(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Цілодобова МЕДИЧНА ДОПОМОГА на Березняківській, 30Б! Викличте швидку або приїжджайте самостійно 24/7

Імплантація зубів

ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

Імплантація зубів в стоматології "Оксфорд Медікал" - це:

 • лікарі-імплантологи з 20-річним стажем роботи;
 • широкий спектр систем імплантатів;
 • проведення операцій по сінусліфтінгу;
 • висока якість за конкурентною ціною.
Записатися на прийом

ПЕРЕВАГИ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ

Імплантація – найпопулярніший спосіб заміщення втраченого зуба завдяки ряду переваг:
 • довговічність - при дотриманні рекомендацій лікаря імпланти служать десятиліттями;
 • простота обслуговування - підтримка гігієни порожнини рота і регулярне профілактичне відвідування стоматолога - це все, що необхідно після імплантації;
 • комфорт - протези на імплантатах не травмують слизові оболонки;
 • збереження кістки - після імплантації кістка піддається тим же навантаженням, що і з рідним зубом, завдяки цьому попереджається її дегенерація і витончення;
 • зміцнення становища сусідніх зубів;
 • при установці мостовидних протезів на імпланти не потрібно обточувати сусідні здорові зуби.

Ще одна перевага імплантів - це відсутність абсолютних протипоказань - вставити зуб, при дотриманні деяких умов, в більшості випадків, можливо навіть віковим пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями і цукровим діабетом.

РІЗНОВИДИ ЗУБНИХ ІМПЛАНТІВ

Сучасні виробники пропонують широкі лінійки імплантів, які відрізняються формою, складом сплавів, способом обробки поверхні і вартістю. Імпланти бувають різноманітних форм, діаметра і довжини. Тонкі, спіралеподібні зубні імплантати призначені для установки в дуже вузьку кістку, тоді як в стоншену кістку необхідна установка більш коротких, але широких імплантів.

ВИДИ ІМПЛАНТІВ В КЛІНІЦІ ОКСФОРД МЕДІКАЛ


 • Виробник бюджетних імплантів AlphaBio строго притримується міжнародних стандартів виробництва і контролю якості, гарантуючи високий рівень продукції.

  Медична продукція компанії Alpha-Bio Tec отримала схвалення Ради Європи та різноманітних державних агенств в сфері охорони здоров'я різних країн.

 • Дентальні імплантати Bicon — унікальна американська система імплантації, не маюча аналогів у світі, пропонуюча широкий спектр рішень з 1985 года. 

  За минувші десятиріччя інженери та клініцисти Bicon втілили та продовжують втілювати в життя  інноваційні рішення в імплантологі.

  Система з успіхом застосовується в Сполучених штатах, де дуже популярна завдяки широкому вибору рішень, що дають можливість індивідуального підходу до лікування кожного пацієнта.


 • Виробник бюджетних імплантів AlphaBio строго притримується міжнародних стандартів виробництва і контролю якості, гарантуючи високий рівень продукції.

  Медична продукція компанії Alpha-Bio Tec отримала схвалення Ради Європи та різноманітних державних агенств в сфері охорони здоров'я різних країн.

 • Дентальні імплантати Bicon — унікальна американська система імплантації, не маюча аналогів у світі, пропонуюча широкий спектр рішень з 1985 года. 

  За минувші десятиріччя інженери та клініцисти Bicon втілили та продовжують втілювати в життя  інноваційні рішення в імплантологі.

  Система з успіхом застосовується в Сполучених штатах, де дуже популярна завдяки широкому вибору рішень, що дають можливість індивідуального підходу до лікування кожного пацієнта.

 • Компанія Nobel Biocare - світовий лідер в області інноваційних конструкцій з опорою на імплантати, рішеннями якого проводяться всі види реставрацій: від одиночних коронок до повних протезів.

  Імпланти Nobel Biocare дозволяють повернути пацієнтам колишню якість життя.

  В основі якості імплантів лежить 60-річний досвід інновацій, який почався з відкриття Пером-Інгваром Бранемарком революційної технології остеоінтеграції в 1952 році. З тих пір з застосуванням імплантів компанії проведено лікування мільйонів пацієнтів по всьому світу.


 • Straumann розробляє, вивчає і виробляє імплантати з 1974 року, роблячи це у співпраці з найвідомішими міжнародними клініками.

  Найвища якість систем іплантаціі Straumann підтверджується більш, ніж 40-річним досвідом великих клінічних досліджень, результати яких викладені більш, ніж в 700 наукових публікаціях.

  Завдяки істинно швейцарській якості і точності система дентальної імплантації Straumann заслужила довіру лікарів і пацієнтів по всьому світу - встановлено понад 14 мільйонів імплантів Straumann більш ніж в 70 країнах.


 • Система імплантації ICX-templant - результат німецького досвіду успішної імплантації останніх 20 років, що дозволяє об'єднати в собі найважливіші фактори для успішного її застосування в лікарській практиці протезування.

  Система імплантації ICX-templant - результат німецького досвіду успішної імплантації останніх 20 років, що дозволяє об'єднати в собі найважливіші фактори для успішного її застосування в лікарській практиці протезування.

  Виробник має власний медичний дослідницький центр, організований для дослідження всіх можливих аспектів застосування системи ICX-templant® і забезпечення її простого і надійного використання.

Усі види імплантів

ЯК ПРОХОДИТЬ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

1
Формування ложа для установки імпланта

Перший етап при дентальній імплантації - підготовчий, під час якого оцінюється стан зубів і ротової порожнини пацієнта, проводиться їх підготовка. Імплантація - хірургічне втручання, тому важливо, щоб до моменту її проведення в роті не було джерел інфекції. Перед імплантацією може знадобитися підготовка ротової порожнини: лікування зубів з карієсом, усунення зубного нальоту і каменю. Якщо кістка занадто тонка, може знадобитися синус-ліфтинг - підсадка кісткової тканини.

Імплантація імплантату зуба - швидка і практично безболісна процедура, під час якої лікар січе м'які тканини ясен і формує в кістці ложе, в яке поміщається імплант. Після цього ясна зашиваються і починається процес приживлення імпланта. Вся процедура займає менше години і проводиться під місцевою анестезією. При бажанні, можливе проведення імплантації зубів пацієнтам, які перебувають в стані медикаментозного сну, що дозволяє уникнути неприємних відчуттів вразливим пацієнтам.

2
Приживлення і установка формувача ясен

Після установки імпланта починається його приживлення, яке, в залежності від стану кістки пацієнта, триває від декількох місяців до півроку. Коли імплант вростає в кістку і готовий до навантажень, починається етап установки коронки або мостовидного протеза.

Спочатку встановлюється формувач ясен, що дозволяє яснам прийняти природну форму навколо майбутнього зуба, завдяки якій вона буде щільно прилягати до коронки.

3
Установка абатмента і коронки

Після зняття формувача ясен, в імплант вкручується абатмент, на який кріпиться коронка. У підсумку, пацієнт отримує протез, що зовні не відрізнити від справжнього зуба, особливо, якщо коронка була виготовлена ​​з оксиду цирконію, що максимально точно імітує зубну емаль.

Така імплантація називається двоетапною, але існує також варіант одноетапної імплантації, при якій коронка встановлюється одночасно з імплантів. Однак при виборі способу імплантації важливо враховувати рекомендації лікаря, тому що одноетапна імплантація може бути показана не всім пацієнтам.

Записуйтеся на безкоштовну первинну консультацію по телефону:

(044) 204-40-40

ВАРТІСТЬ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБА

Оксфорд Медікал гарантує високий рівень якості виконаних робіт.

Вартість установки зубного імпланта формується під час безоплатної первинної консультації, під час якої пацієнт знайомиться з усіма аспектами, включаючи ціну. Ціна процедури залежить від того, який імплант обраний для імплантації, яка коронка (або міст) буде на нього встановлена ​​і від кількості імплантів. Плануючи лікування і вибираючи оптимальний ціновий варіант, необхідно враховувати те, що разові витрати на установку імпланта дозволяють забути про проблеми з зубами на довгі роки.

