(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Безкоштовне КТ легень для курців.Докладніше

Чистка зубів Air Flow

Чищення зубів за швейцарською технологією Air Flow - це професійне очищення зубних поверхонь за допомогою однойменної системи і спеціальних полірувальних паст. Даний метод є саме очищенням від нальоту, а не відбілюванням, але успішно бореться і з потемніннями різного походження, плямами на зубній емалі, що з'явилися в результаті куріння, вживання кави, чаю і т. д.

Чистка зубів Air FlowHегулярна чистка зубів Air Flow показана в наступних випадках:

 • планування лікування зубів або їх відбілювання;
 • скупченість зубів, зашиновані зуби (чи неможливість повноцінної гігієни з інших причин);
 • наявність брекетів або ортопедичних апаратів на зубах, а також планування їх установки;
 • лікування захворювань парадонта - парадонтита, пародонтозу, гінгівіту та ін.;
 • неприємний запах з рота; 
 • активне утворення зубного нальоту, викликане особливостями організму (слабке слиновиділення) або деякими захворюваннями (хвороби шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи та ін.)

Процедура чищення Air Flow проводиться аерозолем з суміші води і абразивних компонентів. Абразиви, які використовуються при чищенні, не ушкоджують ясна і зубну емаль, оскільки складаються в основному з нешкідливої ​​харчової соди (бікарбонату натрію) або карбонату кальцію. Очищаюча суміш приводиться в рух стисненим повітрям, ефективно вичищаючи мікробний наліт не тільки з емалі зубів, але і з ясенних жолобків - все це є відмінною профілактикою карієсу.

ЕТАПИ ПРОЦЕДУРИ В КЛІНІЦІ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Приступаючи до процедури очищення зубів Air Flow, лікар надягає на пацієнта захисні окуляри і шапочку для захисту від попадання абразивного пилу на волосся і в очі. Губи пацієнта змащуються зволожуючим дентальним гелем (кремом) для уникнення їх пересихання. Потім порожнину рота ізолюється за допомогою сучасного м'якого ретрактора. Після прийняття цих заходів обережності, процедура проводиться за наступним алгоритмом:

 1. В апарат Air Flow засипається абразивний порошок на основі карбонату кальцію. Частинки цієї речовини мають правильну (сферичну) форму, що забезпечує максимально ефективне і дбайливе очищення.
 2. Не торкаючись зубів пацієнта, лікар підносить до них наконечник апарату, з якого на зубну поверхню надходить очищаюча суміш, яка прибирає нашарування м'якого нальоту з усіх зубних поверхонь і міжзубних проміжків.
 3. Після видалення нальоту, поверхні кожного зуба ретельно поліруються за допомогою спеціальних гумок і щіточок, які не травмують емаль і ясна.
 4. Коли полірування завершено, лікар проводить ремінералізацію твердих тканин зубів для зниження їх чутливості і нормалізації мінерального складу.

ЕФЕКТ ВІД ЧИЩЕННЯ ЗУБІВ AIR FLOW

Результат процедури професійного очищення зубів за технологією Air Flow - ідеальна чистота всіх зубних поверхонь. Даний метод дозволяє істотно освітлити зуби, не вдаючись до процедури відбілювання, оскільки в ході процедури видаляється наліт, який змінює колір зубів. Після чищення Air Flow зуби стають чистими, блискучими і гладкими, що є запорукою відмінної гігієни і здоров'я всієї ротової порожнини.

У клініці Оксфорд Медікал даний метод використовується для полірування зубних поверхонь після застосування ультразвукового скейлінга (видалення зубного каменю) і/або усунення забарвлених зубних відкладень або інших небажаних пігментацій. Технологія Air Flow прекрасно справляється з пігментацією в фіссурах зубів, глибоких ямках, біля місць кріплення брекетів і інших апаратів - там, куди не може дістатися зубна щітка.

В результаті процедури емаль зубів набуває свого природного відтінку, стаючи світліше на кілька тонів. Крім того, після чищення Air Flow стають здоровішими і ясна, оскільки очисна суміш знищує колонії мікробів, що розмножуються під ними.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ AIR FLOW

У клініці Оксфорд Медікал чистка зубів Air Flow успішно практикується із застосуванням повітряно-абразивної системи Prophyflex. Використовуваний абразив (миючий порошок) має в своїй основі карбонат кальцію з сферичними гранулами без гострих граней, що гарантує максимально дбайливе очищення.

Процедура професійного чищення зубів за методикою Air Flow абсолютно безболісна навіть без додаткової анестезії і не тягне за собою ускладнень. Після чистки протягом 2-3 годин не рекомендується:

 • курити;
 • пити каву і чай;
 • вживати їжу, здатну фарбувати зуби.

Дані заходи безпеки пов'язані з тим, що при чищенні з поверхні зуба тимчасово зникає органічна плівка - пелликула, яка потім утворюється заново. Період між чистками ваш лікар підбере для вас індивідуально, а також дасть професійні рекомендації про гігієну порожнини рота, вибору зубної щітки, пасти, нитки, іригатора та ін.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТопка Петро Павлович Лікар стоматолог-ортопед
вищої категорії
кандидат медичних наук
Топка Петро ПавловичЛікар стоматолог-ортопед
вищої категорії
кандидат медичних наук
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • 1984р. - закінчив Київський медичний інститут імені О. О. Богомольця, стоматологічний факультет, диплом лікаря-стоматолога загального профілю з відзнакою. Кандидат медичних наук. Учасник IX з'їзду Асоціації стоматологів. Член Асоціації стоматологів України.
 • C 2008 р. - до цього часу - стоматолог-ортопед в клініці "Оксфорд Медікал - Київ".
 • Учасник IX з'їзду Асоціації стоматологів. Член Асоціації стоматологів України.
показати повний текст

інформація про лікаря

 • 2000 р. - закінчила Дубенське медичне училище, спеціалізація - фельдшер.
 • 2005 р. - Українська Медична Стоматологічна Академія. Кваліфікація - лікар-стоматолог .
 • 2007 р. - закінчила інтернатуру по загальній стоматології на базі Української Медичної Стоматологічної Академії (УМСА). Спеціалізація - лікар-стоматолог.
 • 2005 р. - участь у міжнародному лекторії «Сучасні технології лікування та профілактики в практичній стоматології» на базі Науково-практичного центру «Стоматологія» (30 навчальних годин). Участь в лекції «Спосіб реального відображення дійсності. Методика стратифікації Лоренцо Ваніні ». Клуб « ENAMEL PLUS». Участь в лекції з курсу «Використання матеріалу Filtek Supreme XT в клінічній стоматології.
 • 2006 р. - участь у VII Всеукраїнському навчальному семінарі «Шлях у світ майстерності ». Навчання на курсах тематичного удосконалення «Використання фотополімерних технологій відновлення зубів».
 • 2008 - участь у лекції « Переліковування кореневих каналів. Загальносоматичні наслідки неповноцінного лікування кореневих каналів». Майстер-клас, участь у роботі науково-практичного семінару «Відбілювання зубів. Сучасні тенденції та підходи».
 • 2009 р. - учасник розширеного засідання Полтавського обласного осередку Асоціації лікарів-пародонтологів України .
 • 2010 р. - учасник конференції з реставраційних технологій «Досконалість у реставраційній технологіі.Реставрація зубів після ендодонтичного лікування» доктора Андре Рейса, Бразилія.
 • 2011 р. - учасник конференції « Пародонт. Захворювання. Профілактика і лікування». Учасник семінару «Використання відбілюючих зубних паст. Дія абразивності на пародонт і емаль зубів».
 • C 2012 р. - по теперішній час лікар-стоматолог хірургічного відділення клініки «Оксфорд Медікал».
показати повний текст
Арнаутова Інна Валеріївна Лікар-стоматолог, терапевт
I категорії
Арнаутова Інна ВалеріївнаЛікар-стоматолог, терапевт
I категорії
Відео-візитка

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

1999 - 2004рр - Дніпропетровська Державна Медична Академія
2004р - "Фенестра", теоретико-практичний семінар "Сучасний концепції в стоматології"
2005 - 2007рр - стоматологічна клініка "Спектр"
2008р - курс навчання реставраційної терапії з застосуванням обладнання, матеріалів і технік від Dentsply
2009р - ендодонтична конференція "Dentsply"
2012р - конференція Української Ендодонтичної Асоціації "Сучасні досягнення в клінічній ендодонтії"
2013р - українсько-швейцарська стоматологія "Healthy Dent"
2013р - конференція "Помилки в ендодонтичному лікуванні. Чому вони відбуваються, як їх прибрати"
2014р - майстер-клас від Dentsply "Protaper Universal. Wave One. The choice is yours"
2014р - по даний час - клініка "Оксфорд Медікал", стоматолог-терапевт

2019 р - мікрохірургічна ендодонтія 


показати повний текст
Азами Анжеліка Шаховна Лікар стоматолог-терапевт
Азами Анжеліка ШаховнаЛікар стоматолог-терапевт

вул. Павлівська, 26/41;

інформація про лікаря

 • У 2010 році закінчила донецький національний медичний університет ім. М. Горького
 • Курси і семінари:
 • 2010 р. - «Естетичні реставрації: наука і мистецтво» Київ
 • 2010 р. - «Клінічні аспекти виконання місцевої анестезії в стоматології» Краків
 • 2010 р. - Медична невідкладна допомога в стоматологічній практиці» Краків
 • 2010 р. - Курс реставраційної терапії із застосуванням обладнання, матеріалів і технологій корпорації «Дентсплай Інтернешнл» Полтава
 • 2011 р. - Науково-практична конференція "Сучасні методи профілактики та лікування в стоматології" Донецьк
 • 2011 р. - «Реставрація фронтальних зубів» Донецьк
 • 2011 р. - «Особливості та переваги ротаційніх NITI-інструментів MTWO, обробка кореневих каналів. Трьохвимірне пломбування кореневих каналів термопластичною гутаперчею за допомогою приладів BeeFill та BeeFill. Застосування ультразвуку в ендодонтії
 • 2012 р. - «Основи протезування» Донецьк,
 • 2012 р. - «Еволюція посмішки» Київ,
 • 2012 р. - Науково-практична конференція "Актуальні питання сучасної стоматології" Донецьк
 • 2013 р. - «Перший Східно-Український стоматологічний форум» Донецьк
 • 2015 р. - «Gurantee of the quality of your endo» Київ
 • 2017 р. - Міжнародний стоматологічний конгрес "Унікальне поєднання сучасних наукових досягнень i практики в стоматології", Київ
 • 2017 р. - Теоретико-практичний курс "Ендодонтія 2.0 перехід у третій вимір"
 • 2018 р. - «Оновлена ​​концепція ENDO 2018» Київ
показати повний текст
послуги Відділення СтоматологіяЦіна
Air-flow handy – (1 щелепа) 500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
Shafi 13-01-2020 Thank you Oxford Med very friendly and professional and I did really feel welcomed. Especially big thank you to Dentist Andrey Mishustin he made my smile more confident in less than ,2hrs. He performed veneers composite. Now I can smile the way I want. Thank you from London

відділення: Стоматологія

Терещенко Виктория Владимировна 02-10-2019 Хочу поблагодарить Петра Павловича Топко за прекрасную работу , за внимательное отношение и просто за Доброе сердце! Желаю Оксфорд Медикал побольше таких специалистов

відділення: Стоматологія

Валерий Иванович 09-07-2019 "Мост". Как обрадовало меня это простое слово. Он действительно великолепен. Увидев его на ладони Екатерины Петровны, я понял - это стоматологический шедевр. Двенадцать коронок соединены в дугообразную фигуру, выглядит мощно и красиво. Он точно пришелся мне по мерке и включился в функционирование.Спасибо вам, доктора.

відділення: Стоматологія

Наталия 09-07-2019 Огромное спасибо доктору стоматологу Азами Анжелике! Доктор-профессионал! Сделала комплексную чистку зубов. Все было не больно и качественно. Проконсультировала меня по поводу дискомфорта в деснах. А главное указала причину, а не просто назначила витамины, как предыдущий врач. Всем рекомендую! Буду обращаться, только к ней. Огромное спасибо еще раз! Удачи во всем!

відділення: Стоматологія

Marta Franchuk 21-05-2019 Дякую Греську Андрію Степановичу за його чудово пророблену роботу та професіоналізм! Хоча я страшенно боялась видаляти 8-ки, коли побачила Андрія Степановича, одразу зрозуміла, що все пройде гладко та безболісно. Лікар зміг знайти підхід до мене, заспокоїти та зробив все настільки непомітно, що я швидше відпочивала на стоматологічному кріслі, ніж була на операції. Я вже порадила його всім своїм знайомим, бо знаю, що до кожного він знайде індивідуальний підхід і зробить все на найвищому рівні. Тому якщо Вам потрібен лікар, який зробить все на 100% непомітно та безболісно, буде піклуватися про Вас від початку операції і до зняття швів - Вам точно до Андрія Греська. Неймовірно щаслива, що в Україні є такі професійні лікарі як він. Дуже хочеться, щоб побільше людей змогли пережити подібні операції настільки ж безболісно та спокійно, як я!

відділення: Стоматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

  відділення: Стоматологія

 • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Вера Владимировна, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Пациентка, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Отзыв в отделении стоматологии. Киев.

  відділення: Стоматологія

 • Стоматология клиники "Оксфорд Медикал" в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Лечение зубов в стоматологии Клиники Оксфорд Медикал в Киеве

  відділення: Стоматологія

 • Вера Владимировна, г. Киев

  відділення: Стоматологія

 • Пациентка, г. Киев

  відділення: Стоматологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом