(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Відгуки
Залишити відгук
Леся 11-05-2024 Дуже дякую , Катерині Вадимівні за особливий підхід до пацієнта, за підтримку та допомогу! Я задоволена візитом до цього лікаря ! Відношення лікаря , відношення адміністраторів , дорівнює якості роботи !

відділення: Гінекологія

Марія 10-05-2024 Дуже уважна та чуйна лікарка. Прийшла до неї на річний чекап, а після нашої розмови вона направила мене ще й до ендокринолога та на додаткові аналізи, які виявили дефіцит деяких вітамінів. Сподобалось, що Катерина мислила в рамках не тільки своєї спеціалізації, а трохи ширше, прислухаючись до будь-яких симптомів, про які я згадувала в розмові.

відділення: Гінекологія

Любов 09-05-2024 Ірина Валеріївна лікар з великої літери! Її індивідуальний підхід до пацієнта і уважність залишають бажання повернутися тільки до цього лікаря! Неодноразово зверталась до інших гінекологів і виходила з почуттям - більше сюди ні ногою.Професіоналізм Ірини Валеріївна. ,її спокійний огляд і підтримка - це те що не було в інших гінекологів .Розбереться детально в проблемі ,лишнього не призначить ,на зв'язку 24/7.Сто відсотків рекомендую! Щиро дякую Вам за вашу не легку працю.

відділення: Гінекологія

Валентина Фомичева 08-05-2024 Доброго дня.Зверталася до лікаря Барбарук М.І на Срібнокільській 20. Шановний доктор, дозвольте висловити Вам безмежну вдячність за надану дитині грамотну кваліфіковану допомогу, відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення.Дякую

відділення: Педіатрія

Nastya 08-05-2024 Хочу залишити відгук для чудового лікаря гінеколога Острижнюк Мар‘яни Миколаївни, подякувати за професіоналізм, компетентність, за хороше ставлення до пацієнтів, за консультації навіть по телефону, за швидке знайдення та вирішення проблеми . Дівчата, не треба зволікати з походом до лікаря, рекомендую Мар‘яну Миколаївну яка вас огляне , вислухає, допоможе і зробить все необхідне , щоб ви були здорові.ще раз велике ДЯКУЮ!!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up