Ми підберемо варіант лікування з урахуванням високих стандартів якості на надані послуги і ваших фінансових можливостей.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТопка Петро Павлович

Лікар стоматолог-ортопед
вищої категорії
кандидат медичних наук
Відео-візитка
Топка Петро ПавловичЛікар стоматолог-ортопед
вищої категорії
кандидат медичних наук
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • 1984р. - закінчив Київський медичний інститут імені О. О. Богомольця, стоматологічний факультет, диплом лікаря-стоматолога загального профілю з відзнакою. Кандидат медичних наук. Учасник IX з'їзду Асоціації стоматологів. Член Асоціації стоматологів України.
 • C 2008 р. - до цього часу - стоматолог-ортопед в клініці "Оксфорд Медікал - Київ".
 • Учасник IX з'їзду Асоціації стоматологів. Член Асоціації стоматологів України.
показати повний текст

Берлінець Ірина Валеріївна

Лікар-стоматолог Відео-візитка
Берлінець Ірина ВалеріївнаЛікар-стоматолог Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • 2000 р. - закінчила Дубенське медичне училище, спеціалізація - фельдшер.
 • 2005 р. - Українська Медична Стоматологічна Академія. Кваліфікація - лікар-стоматолог .
 • 2007 р. - закінчила інтернатуру по загальній стоматології на базі Української Медичної Стоматологічної Академії (УМСА). Спеціалізація - лікар-стоматолог.
 • 2005 р. - участь у міжнародному лекторії «Сучасні технології лікування та профілактики в практичній стоматології» на базі Науково-практичного центру «Стоматологія» (30 навчальних годин). Участь в лекції «Спосіб реального відображення дійсності. Методика стратифікації Лоренцо Ваніні ». Клуб « ENAMEL PLUS». Участь в лекції з курсу «Використання матеріалу Filtek Supreme XT в клінічній стоматології.
 • 2006 р. - участь у VII Всеукраїнському навчальному семінарі «Шлях у світ майстерності ». Навчання на курсах тематичного удосконалення «Використання фотополімерних технологій відновлення зубів».
 • 2008 - участь у лекції « Переліковування кореневих каналів. Загальносоматичні наслідки неповноцінного лікування кореневих каналів». Майстер-клас, участь у роботі науково-практичного семінару «Відбілювання зубів. Сучасні тенденції та підходи».
 • 2009 р. - учасник розширеного засідання Полтавського обласного осередку Асоціації лікарів-пародонтологів України .
 • 2010 р. - учасник конференції з реставраційних технологій «Досконалість у реставраційній технологіі.Реставрація зубів після ендодонтичного лікування» доктора Андре Рейса, Бразилія.
 • 2011 р. - учасник конференції « Пародонт. Захворювання. Профілактика і лікування». Учасник семінару «Використання відбілюючих зубних паст. Дія абразивності на пародонт і емаль зубів».
 • C 2012 р. - по теперішній час лікар-стоматолог хірургічного відділення клініки «Оксфорд Медікал».
показати повний текст

Зайцев Вадим Юрійович

Лікар стоматолог-терапевт
Зайцев Вадим ЮрійовичЛікар стоматолог-терапевт

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

1998р. – Національний Медичний Університет ім. Богомольця, стоматологічний факультет, диплом лікаря-стоматолога загального профілю.

з 1998р. – Член Асоціації стоматологів України.

1999р. – Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика.

1998р. – сертифікат дитячого стоматолога-терапевта.

2000р. – сертифікат стоматолога-терапевта.

2005р,2006 р. Курси по вінірам та препаруванню л-р Хереос Кюльцер в Германії

2008р. – I кваліфікаційна категорія. Стажування у Німеччині, естетична стоматологія.

з 2010 - лікар-стоматолог в клініці "Оксфорд Медікал"

2013р. - вища кваліфікаційна категорія.

2016р-сертифікат з вектор терапії 

показати повний текст

Кеян Давид Миколайович

Лікар щелепно-лицьовий хірург I категорії
Кандидат медичних наук
Кеян Давид МиколайовичЛікар щелепно-лицьовий хірург I категорії
Кандидат медичних наук

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

2007р. - Закінчив Кримський Державний медичний університет ім. С.І.Герогіевского, стоматологічний факультет

2007-2009рр. - Лікар-інтерн щелепно-лицьового відділення РКБ ім. Н. А. Семашко (м.Сімферополь)

2011р. - Закінчив клінічну ординатуру в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця, на кафедрі хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії

2014р. - Закінчив аспірантуру в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця, на кафедрі хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії

2009 по теперішній час - робота на клінічній базі кафедри хірургічної стоматології в щелепно-лицьовому відділенні КМКЛ No12 (м.Київ).
2016 р - захистив кандидатську дисертацію по хрургіческой стоматології.

"Лютий 2019 Мадрид (Іспанія), березень 2019 Безансон (Франція), травень 2018 С-Петербург (Росія):

 • Участь у медичних конференціях
 • Читання медичної періодики, статей вітчизняних та зарубіжних авторів
 • Курси підвищення кваліфікації
 • Курси тематичного вдосконалення
показати повний текст
послуги Відділення СтоматологіяЦіна
Ультразвукова чистка зубів (1щелепа) 350.00 грн
Чистка зубів щітка+паста (1 щелепа) 160.00 грн
Чистка зубів AirFlow (1 щелепа) 500.00 грн
Панорамна рентгенографія 260.00 грн
Запис (або повторний запис) рентген знімка на диск 50.00 грн
Комп'ютерна томографія 1 щелепа 570.00 грн
Комп'ютерна томографія 2 щелепи 680.00 грн
Комп'ютерна томографія 1 сегмента 300.00 грн
Комп'ьютерна томографія пазух носа (ППН) 680.00 грн
Панорамна рентгенографія дитяча 200.00 грн
Опис ОПТГ 200.00 грн
Опис КТ сегменту 100.00 грн
Опис КТ одна щелепа 150.00 грн
Опис КТ дві щелепи 300.00 грн
Опис КТ + низ гайморової пазухи 400.00 грн
Опис КТ придаточних пазух носа 200.00 грн
Вінір керамічний (1 од.) від 4200.00 грн
Вінір прямий (1 од.) від 2200.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

Акції
актуальна інформація

Графік роботи на Великдень
26.04.2019

Графік роботи на Великдень

Наші косметологи на InterCHARM-2017
22.09.2017

Наші косметологи на InterCHARM-2017

Тільки ретельне обстеження вагітних з новим фетальним монітором!
13.09.2017

Тільки ретельне обстеження вагітних з новим фетальним монітором!

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

04-03-2019 Проходила лечение и протезирование у Топка Петра Павловича. Осталась очень довольна как лечением, так и отношением ко мне как к пациенту! Доктор выше всяких похвал! С удовольствием рекомендую его всем своим знакомым, которые потом тоже очень довольны результатом!

відділення: Стоматологія

18-02-2019 Кеян Давид Николаевич ВРАЧ от Бога. Я очень благодарна, что судьба привела меня именно к нему. Если Вы его пациент - Вы точно в самых надёжных руках. Зная, что я в анамнезе имела сложные аллергические реакции на лекарства, и мне срочно нужно было удалять зубы, он максимально обезопасил и подготовился к возможным реакциям на анэстэтики, очень внимательно и подробно изучил мою ситуацию и быстро, а также очень качественно и безболезненно сделал свою работу. После удаления зубов мне даже не пришлось пить обезболивающее. Все зажило наилучшим образом. Доверяю ему на 100% и советую обращаться к нему без сомнений.

відділення: Стоматологія

21-11-2018 Кристина Куницына — мой любимый доктор уже 10 лет. Доктор, который никогда не останавливается в своем развитии и всегда может предложить лучшее решение.

відділення: Стоматологія

14-11-2018 Добрый день. Долго выбирала клинику для установки импланта, читала отзывы , и наконец остановилась на «Оксфорд Медикал». Хочу сказать огромное спасибо, приветливому стоматологу имплантологу РИЗМАК АЛИ. Я очень боялась делать данную процедуру, поскольку имела плохой опыт в лечении и в удалении зубов. На первой консультации доктор ответил на все мои вопросы , и дал понять, что проблем не будет. Операция прошла очень быстро и профессионально. Процесс восстановления был без осложнений. Считаю, что РИЗМАК АЛИ доктор от БОГА, поэтому при необходимости буду обращаться к нему сама и обязательно рекомендую его своим друзьям и знакомым.

відділення: Стоматологія

14-11-2018 Спасибо, Али, все прошло на ура! Конечно, вначале я очень переживала, удалить нужно было 3 зуба сразу. Правда, а можно, а будет больно? Сразу скажу, больно не было вообще, ни во время удаления ни после. Работы предстоит еще не мало и я знаю, что в надежных руках!

відділення: Стоматологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом