(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Відгуки
Залишити відгук
Ілля Башкір 03-12-2023 Велика подяка лікарці-кардіологу Александрук Діані Валеріївні за обширну консультацію.

відділення: Кардіологія

Павло 03-12-2023 Хочу подякувати лікарю Ірині Черепаха, на Михайла Гришка 1. Чуйна і уважна людина, як спеціаліст з великим багажем практики - розгорнуто отримав відповіді на всі запитання, ризики та майбутні дії по покращенню здоров'я. Дуже рідкісне гармонійне співвідношення приємної і уважної людини з багажем практики та знань по суті. Приємно здивований. Раджу, будете також задоволені.

відділення: Сімейний лікар

Інна 02-12-2023 Знаємо Аллу Анатоліївну майже 20 років, і до цих лікуємося лише у неї. Це Лікар від Бога, Професіонал, яких мало нажаль в наш час. Дуже поважаємо її і її роботу, великий вклад і подяка від всіх іиліковаеих діток. Бажаємо міцного здоров'я Аллі Анатоліївні.

відділення: Педіатрія

Тетяна 30-11-2023 Ольга Валеріївна - чудовий лікар! Швидке, ефективне лікування, докладно пояснила всі поради стосовно відновлення і подальшої профілактики.

відділення: Проктологія

Наталья 29-11-2023 Благодарю хирурга Кочанова Игоря Вениаминовича и весь коллектив принимавший участие в двух операциях по удалению камней из желчного и протоков печени. Спасибо медперсоналу ин интенсивной терапии и хирургического стационара, а также техническим работникам за вкусную еду, чистоту и тепло в палатах. Всём счастья и здоровья!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up