(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Перший медичний центр «Оксфорд Медікал» в Ірпені Вже працює!

Імплантація зубів

ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

Імплантація зубів в стоматології "Оксфорд Медікал" - це:

 • лікарі-імплантологи з 20-річним стажем роботи;
 • широкий спектр систем імплантатів;
 • проведення операцій по сінусліфтінгу;
 • висока якість за конкурентною ціною.
Записатися на прийом

ПЕРЕВАГИ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ

Імплантація – найпопулярніший спосіб заміщення втраченого зуба завдяки ряду переваг:
 • довговічність - при дотриманні рекомендацій лікаря імпланти служать десятиліттями;
 • простота обслуговування - підтримка гігієни порожнини рота і регулярне профілактичне відвідування стоматолога - це все, що необхідно після імплантації;
 • комфорт - протези на імплантатах не травмують слизові оболонки;
 • збереження кістки - після імплантації кістка піддається тим же навантаженням, що і з рідним зубом, завдяки цьому попереджається її дегенерація і витончення;
 • зміцнення становища сусідніх зубів;
 • при установці мостовидних протезів на імпланти не потрібно обточувати сусідні здорові зуби.

Ще одна перевага імплантів - це відсутність абсолютних протипоказань - вставити зуб, при дотриманні деяких умов, в більшості випадків, можливо навіть віковим пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями і цукровим діабетом.

РІЗНОВИДИ ЗУБНИХ ІМПЛАНТІВ

Сучасні виробники пропонують широкі лінійки імплантів, які відрізняються формою, складом сплавів, способом обробки поверхні і вартістю. Імпланти бувають різноманітних форм, діаметра і довжини. Тонкі, спіралеподібні зубні імплантати призначені для установки в дуже вузьку кістку, тоді як в стоншену кістку необхідна установка більш коротких, але широких імплантів.

ВИДИ ІМПЛАНТІВ В КЛІНІЦІ ОКСФОРД МЕДІКАЛ


 • Виробник бюджетних імплантів AlphaBio строго притримується міжнародних стандартів виробництва і контролю якості, гарантуючи високий рівень продукції.

  Медична продукція компанії Alpha-Bio Tec отримала схвалення Ради Європи та різноманітних державних агенств в сфері охорони здоров'я різних країн.

 • Дентальні імплантати Bicon — унікальна американська система імплантації, не маюча аналогів у світі, пропонуюча широкий спектр рішень з 1985 года. 

  За минувші десятиріччя інженери та клініцисти Bicon втілили та продовжують втілювати в життя  інноваційні рішення в імплантологі.

  Система з успіхом застосовується в Сполучених штатах, де дуже популярна завдяки широкому вибору рішень, що дають можливість індивідуального підходу до лікування кожного пацієнта.


 • Виробник бюджетних імплантів AlphaBio строго притримується міжнародних стандартів виробництва і контролю якості, гарантуючи високий рівень продукції.

  Медична продукція компанії Alpha-Bio Tec отримала схвалення Ради Європи та різноманітних державних агенств в сфері охорони здоров'я різних країн.

 • Дентальні імплантати Bicon — унікальна американська система імплантації, не маюча аналогів у світі, пропонуюча широкий спектр рішень з 1985 года. 

  За минувші десятиріччя інженери та клініцисти Bicon втілили та продовжують втілювати в життя  інноваційні рішення в імплантологі.

  Система з успіхом застосовується в Сполучених штатах, де дуже популярна завдяки широкому вибору рішень, що дають можливість індивідуального підходу до лікування кожного пацієнта.

 • Компанія Nobel Biocare - світовий лідер в області інноваційних конструкцій з опорою на імплантати, рішеннями якого проводяться всі види реставрацій: від одиночних коронок до повних протезів.

  Імпланти Nobel Biocare дозволяють повернути пацієнтам колишню якість життя.

  В основі якості імплантів лежить 60-річний досвід інновацій, який почався з відкриття Пером-Інгваром Бранемарком революційної технології остеоінтеграції в 1952 році. З тих пір з застосуванням імплантів компанії проведено лікування мільйонів пацієнтів по всьому світу.


 • Straumann розробляє, вивчає і виробляє імплантати з 1974 року, роблячи це у співпраці з найвідомішими міжнародними клініками.

  Найвища якість систем іплантаціі Straumann підтверджується більш, ніж 40-річним досвідом великих клінічних досліджень, результати яких викладені більш, ніж в 700 наукових публікаціях.

  Завдяки істинно швейцарській якості і точності система дентальної імплантації Straumann заслужила довіру лікарів і пацієнтів по всьому світу - встановлено понад 14 мільйонів імплантів Straumann більш ніж в 70 країнах.


 • Система імплантації ICX-templant - результат німецького досвіду успішної імплантації останніх 20 років, що дозволяє об'єднати в собі найважливіші фактори для успішного її застосування в лікарській практиці протезування.

  Система імплантації ICX-templant - результат німецького досвіду успішної імплантації останніх 20 років, що дозволяє об'єднати в собі найважливіші фактори для успішного її застосування в лікарській практиці протезування.

  Виробник має власний медичний дослідницький центр, організований для дослідження всіх можливих аспектів застосування системи ICX-templant® і забезпечення її простого і надійного використання.

Усі види імплантів

ЯК ПРОХОДИТЬ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

1
Формування ложа для установки імпланта

Перший етап при дентальній імплантації - підготовчий, під час якого оцінюється стан зубів і ротової порожнини пацієнта, проводиться їх підготовка. Імплантація - хірургічне втручання, тому важливо, щоб до моменту її проведення в роті не було джерел інфекції. Перед імплантацією може знадобитися підготовка ротової порожнини: лікування зубів з карієсом, усунення зубного нальоту і каменю. Якщо кістка занадто тонка, може знадобитися синус-ліфтинг - підсадка кісткової тканини.

Імплантація імплантату зуба - швидка і практично безболісна процедура, під час якої лікар січе м'які тканини ясен і формує в кістці ложе, в яке поміщається імплант. Після цього ясна зашиваються і починається процес приживлення імпланта. Вся процедура займає менше години і проводиться під місцевою анестезією. При бажанні, можливе проведення імплантації зубів пацієнтам, які перебувають в стані медикаментозного сну, що дозволяє уникнути неприємних відчуттів вразливим пацієнтам.

2
Приживлення і установка формувача ясен

Після установки імпланта починається його приживлення, яке, в залежності від стану кістки пацієнта, триває від декількох місяців до півроку. Коли імплант вростає в кістку і готовий до навантажень, починається етап установки коронки або мостовидного протеза.

Спочатку встановлюється формувач ясен, що дозволяє яснам прийняти природну форму навколо майбутнього зуба, завдяки якій вона буде щільно прилягати до коронки.

3
Установка абатмента і коронки

Після зняття формувача ясен, в імплант вкручується абатмент, на який кріпиться коронка. У підсумку, пацієнт отримує протез, що зовні не відрізнити від справжнього зуба, особливо, якщо коронка була виготовлена ​​з оксиду цирконію, що максимально точно імітує зубну емаль.

Така імплантація називається двоетапною, але існує також варіант одноетапної імплантації, при якій коронка встановлюється одночасно з імплантів. Однак при виборі способу імплантації важливо враховувати рекомендації лікаря, тому що одноетапна імплантація може бути показана не всім пацієнтам.

Записуйтеся на безкоштовну первинну консультацію по телефону:

(044) 204-40-40

ВАРТІСТЬ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБА

Оксфорд Медікал гарантує високий рівень якості виконаних робіт.

Вартість установки зубного імпланта формується під час безоплатної первинної консультації, під час якої пацієнт знайомиться з усіма аспектами, включаючи ціну. Ціна процедури залежить від того, який імплант обраний для імплантації, яка коронка (або міст) буде на нього встановлена ​​і від кількості імплантів. Плануючи лікування і вибираючи оптимальний ціновий варіант, необхідно враховувати те, що разові витрати на установку імпланта дозволяють забути про проблеми з зубами на довгі роки.

Ми підберемо варіант лікування з урахуванням високих стандартів якості на надані послуги і ваших фінансових можливостей.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТопка Петро Павлович Лікар стоматолог-ортопед
вищої категорії
кандидат медичних наук
Топка Петро ПавловичЛікар стоматолог-ортопед
вищої категорії
кандидат медичних наук
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • 1984р. - закінчив Київський медичний інститут імені О. О. Богомольця, стоматологічний факультет, диплом лікаря-стоматолога загального профілю з відзнакою. Кандидат медичних наук. Учасник IX з'їзду Асоціації стоматологів. Член Асоціації стоматологів України.
 • C 2008 р. - до цього часу - стоматолог-ортопед в клініці "Оксфорд Медікал - Київ".
 • Учасник IX з'їзду Асоціації стоматологів. Член Асоціації стоматологів України.
показати повний текст

інформація про лікаря

 • 2000 р. - закінчила Дубенське медичне училище, спеціалізація - фельдшер.
 • 2005 р. - Українська Медична Стоматологічна Академія. Кваліфікація - лікар-стоматолог .
 • 2007 р. - закінчила інтернатуру по загальній стоматології на базі Української Медичної Стоматологічної Академії (УМСА). Спеціалізація - лікар-стоматолог.
 • 2005 р. - участь у міжнародному лекторії «Сучасні технології лікування та профілактики в практичній стоматології» на базі Науково-практичного центру «Стоматологія» (30 навчальних годин). Участь в лекції «Спосіб реального відображення дійсності. Методика стратифікації Лоренцо Ваніні ». Клуб « ENAMEL PLUS». Участь в лекції з курсу «Використання матеріалу Filtek Supreme XT в клінічній стоматології.
 • 2006 р. - участь у VII Всеукраїнському навчальному семінарі «Шлях у світ майстерності ». Навчання на курсах тематичного удосконалення «Використання фотополімерних технологій відновлення зубів».
 • 2008 - участь у лекції « Переліковування кореневих каналів. Загальносоматичні наслідки неповноцінного лікування кореневих каналів». Майстер-клас, участь у роботі науково-практичного семінару «Відбілювання зубів. Сучасні тенденції та підходи».
 • 2009 р. - учасник розширеного засідання Полтавського обласного осередку Асоціації лікарів-пародонтологів України .
 • 2010 р. - учасник конференції з реставраційних технологій «Досконалість у реставраційній технологіі.Реставрація зубів після ендодонтичного лікування» доктора Андре Рейса, Бразилія.
 • 2011 р. - учасник конференції « Пародонт. Захворювання. Профілактика і лікування». Учасник семінару «Використання відбілюючих зубних паст. Дія абразивності на пародонт і емаль зубів».
 • C 2012 р. - по теперішній час лікар-стоматолог хірургічного відділення клініки «Оксфорд Медікал».
показати повний текст
Зайцев Вадим Юрійович Лікар стоматолог-терапевт
Зайцев Вадим ЮрійовичЛікар стоматолог-терапевт

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

1998р. – Національний Медичний Університет ім. Богомольця, стоматологічний факультет, диплом лікаря-стоматолога загального профілю.

з 1998р. – Член Асоціації стоматологів України.

1999р. – Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика.

1998р. – сертифікат дитячого стоматолога-терапевта.

2000р. – сертифікат стоматолога-терапевта.

2005р,2006 р. Курси по вінірам та препаруванню л-р Хереос Кюльцер в Германії

2008р. – I кваліфікаційна категорія. Стажування у Німеччині, естетична стоматологія.

з 2010 - лікар-стоматолог в клініці "Оксфорд Медікал"

2013р. - вища кваліфікаційна категорія.

2016р-сертифікат з вектор терапії 

показати повний текст
Арнаутова Інна Валеріївна Лікар-стоматолог, терапевт
I категорії
Арнаутова Інна ВалеріївнаЛікар-стоматолог, терапевт
I категорії
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

1999 - 2004рр - Дніпропетровська Державна Медична Академія
2004р - "Фенестра", теоретико-практичний семінар "Сучасний концепції в стоматології"
2005 - 2007рр - стоматологічна клініка "Спектр"
2008р - курс навчання реставраційної терапії з застосуванням обладнання, матеріалів і технік від Dentsply
2009р - ендодонтична конференція "Dentsply"
2012р - конференція Української Ендодонтичної Асоціації "Сучасні досягнення в клінічній ендодонтії"
2013р - українсько-швейцарська стоматологія "Healthy Dent"
2013р - конференція "Помилки в ендодонтичному лікуванні. Чому вони відбуваються, як їх прибрати"
2014р - майстер-клас від Dentsply "Protaper Universal. Wave One. The choice is yours"
2014р - по даний час - клініка "Оксфорд Медікал", стоматолог-терапевт

2019 р - мікрохірургічна ендодонтія 


показати повний текст
показати всіх
послуги Відділення СтоматологіяЦіна
МК на імплант ''Байкон'' (акція) 3600.00 грн
Цементування коронки на імпланті (під мікроскопом) 475.00 грн
Мікроімплант ортодонтичний 12000.00 грн
Імплант внутрішньокістковий Straumann SLA Roxolid 19800.00 грн
Імплант внутрішньокістковий Straumann SLA Active Roxolid 23800.00 грн
Видалення імпланту 300.00 грн
Імплант внутрішньокістковий "Biohorizons" 14000.00 грн
Імплант внутрішньокістковий "Nobel" 27500.00 грн
Імплант внутрішньокістковий "Alpha Bio" 7900.00 грн
Імплант внутрішньокістковий "Ankylos" 15400.00 грн
Імплант внутрішньокістковий "Bicon" 14800.00 грн
Імплант внутрішньокістковий ''ICX'' 8700.00 грн
Імплант внутрішньокістковий ''Straumann Standart'' 19800.00 грн
Імплант внутрішньокістковий ''Straumann Standart Plus'' 22000.00 грн
Імплант внутрішньокістковий ''Straumann Tapered Effect'' 28600.00 грн
Відбитки під імплант 480.00 грн
Металокерамічна коронка на імпланті 1 класу 3900.00 грн
Металокерамічна коронка на імпланті 2 класу 3600.00 грн
Металокерамічна коронка з гвинтовою фіксацією на імпланті 1 класу 4400.00 грн
Металокерамічна коронка з гвинтовою фіксацією на імпланті 2 класу 4100.00 грн
Металокерамічна коронка з гвинтовою фіксацією на імпланті високохудожня 5020.00 грн
Керамічна коронка на основі оксиду цирконію з гвинтовою фіксацією на імплантах 8100.00 грн
Керамічна коронка на основі оксиду цирконію на імплантах 7900.00 грн
Цементування коронки на імпланті 480.00 грн
Умовно знімний протез на гвинтовій фіксації на 4-х імплантах (без вартості абатмента) 17600.00 грн
Частковий знімний протез на 4-х імплантах на балці (без вартості абатмента) 21780.00 грн
Частковий знімний протез на болл-атачментах на 2-х імплантах 15400.00 грн
Частковий знімний протез на болл-атачментах на 4-х імплантах 17600.00 грн
Частковий знімний протез на гвинтовій фіксації на 5-6-ти імплантах 20900.00 грн
Хірургічний шаблон для імплантології 2900.00 грн
Розрахунок 1 імпланта в хірургічному шаблоні 870.00 грн
Направляючі до хірургічного шаблону для імплантології, 1 шт 405.00 грн
Металокерамічна коронка на імпланті АРТ 4800.00 грн
Тимчасова коронка на одноетапний імплант 825.00 грн
Гігієнічна чистка ортопедичної конструкції на імпланті (1 од.) 440.00 грн
Консультація по імплантації

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

Акції
актуальна інформація

18 червня! Відкриття медцентру в Ірпені
14.06.2019

18 червня! Відкриття медцентру в Ірпені

Графік роботи на Великдень
26.04.2019

Графік роботи на Великдень

Наші косметологи на InterCHARM-2017
22.09.2017

Наші косметологи на InterCHARM-2017

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

09-07-2019 "Мост". Как обрадовало меня это простое слово. Он действительно великолепен. Увидев его на ладони Екатерины Петровны, я понял - это стоматологический шедевр. Двенадцать коронок соединены в дугообразную фигуру, выглядит мощно и красиво. Он точно пришелся мне по мерке и включился в функционирование.Спасибо вам, доктора.

відділення: Стоматологія

09-07-2019 Огромное спасибо доктору стоматологу Азами Анжелике! Доктор-профессионал! Сделала комплексную чистку зубов. Все было не больно и качественно. Проконсультировала меня по поводу дискомфорта в деснах. А главное указала причину, а не просто назначила витамины, как предыдущий врач. Всем рекомендую! Буду обращаться, только к ней. Огромное спасибо еще раз! Удачи во всем!

відділення: Стоматологія

21-05-2019 Дякую Греську Андрію Степановичу за його чудово пророблену роботу та професіоналізм! Хоча я страшенно боялась видаляти 8-ки, коли побачила Андрія Степановича, одразу зрозуміла, що все пройде гладко та безболісно. Лікар зміг знайти підхід до мене, заспокоїти та зробив все настільки непомітно, що я швидше відпочивала на стоматологічному кріслі, ніж була на операції. Я вже порадила його всім своїм знайомим, бо знаю, що до кожного він знайде індивідуальний підхід і зробить все на найвищому рівні. Тому якщо Вам потрібен лікар, який зробить все на 100% непомітно та безболісно, буде піклуватися про Вас від початку операції і до зняття швів - Вам точно до Андрія Греська. Неймовірно щаслива, що в Україні є такі професійні лікарі як він. Дуже хочеться, щоб побільше людей змогли пережити подібні операції настільки ж безболісно та спокійно, як я!

відділення: Стоматологія

21-05-2019 Я хотела бы выразить огромную благодарность Оксфорд Медикал в лице Кеяна Давида Николаевича и Колесниковой Екатерины Петровны. С момента моего обращения в клинику прошло более 1 года, поэтому я сейчас уверенно могу судить о качестве выполненных работ.Давид Николаевич - Профессионал своего дела, который не только удалил больной передний(!) зуб и установил имплантат, но и сделал это ВООБЩЕ безболезненно! Каждая манипуляция длилась не больше 30 минут и из кабинета я выходила в легком шоке, от того, что это закончилось настолько быстро! Сложно выразить всю признательность, поэтом просто поверьте, и запишитесь на консультацию!Мою эстетическую красоту во время приживания имплантата (более 9 мес) помогала поддерживать Екатерина Петровна - очень добрый, улыбчивый специалист, который наилучшим образом воплотила мои пожелания установки временного зуба, а в последствии и коронки. Потрясающее чувство эстетической красоты! Четкая и грамотно выполненная работа! Отзывы никогда не писала, хотела отблагодарить врачей лично, но Давид Николаевич сказал, что лучшая благодарность - это мнение и оценка работы. Поэтому все, кто в поиске хорошего хирурга и стоматолога-ортопеда, кто долго не решается на имплантацию по разного рода причинам, я искреннее вам советую хирурга Давида Николаевича, и стоматолога-ортопеда Екатерину Петровну. Без малейшего лукавства скажу, что это лучшие специалисты, у которых я когда-либо обслуживалась.

відділення: Стоматологія

18-05-2019 Хочу поблагодарить замечательного доктора-стоматолога Азами Анжелику. Была на приеме 16.05. Спасибо Вам огромное за комплексную чистку зубов, за то что Вы нашли причину боли десен! Рекомендую всем клинику и прекрасного специалиста! Удачи Вам во всем!

відділення: Стоматологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом