(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Відгуки
Залишити відгук
Яна Нечипорук 29-07-2021 Приємно приходити у місце, де почуваєш себе комфортно і захищено.Після кількох невдалих спроб вирішити свою проблему в інших місцях, у лікаря Мельник С.В. отримала зрозуміле пояснення, чіткий план дій, глибоке роз'яснення причин виникнення моєї проблеми. Якщо вам дорогі час та здоров'я - тут ви отримаєте професійне лікування. Рада, що потрапила нарешті сюди)

відділення: Сімейний лікар

Руслана Русланівна Нагорна 29-07-2021 Була в лікаря Андрощук Дмитра Олександровича, залишились тільки приємні враження. Наступного разу тільки сюди
Кристина Полькина 28-07-2021 Выражаю огромную благодарность специалистам Вельгас О.Р. Рудагиной Н.П. Яруте Т.Ю. за качественный осмотр, нужные рекомендации, за комплименты и хорошее настроение. Приятно когда говорят что ты здоров

відділення: Гінекологія

Svyatoslav Ko 28-07-2021 Великолепный сервис. Замечательные врачи - Вельгас О.Р. и Корнийчук В.П. Спасибо огромное)

відділення: Ендокринологія

Яна Авраменко 28-07-2021 Была у врача эндокринолога Татарина М.В. Все понравилось. Всё чётко и без лишнего. Буду обращаться только к ней.

відділення: Ендокринологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом