(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Відгуки
Залишити відгук
Hlib Kurlyanchyk 14-05-2021 Персонал очень приветливый и добрый. Записался к урологу Андрею Олександровичу, прийти прошёл был быстрым, сам доктор был приятным в общении. Лично мне всё понравилось, рекомендую.

відділення: Урологія

Viktoriia Petrenko 14-05-2021 Дякую лікарю Якименко Р.О. ( хірург - стоматолог). Видалення зуба та встановлення імпланта пройшло "непомітно"та безболісно. Ти засинаєш під дією наркоза, а коли прокидаєшся- все уже завершено!Також дякую анестезіологу ,якщо не помиляюсь прізвище Долгова ( ім'я та по-батькові не пам'ятаю, вибачте), асистенту та адміністратору. Всі дуже уважні і доброзичливі.

відділення: Стоматологія

Яна Коротких 12-05-2021 Была на приёме у Сапожак Инны Николаевны. Очень понравилось! Доктор очень деликатная, все чётко и доступно рассказала, каждый анализ обоснавала и ничего лишнего назначено небыло. Персонал вежлив. Однозначно рекомендую и клинику и доктора!

відділення: Гінекологія

Наталия Гайдай 12-05-2021 Вдячна прекрасному спеціалісту з УЗД -досліджень Пушкарьову Андрію В.Багато років з його допомогою маю можливість вчасно виявляти та коректувати зміни в роботі систем тіла.Досвідчений, уважний, коректний.

відділення: УЗ діагностика

Оксана Скиба 12-05-2021 Спасибо огромное Инне Николаевне Сапожак за ее профессионализм и внимательность , с удовольствием всем рекомендую))

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом