFill та BeeFill. Застосування ультразвуку в ендодонтії
 • 2012 р. - «Основи протезування» Донецьк,
 • 2012 р. - «Еволюція посмішки» Київ,
 • 2012 р. - Науково-практична конференція "Актуальні питання сучасної стоматології" Донецьк
 • 2013 р. - «Перший Східно-Український стоматологічний форум» Донецьк
 • 2015 р. - «Gurantee of the quality of your endo» Київ
 • 2017 р. - Міжнародний стоматологічний конгрес "Унікальне поєднання сучасних наукових досягнень i практики в стоматології", Київ
 • 2017 р. - Теоретико-практичний курс "Ендодонтія 2.0 перехід у третій вимір"
 • 2018 р. - «Оновлена ​​концепція ENDO 2018» Київ
показати повний текст
Лікар стоматолог, хірург-імплантолог: Маляренко Марина Євгенівна
Маляренко Марина Євгенівна Лікар стоматолог, хірург-імплантолог
Лікар стоматолог, хірург-імплантолог: Маляренко Марина Євгенівна
Маляренко Марина ЄвгенівнаЛікар стоматолог, хірург-імплантолог

Оболонська набережна 1, корпус 2;

інформація про лікаря

Хірург-стоматолог вищої категорії <br> імплантолог : Якименко Руслан Олегович
Якименко Руслан Олегович Хірург-стоматолог вищої категорії
імплантолог
Хірург-стоматолог вищої категорії <br> імплантолог : Якименко Руслан Олегович
Якименко Руслан Олегович Хірург-стоматолог вищої категорії
імплантолог

Оболонська набережна 1, корпус 2;

інформація про лікаря

2003р. - закінчив стоматологічний факультет Харківського державного медичного університету

2003-2004рр. - інтернатура в Івано-Франківській медичній академії на базі Чернівецької обласної стоматологічної поліклініки

2008р. - привласнення II кваліфікаційної категорії

2013р. - привласнення I кваліфікаційної категорії

з 2014 р. - хірург-стоматолог, імплантолог в клініці "Оксфорд Медікал Київ"

Член асоціації імплантологів України 

показати повний текст
показати всіх
послуги Відділення СтоматологіяЦіна
Консультація стоматолога хірурга (імплантолога) 790.00 грн
Консультація стоматолога - ортопеда (імплантолога) 790.00 грн
Металокерамічна коронка без вартості абатменту (зі встановленням на імпланті, цементна фіксація) 6000.00 грн
Металокерамічна коронка без вартості абатменту (зі встановленням на імпланті, гвинтова фіксація) 6300.00 грн
Коронка на основі оксиду цирконію без вартості абатменту (зі встановленням на імплантах, гвинтова фіксація) 11000.00 грн
Коронка на основі оксиду цирконію без вартості абатменту (зі встановленням на імплантах, цементна фіксація) 9000.00 грн
Цементування коронки на імпланті 980.00 грн
Частково знімний протез без вартості абатменту (зі встановленням на 4-х імплантах на балці) 38000.00 грн
Частково знімний протез без вартості абатменту (зі встановленням на 2-х імплантах на болл-атачментах) 28000.00 грн
Частково знімний протез без вартості абатменту (зі встановленням на 4-х імплантах на болл-атачментах) 32000.00 грн
Коронка на імпланті "Bicon" без вартості абатменту (зі встановленням) 9000.00 грн
Умовно знімний протез без вартості абатменту зі встановленням на імплантах (одна щелепа) 38000.00 грн
Виготовлення розбірного шаблону для імплантації 36000.00 грн
Видалення імпланту 1500.00 грн
Встановлення імпланту внутрішньокісткового "Alpha Bio" (зі знеболенням) 11850.00 грн
Встановлення імпланту внутрішньокісткового "Bicon" (зі знеболенням) 26000.00 грн
Встановлення імпланту внутрішньокісткового ''ICX'' (зі знеболенням) 10290.00 грн
Встановлення імпланту внутрішньокісткового ''Straumann BLT'' (зі знеболенням) 25500.00 грн
Встановлення імпланту внутрішньокісткового ''Straumann SLA Active/BLХ'' (зі знеболенням) 29000.00 грн
Встановлення імпланту внутрішньокісткового ''Megagen Any One'' (зі знеболенням) 13650.00 грн
Встановлення імпланту внутрішньокісткового ''Megagen Any Ridge'' (зі знеболенням) 16370.00 грн
Встановлення імпланту внутрішньокісткового ''Megagen ST'' (зі знеболенням) 10000.00 грн
Обробка зони одного імпланту. 700.00 грн
Встановлення імпланту внутрішньокісткового "Neodent" (зі знеболенням) 11400.00 грн
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону під 1 імплант 9450.00 грн
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону під 2 імплантата 10960.00 грн
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону під 3 імпланта 12090.00 грн
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону під 4 імпланта 16250.00 грн
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону під 5 імплантів 17380.00 грн
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону під 6 імплантів 18145.00 грн
Встановлення тимчасового імпланту Bicon 6800.00 грн
Виготовлення розбірного шаблону для імплантації 36000.00 грн
Видалення імпланту. Провідний спеціаліст 10500.00 грн
Встановлення імпланту внутрішньокісткового "Bicon" (зі знеболенням). Провідний спеціаліст. 36000.00 грн
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону під 1 імплантат. Провідний спеціаліст 18960.00 грн
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону під 2 імпланта. Провідний спеціаліст 25450.00 грн
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону під 3 імпланта. Провідний спеціаліст 26250.00 грн
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону під 4 імпланта. Провідний спеціаліст 28000.00 грн
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону під 5 імплантів. Провідний спеціаліст 28145.00 грн
Виготовлення індивідуального хірургічного шаблону під 6 імплантів. Провідний спеціаліст 31380.00 грн
Встановлення мікроімпланту ортодонтичного (Корея, 1 од. зі знеболенням) 5000.00 грн
Встановлення мікроімпланту ортодонтичного (США, 1 од.зі знеболенням) 8500.00 грн
Гігієнічна чистка ортопедичної конструкції на імпланті 700.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Дмитрій 07-05-2024 Огромное спасибо Юлдашеву М.Х. и Дубинину Д.А. за операцию по удалению зубов мудрости под седацией. Всё прошло быстро и безболезненно, ничего не болело, зажило всё быстро, синяков и отеков не было. Спасибо ещё раз, у врачей золотые руки и забота к пациентам

відділення: Стоматологія

Владислав Гончаренко 12-04-2024 Хочу порекомендувати лікаря-хірурга Якименко Р.О.Видаляв 3 зуба мудрості та встановив імплант, я дуже задоволений його роботою, все пройшло якісно і безболісно. Хоча трішки боявся, але все пройшло на ура, навіть не очікував, що після наркозу буде взагалі комфортно і не боляче!Всім рекомендую!!!

відділення: Стоматологія

Єва 19-03-2024 Велика подяка Анжеліці Шахівні за професіоналізм, уважне ставлення і комплексний підхід! Лікар надала вичерпну консультацію, а чистка зубів, реставрація пройшла безболісно і комфортно, на найвищому рівні. Рекомендую клініку кожному, залишилась максимально задоволена якістю послуг!

відділення: Стоматологія

Анатолий 14-03-2024 Хочу висловити подяку лікарю пародонтологу Лєсковій Олександрі. Професіонал своєї справи, все зробила дуже якісно, дала дієві поради за доглядом ротової порожнини. Задоволен тим, що звернувся саме до неї. Велике дякую!

відділення: Стоматологія

Олена 17-02-2024 Велика подяка спеціалістам клініки(відділення Оболонь)!❤️Хірургу Маляренко Марині Євгенійовні: красива,молода,чуйна,ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи.Я дуже задоволена:і підхід,і виконана робота,і результат❤️Асистент Тарас-Молодець:виконує свою роботу на"5"!! Менеджер Леся- робить перебування в клініці ще комфортнішим:Дякую!Адміністратор сьогодні була Марина: Дякую!!Рекомендую❤️Подяка кліниці за чудову КОМАНДУ!! Успіхів вам всім!!

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Інноваційна система відбілювання зубів ZOOM 4 від Philips
18.06.2023

Інноваційна система відбілювання зубів ZOOM 4 від Philips

Beyond Polus Advanced – краща система відбілювання зубів
31.05.2023

Beyond Polus Advanced – краща система відбілювання зубів

Президент Bicon відвідав відділення стоматології «Оксфорд Медікал Київ»
07.03.2017

Президент Bicon відвідав відділення стоматології «Оксфорд Медікал Київ»

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up